Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 3,618.2 $64.19B $5.04B +0.10%
Ripple XRP 0.32565 $13.47B $393.15M +0.02%
Ethereum ETH 120.44 $12.73B $2.27B -0.88%
Bitcoin Cash BCH 126.69 $2.27B $204.64M -0.92%
EOS EOS 2.4431 $2.24B $747.58M -0.86%

Kajian Teknikal

KLCI
1692.22
Jan. 18, 2019 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
57%
Bearish
43%
Ringkasan: BELI KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (12)Jual (0)
Petunjuk:Beli (7)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1684.071685.701688.961690.591693.851695.481698.74

Berita

Komik Mingguan

Saham Global Bagai Tidak Tergugat oleh Penutupan Pemerintahan A.S., Drama Brexit Terkini

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jan. 19, 2019 02:42 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,692.22 +9.25 +0.55%
Up
66.67%
Down
16.67%
Unchanged
16.67%
20 5
Malaysia Top 100 11,583.99 +53.83 +0.47%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,777.56 +24.56 +0.18%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,469.54 +5.95 +0.13%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 24,706.35 +336.25 +1.38%
Up
100.00%
Down
0.00%
30 0
S&P 500 2,670.71 +34.75 +1.32%
Up
91.26%
Down
8.74%
449 43
DAX 11,205.54 +286.92 +2.63%
Up
100.00%
Down
0.00%
30 0
S&P/ASX 200 5,879.60 +29.50 +0.50%
Up
67.50%
Down
24.00%
Unchanged
8.50%
135 48
Hang Seng 27,090.81 +335.18 +1.25%
Up
86.00%
Down
10.00%
Unchanged
4.00%
43 5
Shanghai 2,596.01 +36.37 +1.42%
Up
72.36%
Down
23.13%
Unchanged
4.51%
898 287

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mac 201924,744.5+1.74%
S&P 500Mac 20192,677.38+1.60%
NasdaqMac 20196,807.12+1.30%
Nikkei 225Mac 201920,937.5+1.49%
China A50Jan 201911,045.0+2.01%
Singapore MSCIJan 2019365.05+1.01%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIFeb 201953.73+3.19%
Minyak BrentMac 201962.62+2.35%
EmasFeb 20191,281.15-0.86%
Minyak Kacang SoyaMac 201929.03+0.90%
Kapas AS #2Mac 201973.97-0.54%
Gandum ASMac 2019516.88-0.22%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMac 2019121.13-0.36
Bund EuroMac 2019164.06-0.31
Bon Kerajaan JepunMac 2019152.42-0.09
Gilt UKMac 2019122.43-0.09
Bon-T 30T ASMac 2019144.48-0.57
Indeks Dolar ASMac 201996.020+0.307

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.30.52+0.09+0.30%
iShares MSCI EM41.5500+0.2000+0.48%
SPDR S&P 500266.46+3.50+1.33%
SPDR Gold Trust121.02-1.09-0.89%
Ishares Core S&P/Asx.24.09+0.10+0.42%
ETFS Leveraged Soybe.1.541+0.000+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil72.99+0.86+1.19%
Alibaba157.02+1.05+0.67%
Twitter Inc33.27+0.42+1.28%
Facebook150.04+1.74+1.17%
Alphabet A1,107.30+8.18+0.74%
Apple156.82+0.96+0.62%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.55+0.14+1.49%
Tenaga Nasional13.68+0.08+0.59%
Axiata4.06+0.05+1.25%
Bumiputra Commerce5.670+0.020+0.35%
IHH Healthcare5.700.000.00%
Sime Darby2.30-0.04-1.71%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel