Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🟢 Pasaran naik. Setiap ahli dalam 120K+ komuniti kami tahu apa perlu dibuat tentangnya. Anda juga boleh.
Tuntut 40% Potongan
Tutup

Apple Inc (AAPL)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Ikuti pendapatan Apple

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
214.13 +1.06    +0.50%
- Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Selepas Masa
214.42
+0.29
+0.14%
- Data Masa Sebenar
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Amerika Syarikat
  • Volum: 85,221,746
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 211.60 - 216.75
Apple 214.13 +1.06 +0.50%

Penarafan Pengguna AAPL

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Apple Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Eyal Gold55480+246.951%
2אופיר מוס77571.43+228.796%
3ilana aa44250+134.359%
4Alon Alhadef22150+133.959%
5Alon Haber33133.33+114.346%
6Nir Galsky66350+111.297%
7Bill Bob66583.33+87.36%
8Fatah Saiyed Rasol333100+80.29%
9Jan Piers333100+76.36%
10Bryan Alighieri66350+74.44%
11vusi mokwena24241458.33+74.34%
12Antonio Velasco222100+72.3%
13Marvin Cha222100+71.35%
14Salem Alqahtani333100+71.18%
15Devin Walker222100+70.97%
16Rafi Paz222100+69.58%
17jp de villiers333100+69.53%
18Dan Kastoriano222100+67.81%
19Zap Cheng444100+65.89%
20Rami Almohtasib66350+64.5%
21Line Vonal222100+64.23%
22Dravya Rajpurohit222100+64.01%
23Mat Khairul Muzamil222100+63.67%
24Lele Brandi33266.67+63.57%
25neal macdougall222100+61.07%
26Cammello Vedovo333100+59.28%
27Peter Nguyen333100+58.47%
28Сергей Корогодов44375+57.73%
29Ricardo Heredia Semionova55360+57.26%
30Francisco Sierra77457.14+57.26%
31???? ?????? ??? ??????222100+56.94%
32Jiuk Choi333100+56.88%
33Pavel Efros1110990+56.3%
34Шанхай ТВ222100+53.52%
35cesar augusto Romero222100+53%
36Pablo BC66583.33+52.78%
37Sérgio Bargado Galvão222100+52.78%
38ETC ETC ETC222100+51.15%
39Bart Booth555100+50.77%
40宏 王333100+50.51%
41Mo Ya222100+50.46%
42Anton Andreev55480+50.44%
43Sérgio Bargado Galvão222100+49.44%
44susan dohring44375+48.65%
45Jose Ignacio Alcerreca Cortesi444100+48.57%
46Blind Squirrel44250+48.14%
47Erdoğan Coşgun39392666.67+47.61%
48viktor bibik222100+47.52%
49Funny People777100+47.47%
50Cosmo Duncan444100+46.26%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AAPL

Tulis pendapat anda tentang Apple Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
pinggie nyaie
pinggie nyaie Jun. 19, 2023 15:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
memang padu lah
Feb. 08, 2023 6:37
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Apple,, 154.65(+1.92%)
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
Nik Edy
Nik Edy Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
En mcm mna nk mula beli xde akaun utk daftar
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
pasti
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:00
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tolong tunjukkan
Aiman Hakim
Aiman Hakim Sep. 24, 2022 0:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tlong ajar Sya blh
LUQMAN HAKIM
LUQMAN HAKIM Sep. 22, 2022 1:57
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
macam mana nak start tolong trade saya
farid joker
farid joker Sep. 21, 2022 1:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
saya nk
B Dnxj
B Dnxj Sep. 20, 2022 0:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terbaik Boss ku untung besar
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel