x

0

Kajian Teknikal

KLCI
1773.56
Mei 26, 2017 15:18
Sentimen Ahli
Bullish
100%
Bearish
0%
Ringkasan: NEUTRAL Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (8)Jual (4)
Petunjuk:Beli (2)Jual (5)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1771.321771.971772.711773.361774.101774.751775.49
  Masa Semasa: 15:21 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
5h 09m   USD KDNK (QoQ)    0.9% 0.7%
5h 09m   USD Indeks Harga KDNK (QoQ)    2.3% 2.2%
5h 09m   USD Pesanan Barangan Tahan Lama (MoM)   -1.2% 0.7%
5h 09m   USD Pesanan Barangan Tahan Lama (MoM)   0.5% -0.2%
6h 39m   USD Jangkaan Pengguna Michigan   87.9 88.1
6h 39m   USD Sentimen Pengguna Michigan   97.5 97.7
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
15:00   EUR Coeure dari ECB Bercakap        

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Mei 26, 2017 07:21 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,773.05 -0.91 -0.05%
Up
43.33%
Down
43.33%
Unchanged
13.33%
13 13
Malaysia Top 100 12,298.10 -19.54 -0.16%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,144.70 -73.56 -0.48%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,429.75 -102.15 -1.56%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 21,082.95 +70.53 +0.34%
Up
73.33%
Down
26.67%
22 8
S&P 500 2,415.07 +10.68 +0.44%
Up
70.44%
Down
28.77%
Unchanged
0.79%
355 145
DAX 12,590.00 -31.72 -0.25%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
S&P/ASX 200 5,751.70 -37.93 -0.66%
Up
31.50%
Down
58.50%
Unchanged
10.00%
63 117
Hang Seng 25,605.00 -25.78 -0.10%
Up
36.00%
Down
54.00%
Unchanged
10.00%
18 27
Shanghai 3,110.16 +2.33 +0.08%
Up
44.94%
Down
44.77%
Unchanged
10.29%
559 557

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Jun 1721,048.5-0.07%
S&P 500Jun 172,412.25-0.05%
NasdaqJun 175,783.00+0.02%
Nikkei 225Jun 1719,685.0-0.58%
China A50Jun 1710,967.50-0.32%
Singapore MSCIJun 17359.08-0.23%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJul 1749.05+0.31%
Minyak BrentJul 1751.73+0.52%
EmasJun 171,261.95+0.44%
Minyak Kacang SoyaJul 1731.79-0.78%
Kapas AS #2Jul 1777.27+0.14%
Gandum ASJul 17429.75-0.10%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 17126.22+0.09
Bund EuroJun 17161.42+0.04
Bon Kerajaan JepunJun 17150.73+0.13
Gilt UKJun 17128.90+0.02
Bon-T 30T ASJun 17153.89+0.09
Indeks Dolar ASJun 1797.10-0.04

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.48+0.11+0.34%
iShares MSCI EM41.5900+0.2000+0.48%
SPDR S&P 500241.76+1.15+0.48%
SPDR Gold Trust119.48-0.13-0.11%
Ishares Core S&P/Asx.23.76-0.17-0.71%
ETFS Leveraged Soybe.2.62000%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.75-0.54-0.66%
Alibaba123.63+0.82+0.67%
Twitter Inc17.95-0.03-0.17%
Facebook151.96+1.92+1.28%
Alphabet991.86+14.25+1.46%
Apple153.87+0.53+0.35%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.38-0.01-0.11%
Tenaga Nasional13.820.000.00%
Axiata5.02+0.04+0.80%
Bumiputra Commerce6.380+0.060+0.95%
IHH Healthcare5.63-0.08-1.40%
Sime Darby9.34+0.04+0.43%