Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 11:06 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
7h 33m   EUR Panetta ECB Bercakap        

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 54,387.9 $1.03T $30.14B +0.01%
Ethereum ETH 4,049.48 $480.09B $16.54B -1.62%
Binance Coin BNB 580.58 $97.08B $2.58B -2.01%
Tether USDT 1.001 $73.15B $72.92B 0%
Solana SOL 187.14 $56.71B $1.56B -3.89%

Kajian Teknikal

KLCI
1512.22
Nov. 26, 2021 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
57%
Bearish
43%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (2)Jual (10)
Petunjuk:Beli (0)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1506.871507.921509.271510.321511.671512.721514.07

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Komik Mingguan

Bull Pasaran Berterima Kasih Kepada Powell Bila Saham Menuju Ke Satu Lagi Tahun Kejayaan!

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Nov. 28, 2021 03:06 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,512.22 -5.38 -0.35%
Up
16.67%
Down
73.33%
Unchanged
10.00%
5 22
Malaysia Top 100 10,762.65 -62.72 -0.58%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,454.61 -180.86 -1.24%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,463.31 -188.99 -2.84%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 34,899.34 -905.04 -2.53%
Up
3.33%
Down
96.67%
1 29
S&P 500 4,594.62 -106.84 -2.27%
Up
5.73%
Down
94.07%
Unchanged
0.20%
28 460
DAX 15,257.04 -660.94 -4.15%
Up
15.00%
Down
85.00%
6 34
S&P/ASX 200 7,279.30 -128.00 -1.73%
Up
6.60%
Down
90.86%
Unchanged
2.54%
13 179
Hang Seng 24,080.52 -659.64 -2.67%
Up
1.67%
Down
98.33%
1 59
Shanghai 3,564.09 -20.09 -0.56%
Up
31.48%
Down
65.57%
Unchanged
2.95%
469 977

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow Jones 30Dis 202134,858.00-2.49%
S&P 500Dis 20214,595.75-2.20%
Nasdaq 100Dis 202116,051.00-1.92%
Nikkei 225Dis 202128,030.0-5.05%
China A50Nov 202115,358.5-1.67%
Singapore MSCINov 2021354.00-2.48%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJan 202268.17-13.04%
Minyak BrentJan 202272.91-11.32%
EmasDis 20211,791.40+0.40%
Minyak Kacang SoyaDis 202159.01-1.88%
Kapas AS #2Mac 2022111.52-3.58%
Gandum ASDis 2021830.25-2.89%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2021131.17+1.34
Bund EuroDis 2021172.45+1.47
Bon Kerajaan JepunDis 2021151.78+0.24
Gilt UKDis 2021126.46+0.52
Bon-T 30T ASDis 2021162.88+2.88
Indeks Dolar ASDis 202196.078-0.794

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.24.46-0.47-1.89%
iShares MSCI EM48.70-1.69-3.35%
SPDR S&P 500458.97-10.47-2.23%
SPDR Gold Trust166.85-0.27-0.16%
Ishares Core S&P/Asx.29.92-0.50-1.64%
ETFS Leveraged Soybe.1.5580.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil61.25-2.23-3.51%
Alibaba ADR133.35-3.17-2.32%
Twitter Inc47.07-0.45-0.95%
Meta Platforms333.12-7.94-2.33%
Alphabet A2,843.7-78.7-2.69%
Apple156.81-5.13-3.17%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.10-0.01-0.12%
Tenaga Nasional9.380.000.00%
Axiata3.90-0.10-2.50%
CIMB Group5.10-0.07-1.35%
IHH Healthcare6.56-0.11-1.65%
Sime Darby2.230+0.020+0.90%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel