x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1759.16
Jul. 21, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
0%
Bearish
100%
Ringkasan: BELI KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (10)Jual (2)
Petunjuk:Beli (7)Jual (1)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1753.441754.351755.471756.381757.501758.411759.53
  Masa Semasa: 00:47 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
12h 12m   SGD CPI Singapura (YoY)   0.7% 1.4%
12h 42m   USD Investing.com S&P 500 Index     42.0%
12h 42m   USD Investing.com Gold Index     62.2%
12h 42m   CHF Investing.com USD/CHF Index     64.6%
12h 42m   NZD Investing.com NZD/USD Index     41.2%
12h 42m   AUD Investing.com AUD/USD Index     45.7%
12h 42m   JPY Investing.com USD/JPY Index     70.5%

Berita

Komik Mingguan

Tiada apa boleh hentikan lonjakan Nasdaq minggu ini

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Semua Matawang Crypto

Cari Syiling
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jul. 23, 2017 16:47 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,759.16 +3.53 +0.20%
Up
63.33%
Down
20.00%
Unchanged
16.67%
19 6
Malaysia Top 100 12,179.68 +20.73 +0.17%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,915.89 +11.49 +0.08%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,755.48 -53.54 -0.79%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 21,580.07 -31.71 -0.15%
Up
36.67%
Down
63.33%
11 19
S&P 500 2,472.54 -0.91 -0.04%
Up
54.08%
Down
45.13%
Unchanged
0.80%
272 227
DAX 12,240.06 -207.19 -1.66%
Up
3.33%
Down
96.67%
1 29
S&P/ASX 200 5,722.84 -38.61 -0.67%
Up
40.00%
Down
51.00%
Unchanged
9.00%
80 102
Hang Seng 26,706.09 -34.12 -0.13%
Up
42.86%
Down
53.06%
Unchanged
4.08%
21 26
Shanghai 3,237.98 -6.88 -0.21%
Up
40.68%
Down
50.08%
Unchanged
9.24%
506 623

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 1721,520.0-0.28%
S&P 500Sep 172,469.50-0.07%
NasdaqSep 175,922.75-0.04%
Nikkei 225Sep 1719,970.0-0.60%
China A50Aug 1711,852.500.00%
Singapore MSCISep 17364.15-0.10%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 1745.62-2.77%
Minyak BrentSep 1747.88-2.88%
EmasAug 171,254.48+0.72%
Minyak Kacang SoyaAug 1733.81-0.47%
Kapas AS #2Dec 1768.30-0.99%
Gandum ASSep 17499.50-1.21%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 17126.29+0.20
Bund EuroSep 17162.32+0.35
Bon Kerajaan JepunSep 17150.25+0.13
Gilt UKSep 17126.52+0.24
Bon-T 30T ASSep 17154.64+0.40
Indeks Dolar ASSep 1793.78-0.30

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.31.65-0.04-0.13%
iShares MSCI EM43.6300-0.0300-0.07%
SPDR S&P 500246.88-0.22-0.09%
SPDR Gold Trust119.26+1.02+0.86%
Ishares Core S&P/Asx.23.53-0.15-0.63%
ETFS Leveraged Soybe.2.7230.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil80.12-0.74-0.92%
Alibaba151.89-0.22-0.14%
Twitter Inc20.11-0.42-2.05%
Facebook164.43-0.10-0.06%
Alphabet A993.84+1.65+0.17%
Apple150.27-0.07-0.05%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.63+0.01+0.10%
Tenaga Nasional14.12+0.04+0.28%
Axiata4.72-0.01-0.21%
Bumiputra Commerce6.350+0.040+0.63%
IHH Healthcare6.01+0.05+0.84%
Sime Darby9.54-0.02-0.21%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel