Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 02:52 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
4h 53m   AUD Penolong Gabenor RBA Ellis Bercakap        
6h 38m   AUD Kerja Pembinaan Selesai (QoQ)   1.0% -0.4%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
02:00   EUR President ECB Lagarde Bercakap        
01:15   GBP Ahli MPC Tenreyro Bercakap        
00:20   USD Pengerusi Fed Powell Bercakap        
22:00   USD Jualan Rumah Baru (MoM) -16.6%   -10.5%
22:00   USD Jualan Rumah Baru 591K 750K 709K

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 29,178.4 $560.13B $29.65B -2.29%
Ethereum ETH 1,943.92 $237.52B $14.90B -4.35%
Tether USDT 0.9992 $73.21B $55.44B +0.01%
USD Coin USDC 1.001 $53.31B $5.16B -0.01%
BNB BNB 320.21 $52.73B $2.15B -3.93%

Kajian Teknikal

KLCI
1531.30
Mei 24, 2022 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
47%
Bearish
53%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1532.671534.231536.041537.601539.411540.971542.78

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Mei 24, 2022 18:52 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,531.30 -11.23 -0.73%
Up
16.67%
Down
73.33%
Unchanged
10.00%
5 22
Malaysia Top 100 10,622.14 -82.82 -0.77%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,081.57 -122.17 -0.93%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,191.44 -84.64 -1.60%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 31,696.54 -183.70 -0.58%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 3,910.22 -63.53 -1.60%
Up
23.20%
Down
76.80%
116 384
DAX 13,919.75 -255.65 -1.80%
Up
7.50%
Down
92.50%
3 37
S&P/ASX 200 7,128.80 -20.10 -0.28%
Up
24.61%
Down
71.20%
Unchanged
4.19%
47 136
Hang Seng 20,112.10 -357.96 -1.75%
Up
10.61%
Down
81.82%
Unchanged
7.58%
7 54
Shanghai 3,070.93 -75.93 -2.41%
Up
6.66%
Down
92.54%
Unchanged
0.81%
99 1376

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesJun 202231,792.00-0.15%
S&P 500Jun 20223,926.25-1.15%
Nasdaq 100Jun 202211,740.50-2.45%
Nikkei 225Jun 202226,572.5-1.77%
China A50Jun 202213,008.5-2.66%
Singapore MSCIMei 2022291.35-2.26%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJul 2022110.12-0.15%
Minyak BrentOgos 2022110.93+0.14%
EmasJun 20221,862.37+0.79%
Minyak Kacang SoyaJul 202280.16-0.39%
Kapas AS #2Jul 2022141.64-0.78%
Gandum ASJul 20221,154.30-3.00%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 2022120.36+0.78
Bund EuroJun 2022153.61+0.50
Bon Kerajaan JepunJun 2022150.02+0.29
Gilt UKJun 2022118.23+0.24
Bon-T 30T ASJun 2022141.91+1.59
Indeks Dolar ASJun 2022101.870-0.227

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.23.70-0.29-1.21%
iShares MSCI EM40.54-0.91-2.20%
SPDR S&P 500390.51-6.41-1.61%
SPDR Gold Trust173.82+0.99+0.57%
Ishares Core S&P/Asx.29.36-0.07-0.24%
Wahed FTSE USA Shari.36.68-0.44-1.19%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil93.83-0.06-0.06%
Alibaba ADR82.50-4.73-5.42%
Twitter Inc35.51-2.35-6.21%
Meta Platforms179.17-17.06-8.69%
Alphabet A2,099.98-129.78-5.82%
Apple138.96-4.15-2.90%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.96-0.02-0.22%
Tenaga Nasional9.14-0.06-0.65%
Axiata3.20-0.03-0.93%
CIMB Group4.95-0.06-1.20%
IHH Healthcare6.40-0.15-2.29%
Sime Darby2.250-0.030-1.32%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel