Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 11:48 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
42min   AUD Kenyataan Kadar RBA        
42min   AUD Keputusan Kadar Faedah   1.35% 0.85%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
11:35   JPY Bidaan JGB 10-Tahun 0.248%   0.239%
10:00   THB CPI Thai (YoY) 7.66% 7.50% 7.10%
09:45   CNY PMI Perkhidmatan Caixin China 54.5 49.7 41.4
09:30   AUD Jualan Runcit (MoM) 0.9% 0.9% 0.9%
08:30   JPY PMI Perkhidmatan 54.0   54.2

Matawang Kripto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 20,276.2 $386.18B $22.63B +6.09%
Ethereum ETH 1,154.31 $139.29B $13.97B +9.66%
Tether USDT 0.9992 $65.99B $39.48B +0.02%
USD Coin USDC 1.0011 $55.81B $5.10B 0%
BNB BNB 233.11 $37.93B $1.11B +8.07%

Kajian Teknikal

KLCI
1438.62
Jul. 05, 2022 11:42
Sentimen Ahli
Bullish
42%
Bearish
58%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (9)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1432.361434.971436.641439.251440.921443.531445.20

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Kripto
   
   
   
Cari
Jul. 05, 2022 03:48 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,439.05 +1.53 +0.11%
Up
53.33%
Down
33.33%
Unchanged
13.33%
16 10
Malaysia Top 100 9,989.79 +15.83 +0.16%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 12,324.57 +30.54 +0.25%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,678.67 -38.78 -0.82%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 31,097.26 +321.83 +1.05%
Up
80.00%
Down
20.00%
24 6
S&P 500 3,825.33 +39.95 +1.06%
Up
85.37%
Down
14.43%
Unchanged
0.20%
426 72
DAX 12,773.38 -39.65 -0.31%
Up
47.50%
Down
52.50%
19 21
S&P/ASX 200 6,631.50 +18.90 +0.29%
Up
49.74%
Down
45.03%
Unchanged
5.24%
95 86
Hang Seng 21,979.50 +149.15 +0.68%
Up
59.42%
Down
34.78%
Unchanged
5.80%
41 24
Shanghai 3,398.98 -6.45 -0.19%
Up
28.72%
Down
67.11%
Unchanged
4.17%
427 998

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesSep 202231,174.00+0.36%
S&P 500Sep 20223,843.25+0.42%
Nasdaq 100Sep 202211,671.00+0.51%
Nikkei 225Sep 202226,310.0+0.25%
China A50Jul 202214,798.5-0.35%
Singapore MSCIJul 2022283.05-0.33%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIOgos 2022110.18+1.61%
Minyak BrentSep 2022113.47-0.03%
EmasOgos 20221,810.85+0.52%
Minyak Kacang SoyaDis 202262.19-3.52%
Kapas AS #2Dis 202296.93-0.48%
Gandum ASSep 2022840.80-4.78%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2022118.88-0.39
Bund EuroSep 2022149.03-0.41
Bon Kerajaan JepunSep 2022148.880.00
Gilt UKSep 2022114.77-0.91
Bon-T 30T ASSep 2022138.44-0.91
Indeks Dolar ASSep 2022104.945-0.040

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.22.03+0.08+0.36%
iShares MSCI EM39.85-0.25-0.62%
SPDR S&P 500381.24+3.99+1.06%
SPDR Gold Trust168.32-0.14-0.08%
Ishares Core S&P/Asx.26.76+0.07+0.26%
Wahed FTSE USA Shari.35.39+0.24+0.68%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil87.55+1.91+2.23%
Alibaba ADR116.00+2.32+2.04%
Twitter Inc38.23+0.84+2.25%
Meta Platforms160.03-1.22-0.76%
Alphabet A2,174.75-4.51-0.21%
Apple138.93+2.21+1.62%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.62+0.02+0.23%
Tenaga Nasional7.96+0.05+0.63%
Axiata2.65-0.08-2.93%
CIMB Group5.04+0.01+0.20%
IHH Healthcare6.47+0.04+0.62%
Sime Darby2.160-0.010-0.46%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel