x
Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 9,540.1 $163.65B $5.73B -1.47%
Ethereum ETH 838.77 $82.91B $1.65B +0.69%
Ripple XRP 0.90000 $36.86B $360.03M +1.23%
Bitcoin Cash BCH 1,166.50 $20.11B $363.67M -0.59%
Litecoin LTC 217.77 $12.16B $1.03B +7.64%

Kajian Teknikal

KLCI
1861.50
Feb. 23, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
64%
Bearish
36%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (12)Jual (0)
Petunjuk:Beli (10)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1854.391857.191859.351862.151864.311867.111869.27
  Masa Semasa: 07:50 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
6h 39m   USD Investing.com S&P 500 Index     55.0%
6h 39m   USD Investing.com Gold Index     57.3%
6h 39m   CHF Investing.com USD/CHF Index     66.7%
6h 39m   NZD Investing.com NZD/USD Index     41.7%
6h 39m   AUD Investing.com AUD/USD Index     48.5%
6h 39m   JPY Investing.com USD/JPY Index     74.4%
6h 39m   CAD Investing.com USD/CAD Index     46.1%

Berita

Komik Mingguan

Nampaknya Dalam Bila-Bila Masa Sahaja Hasil 10-Tahun A.S. Mencecah Aras 3%

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Feb. 25, 2018 23:50 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,861.50 +6.43 +0.35%
Up
46.67%
Down
36.67%
Unchanged
16.67%
14 11
Malaysia Top 100 13,005.39 +33.35 +0.26%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 16,372.55 +2.88 +0.02%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,449.98 +66.77 +1.05%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,309.99 +347.51 +1.39%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
S&P 500 2,747.30 +43.34 +1.60%
Up
93.25%
Down
6.15%
Unchanged
0.60%
470 31
DAX 12,483.79 +21.88 +0.18%
Up
53.33%
Down
46.67%
16 14
S&P/ASX 200 6,037.30 +37.50 +0.63%
Up
77.50%
Down
17.00%
Unchanged
5.50%
155 34
Hang Seng 31,267.17 +301.49 +0.97%
Up
90.20%
Down
7.84%
Unchanged
1.96%
46 4
Shanghai 3,289.02 +20.47 +0.63%
Up
55.23%
Down
30.23%
Unchanged
14.55%
687 376

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mar 1825,389.0+0.34%
S&P 500Mar 182,753.25+0.27%
NasdaqMar 186,918.50+0.23%
Nikkei 225Mar 1822,158.0+0.60%
China A50Mar 1813,760.000.00%
Singapore MSCIMar 18405.98+1.80%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIApr 1863.59+0.02%
Minyak BrentMay 1867.040.00%
EmasApr 181,328.80-0.13%
Minyak Kacang SoyaMay 1832.560.00%
Kapas AS #2May 1881.42+2.45%
Gandum ASMay 18464.250.00%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 18120.11-0.06
Bund EuroMar 18159.53+0.85
Bon Kerajaan JepunMar 18150.95+0.03
Gilt UKMar 18122.05+0.41
Bon-T 30T ASJun 18143.03-0.03
Indeks Dolar ASMar 1889.81+0.15

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.35.59+0.17+0.48%
iShares MSCI EM49.7200+0.8700+1.78%
SPDR S&P 500274.71+4.31+1.59%
SPDR Gold Trust126.14-0.16-0.13%
Ishares Core S&P/Asx.24.91+0.16+0.65%
ETFS Leveraged Soybe.2.1840.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil77.53+1.67+2.20%
Alibaba193.29+4.54+2.41%
Twitter Inc32.66+0.55+1.71%
Facebook183.29+4.30+2.40%
Alphabet A1,128.09+18.19+1.64%
Apple175.50+3.00+1.74%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking10.26+0.06+0.59%
Tenaga Nasional15.640.000.00%
Axiata5.65-0.02-0.35%
Bumiputra Commerce7.190+0.060+0.84%
IHH Healthcare6.06+0.07+1.17%
Sime Darby2.80+0.05+1.82%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel