Berita Tergempar

Investing Pro 0
🚨 Data Pro Kami Menunjukkan Pemenang Sebenar bagi Musim Pendapatan Akses Data

Matawang Kripto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 23,401.5 $452.60B $20.14B -0.83%
Ethereum ETH 1,677.54 $205.62B $6.58B +0.83%
Tether USDT 1 $68.04B $28.53B -0.01%
BNB BNB 330.8 $52.35B $535.72M -0.24%
USD Coin USDC 1 $41.96B $2.77B +0.01%

Kajian Teknikal

KLCI
1486.22
Feb. 03, 2023 17:15
Sentimen Ahli
Bullish
71%
Bearish
29%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (9)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1483.311484.901485.991487.581488.671490.261491.35

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Komik Mingguan

Bolehkah Kumpulan Adani dari India mendapatkan semula mahkotanya yang hilang?

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Kripto
   
   
   
Cari
Feb. 04, 2023 15:45 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,490.47 +0.67 +0.04%
Up
56.67%
Down
40.00%
Unchanged
3.33%
17 12
Malaysia Top 100 10,547.89 +8.80 +0.08%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,884.99 +28.95 +0.21%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,843.23 +31.91 +0.55%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 33,926.01 -127.93 -0.38%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P 500 4,136.48 -43.28 -1.04%
Up
21.86%
Down
77.53%
Unchanged
0.61%
108 383
DAX 15,476.43 -32.76 -0.21%
Up
42.50%
Down
57.50%
17 23
S&P/ASX 200 7,558.10 +46.50 +0.62%
Up
66.49%
Down
30.32%
Unchanged
3.19%
125 57
Hang Seng 21,660.47 -297.89 -1.36%
Up
17.11%
Down
80.26%
Unchanged
2.63%
13 61
Shanghai 3,263.41 -22.26 -0.68%
Up
27.28%
Down
68.80%
Unchanged
3.92%
404 1019

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesMac 202333,962.00-0.40%
S&P 500Mac 20234,147.75-1.04%
Nasdaq 100Mac 202312,624.00-1.73%
Nikkei 225Mac 202327,618.0+0.53%
China A50Feb 202313,633.0-0.56%
Singapore MSCIFeb 2023308.65+0.44%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIMac 202373.23-3.49%
Minyak BrentApr 202379.82-2.86%
EmasApr 20231,877.70-2.75%
Minyak Kacang SoyaMac 202359.05-3.10%
Kapas AS #2Mac 202385.32-1.24%
Gandum ASMac 2023757.00-0.39%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMac 2023114.42-1.12
Bund EuroMac 2023137.79-1.61
Bon Kerajaan JepunMac 2023146.81-0.24
Gilt UKMac 2023107.25-0.34
Bon-T 30T ASMac 2023130.06-1.72
Indeks Dolar ASMac 2023102.823+1.248

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.23.65-0.23-0.96%
iShares MSCI EM40.88-0.74-1.78%
SPDR S&P 500412.35-4.43-1.06%
SPDR Gold Trust173.46-4.44-2.50%
Ishares Core S&P/Asx.30.35+0.17+0.56%
Wahed FTSE USA Shari.38.29-0.19-0.49%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil111.92+0.77+0.69%
Alibaba ADR106.33-3.41-3.11%
Twitter Inc53.70+0.00+0.00%
Meta Platforms186.53-2.24-1.19%
Alphabet A104.78-2.96-2.75%
Apple154.50+3.68+2.44%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.71-0.01-0.11%
Tenaga Nasional9.57+0.04+0.42%
Axiata3.01-0.06-1.95%
CIMB Group5.66-0.04-0.70%
IHH Healthcare6.03+0.08+1.34%
Sime Darby2.350+0.010+0.43%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel