x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1779.45
Jun. 23, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
50%
Bearish
50%
Ringkasan: BELI Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (6)Jual (6)
Petunjuk:Beli (7)Jual (1)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1774.091775.341776.411777.661778.731779.981781.05
  Masa Semasa: 18:08 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Friday, June 23, 2017
Seluruh Hari   Indonesia - Hari Peringatan
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
2h 22m   CAD CPI Teras (YoY)     1.1%
2h 22m   CAD CPI Teras (MoM)     0.0%
2h 22m   CAD CPI (MoM)   0.2% 0.4%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
16:00   EUR Indeks Manajer Pembelian (PMI) Komposit Markit  55.7 56.6 56.8
16:00   EUR PMI Perkhidmatan   54.7 56.2 56.3
16:00   EUR PMI Pembuatan  57.3 56.8 57.0
15:30   EUR PMI Perkhidmatan Jerman   53.7 55.5 55.4

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jun. 23, 2017 10:08 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,779.45 +2.02 +0.11%
Up
33.33%
Down
43.33%
Unchanged
23.33%
10 13
Malaysia Top 100 12,289.40 +12.70 +0.10%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,934.78 +10.85 +0.07%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,279.45 +39.35 +0.63%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 21,397.29 -12.74 -0.06%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 2,434.50 -1.11 -0.05%
Up
42.35%
Down
57.06%
Unchanged
0.60%
213 287
DAX 12,730.75 -63.25 -0.49%
Up
13.33%
Down
86.67%
4 26
S&P/ASX 200 5,715.88 +9.92 +0.17%
Up
54.50%
Down
39.50%
Unchanged
6.00%
109 79
Hang Seng 25,670.05 -4.48 -0.02%
Up
46.00%
Down
46.00%
Unchanged
8.00%
23 23
Shanghai 3,157.87 +10.42 +0.33%
Up
44.77%
Down
46.14%
Unchanged
9.08%
557 574

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 1721,339.0-0.04%
S&P 500Sep 172,433.50+0.07%
NasdaqSep 175,789.62+0.07%
Nikkei 225Sep 1720,080.0+0.05%
China A50Jun 1711,357.50+0.89%
Singapore MSCIJun 17356.48-0.09%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIAug 1742.91+0.40%
Minyak BrentAug 1745.38+0.35%
EmasAug 171,258.38+0.72%
Minyak Kacang SoyaJul 1731.71+0.51%
Kapas AS #2Jul 1771.38+0.34%
Gandum ASJul 17463.38+0.52%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 17126.63-0.05
Bund EuroSep 17165.06-0.02
Bon Kerajaan JepunSep 17150.46+0.06
Gilt UKJun 17129.02-0.21
Bon-T 30T ASSep 17156.36-0.25
Indeks Dolar ASSep 1797.07-0.19

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.31.91+0.04+0.13%
iShares MSCI EM41.2800+0.2100+0.51%
SPDR S&P 500242.84-0.11-0.05%
SPDR Gold Trust118.92+0.40+0.34%
Ishares Core S&P/Asx.23.62+0.04+0.17%
ETFS Leveraged Soybe.2.48400%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.08-0.36-0.44%
Alibaba142.27-1.02-0.71%
Twitter Inc18.15+0.37+2.08%
Facebook153.40-0.51-0.33%
Alphabet A976.62-1.97-0.20%
Apple145.63-0.24-0.16%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.60+0.02+0.21%
Tenaga Nasional14.16-0.02-0.14%
Axiata4.940.000.00%
Bumiputra Commerce6.680+0.030+0.45%
IHH Healthcare5.98-0.01-0.17%
Sime Darby9.61+0.01+0.10%