Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 23:43 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
8h 47m   JPY PMI Perkhidmatan      52.1
13h 17m   SGD CPI Singapura (YoY)   3.8% 3.8%

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 35,189.7 $668.18B $30.29B +0.94%
Ethereum ETH 2,425.1 $290.35B $20.02B +1.50%
Tether USDT 1.0007 $78.35B $66.91B 0%
BNB BNB 370.79 $61.47B $3.24B +3.86%
USD Coin USDC 1 $43.45B $4.95B +0.02%

Kajian Teknikal

KLCI
1527.06
Jan. 21, 2022 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
78%
Bearish
22%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (4)Jual (8)
Petunjuk:Beli (1)Jual (6)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1518.221519.511521.121522.411524.021525.311526.92

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Komik Mingguan

Harga Minyak Bergerak Ke Paras Tinggi 2014. Seterusnya $100 Dan Lebih!

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Jan. 23, 2022 15:43 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,527.06 -0.69 -0.05%
Up
43.33%
Down
50.00%
Unchanged
6.67%
13 15
Malaysia Top 100 10,665.45 -19.77 -0.19%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,474.83 -90.47 -0.67%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,124.52 -36.61 -0.59%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 34,265.37 -450.02 -1.30%
Up
10.00%
Down
86.67%
Unchanged
3.33%
3 26
S&P 500 4,397.93 -84.80 -1.89%
Up
19.60%
Down
80.00%
Unchanged
0.40%
99 404
DAX 15,603.88 -308.45 -1.94%
Up
5.00%
Down
95.00%
2 38
S&P/ASX 200 7,175.80 -166.60 -2.27%
Up
7.14%
Down
90.31%
Unchanged
2.55%
14 177
Hang Seng 24,965.55 +13.20 +0.05%
Up
70.31%
Down
26.56%
Unchanged
3.12%
45 17
Shanghai 3,522.57 -32.49 -0.91%
Up
30.67%
Down
65.84%
Unchanged
3.49%
457 981

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesMac 202234,157.00-1.33%
S&P 500Mac 20224,390.00-1.89%
Nasdaq 100Mac 202214,426.50-2.79%
Nikkei 225Mac 202227,175.0-2.21%
China A50Feb 202215,526.00.00%
Singapore MSCIFeb 2022337.55-1.66%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIMac 202284.84-0.83%
Minyak BrentApr 202287.080.00%
EmasFeb 20221,835.90-0.36%
Minyak Kacang SoyaMac 202262.90+0.03%
Kapas AS #2Mac 2022121.06-1.47%
Gandum ASMac 2022778.60-1.32%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMac 2022128.31+0.61
Bund EuroMac 2022170.34+0.60
Bon Kerajaan JepunMac 2022151.03+0.19
Gilt UKMac 2022123.25+0.59
Bon-T 30T ASMac 2022155.94+1.47
Indeks Dolar ASMac 202295.620-0.105

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.24.40-0.07-0.29%
iShares MSCI EM49.00-0.72-1.45%
SPDR S&P 500437.98-8.77-1.96%
SPDR Gold Trust171.09-0.56-0.33%
Ishares Core S&P/Asx.29.40-0.63-2.10%
Wahed FTSE USA Shari.40.02-0.60-1.48%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil72.17-1.10-1.50%
Alibaba ADR123.23-7.80-5.95%
Twitter Inc34.82-2.46-6.60%
Meta Platforms303.17-13.39-4.23%
Alphabet A2,607.03-59.12-2.22%
Apple162.41-2.10-1.28%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.280.000.00%
Tenaga Nasional9.10+0.03+0.33%
Axiata3.73-0.01-0.27%
CIMB Group5.30+0.05+0.95%
IHH Healthcare6.57+0.02+0.31%
Sime Darby2.200-0.010-0.45%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel