Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 7,389.9 $126.89B $3.67B -0.28%
Ethereum ETH 457.82 $46.23B $1.32B -1.70%
Ripple XRP 0.44925 $17.69B $155.80M -1.49%
Bitcoin Cash BCH 792.71 $13.68B $525.29M -0.31%
EOS EOS 7.8206 $7.03B $485.44M -3.37%

Kajian Teknikal

KLCI
1754.67
Jul. 20, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
53%
Bearish
47%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (11)Jual (1)
Petunjuk:Beli (4)Jual (3)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1748.431749.681752.171753.421755.911757.161759.65
  Masa Semasa: 06:24 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
6h 35m   SGD CPI Singapura (YoY)   0.6% 0.4%
7h 05m   USD Investing.com S&P 500 Index     49.7%
7h 05m   USD Investing.com Gold Index     66.9%
7h 05m   CHF Investing.com USD/CHF Index     33.8%
7h 05m   NZD Investing.com NZD/USD Index     58.5%
7h 05m   AUD Investing.com AUD/USD Index     58.2%
7h 05m   JPY Investing.com USD/JPY Index     43.2%

Berita

Komik Mingguan

Persidangan Trump/Kim, Fed,  ECB & Piala Dunia - Satu Minggu Yang Sarat

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jul. 22, 2018 22:24 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,754.67 -4.57 -0.26%
Up
30.00%
Down
46.67%
Unchanged
23.33%
9 14
Malaysia Top 100 12,209.08 -27.18 -0.22%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,233.24 -16.90 -0.11%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,403.27 +14.56 +0.27%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,058.12 -6.38 -0.03%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 2,801.83 -2.66 -0.09%
Up
33.40%
Down
65.60%
Unchanged
1.00%
167 328
DAX 12,561.42 -124.87 -0.98%
Up
16.67%
Down
80.00%
Unchanged
3.33%
5 24
S&P/ASX 200 6,285.90 +23.20 +0.37%
Up
67.50%
Down
28.00%
Unchanged
4.50%
135 56
Hang Seng 28,224.48 +213.62 +0.76%
Up
66.00%
Down
28.00%
Unchanged
6.00%
33 14
Shanghai 2,829.27 +56.73 +2.05%
Up
80.06%
Down
12.86%
Unchanged
7.07%
996 160

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 201825,065.0+0.01%
S&P 500Sep 20182,803.500.00%
NasdaqSep 20187,365.750.00%
Nikkei 225Sep 201822,530.0+0.03%
China A50Jul 201811,592.5+2.98%
Singapore MSCIJul 2018367.55+0.55%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 201868.25+0.18%
Minyak BrentSep 201872.99+0.56%
EmasOgos 20181,230.80-0.09%
Minyak Kacang SoyaOgos 201828.27+0.00%
Kapas AS #2Dis 201887.11-0.50%
Gandum ASSep 2018515.50+0.00%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2018119.97-0.03
Bund EuroSep 2018162.46-0.68
Bon Kerajaan JepunSep 2018150.43-0.54
Gilt UKSep 2018123.63-0.52
Bon-T 30T ASSep 2018144.16-0.09
Indeks Dolar ASSep 201894.25-0.73

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.14+0.10+0.31%
iShares MSCI EM43.9600+0.6200+1.43%
SPDR S&P 500279.68-0.32-0.11%
SPDR Gold Trust116.56+0.75+0.65%
Ishares Core S&P/Asx.25.88+0.08+0.31%
ETFS Leveraged Soybe.1.719+0.000+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.40-0.61-0.74%
Alibaba187.25-0.09-0.05%
Twitter Inc43.42-0.02-0.05%
Facebook209.94+1.85+0.89%
Alphabet A1,197.88-1.22-0.10%
Apple191.44-0.44-0.23%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.79-0.02-0.20%
Tenaga Nasional14.82-0.10-0.67%
Axiata4.34-0.06-1.36%
Bumiputra Commerce5.810-0.050-0.85%
IHH Healthcare6.000.000.00%
Sime Darby2.44+0.02+0.83%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel