Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🟢 Pasaran naik. Setiap ahli dalam 120K+ komuniti kami tahu apa perlu dibuat tentangnya. Anda juga boleh.
Tuntut 40% Potongan
Tutup

Apple Inc (AAPLE)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
199.74 +1.32    +0.67%
14/06 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Itali
ISIN:  US0378331005 
  • Volum: 9,528
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 199.00 - 201.50
Apple 199.74 +1.32 +0.67%

Penarafan Pengguna AAPLE

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Apple Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Puneet Sood111100+100%
2Andre Testa111100+100%
3Sciutto Emanuele111100+100%
4Michele Miano111100+100%
5Сергей Бледнов111100+100%
6Samuele Cicalese111100+100%
7Fabio Palmieri111100+100%
8stefano stefanaccio111100+100%
9Trakker Long111100+100%
10Massimo Ravanelli333100+18.71%
11franco olterio111100+11.54%
12Marco Lombardo111100+11.33%
13Nicoletti Vincenzo111100+11.05%
14Alessandro Spalluto111100+10.93%
15Luca Mattalia111100+10.88%
16Gianni Rossi111100+10.45%
17Game Nico111100+10.17%
18Anna Arnaboldi111100+9.47%
19Riccardo Fava111100+9.29%
20Carlo Giraldo111100+9.18%
21Denis Massaro111100+9.06%
22Pejman Amz111100+8.6%
23Gianlu Iame111100+8.26%
24Luca Campodonico111100+7.68%
25Stefano Maioli111100+6.83%
26Matteo Landriscina111100+6.71%
27Andrea Gavassi222100+6.63%
28Roberto Cimino111100+6.47%
29Vittorio Gallo111100+6.37%
30Vittorio Maggio111100+6.22%
31Simone Turci111100+6.19%
32Bruno Rederi111100+6%
33Alberto Lorenzoni111100+5.74%
34NICOLO PIOLA111100+5.71%
35Leandro Statello111100+5.62%
36Ayoub Snapback111100+5.3%
37Felice Sommese111100+5.19%
38Paolo Proto111100+4.92%
39Olga Kora111100+3.81%
40Daniele Mainolfi111100+2.99%
41chicca sicily111100+2.9%
42manola bertok111100+2.68%
43stefano serena211100+2.61%
44Paolo Dascenzi222100+2.59%
45Enrico Anzelmo111100+0.49%
46Fjorenco Hysi111100+0.41%
47Anita Vacca111100+0.41%
48Dario Virzipipio111100+0.13%
49Giovanni Giannaccaro1000+0.02%
50Ferdinando Russo11000%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AAPL

Tulis pendapat anda tentang Apple Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
pinggie nyaie
pinggie nyaie Jun. 19, 2023 15:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
memang padu lah
Feb. 08, 2023 6:37
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Apple,, 154.65(+1.92%)
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
Nik Edy
Nik Edy Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
En mcm mna nk mula beli xde akaun utk daftar
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
pasti
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:00
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tolong tunjukkan
Aiman Hakim
Aiman Hakim Sep. 24, 2022 0:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tlong ajar Sya blh
LUQMAN HAKIM
LUQMAN HAKIM Sep. 22, 2022 1:57
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
macam mana nak start tolong trade saya
farid joker
farid joker Sep. 21, 2022 1:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
saya nk
B Dnxj
B Dnxj Sep. 20, 2022 0:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terbaik Boss ku untung besar
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel