Berita Tergempar
Dapatkan 50% Potongan 0
🔥 Pilihan Saham Premium dikuasakan AI daripada InvestingPro Sekarang sehingga 50% Potongan TUNTUT JUALAN
Tutup

Apple Inc (AAPL)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
4,151.49 +74.97    +1.84%
02:59:59 - Ditutup. Matawang dalam MXN ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Mexico
ISIN:  US0378331005 
S/N:  037833100
  • Volum: 24,710
  • Bidaan/Permintaan: 4,142.84 / 4,170.05
  • Julat Hari: 4,142.84 - 4,231.49
Apple 4,151.49 +74.97 +1.84%

Penarafan Pengguna AAPL

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Apple Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Vladimir Yevtushenko222100+94.2%
2Juanma Castaneda111100+40.92%
3miguel meza111100+40.78%
4Aaron Arrieta111100+40.23%
5David flores111100+39.37%
6Benigno Gallardo222100+39.21%
7Hermann Albrecht101010100+32.12%
8сергей губанов111100+29.1%
9monica gaytan111100+20.93%
10Alexis Rodriguez Galvez111100+20.11%
11Dave Covas111100+17.24%
12Linda Ramírez111100+16.77%
13Paulo Ortega111100+13.53%
14Pablo Prado111100+13.12%
15Enrique Serra111100+12.89%
16Arturo Robles22150+12.57%
17José Chávez C111100+11.2%
18Francisco De Anda111100+10.05%
19Carlos PF111100+10.01%
20Absalon Joel Sosa Olvera111100+9.66%
21Carlos Urrutia111100+9.57%
22Enrique Guzmán Nava111100+9.23%
23Álvaro Baena Nuevo111100+9.04%
24Gustavo Cedillo22150+9.01%
25Fernando Alfonso111100+8.97%
26Hermann Albrecht111100+8.94%
27Mr2 company111100+8.28%
28Raul Aguilar111100+7.71%
29Mike Lecuona111100+7.67%
30FERNANDO REYES33266.67+7.47%
31Pablo De Vecchi111100+7.24%
32Teresa Villarreal211100+7.08%
33Felipe Alam222100+6.77%
34Pedro Espinosa111100+6.67%
35Liliana Ra111100+6.64%
36Jorge Rus111100+6.63%
37Jose Garcia Basilio44375+6.18%
38Lucio Prado111100+6.16%
39Vladimir Hernandez111100+6.03%
40Oscar Olazaran111100+5.56%
41marco trig111100+5.36%
42Melissa El111100+5.08%
43Matt Thouless111100+4.92%
44Cristobal Hernandez111100+4.03%
45Tuabogado Contigo111100+3.98%
46Luis Requena111100+2.91%
47Hugo Ruvalcaba111100+2.88%
48OLGA ELENA PINA LARA1000+2.63%
49ERIK MAGNO Almaraz juarez1000+2.46%
50Héctor Mendoza111100+2.29%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AAPL

Tulis pendapat anda tentang Apple Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
pinggie nyaie
pinggie nyaie Jun. 19, 2023 15:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
memang padu lah
Feb. 08, 2023 6:37
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Apple,, 154.65(+1.92%)
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
Nik Edy
Nik Edy Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
En mcm mna nk mula beli xde akaun utk daftar
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
pasti
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:00
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tolong tunjukkan
Aiman Hakim
Aiman Hakim Sep. 24, 2022 0:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tlong ajar Sya blh
LUQMAN HAKIM
LUQMAN HAKIM Sep. 22, 2022 1:57
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
macam mana nak start tolong trade saya
farid joker
farid joker Sep. 21, 2022 1:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
saya nk
B Dnxj
B Dnxj Sep. 20, 2022 0:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terbaik Boss ku untung besar
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel