x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1717.23
Nov. 24, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
0%
Bearish
100%
Ringkasan: JUAL KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (3)Jual (9)
Petunjuk:Beli (2)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1711.491712.641714.931716.081718.371719.521721.81
  Masa Semasa: 20:52 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Friday, November 24, 2017
  Amerika Syarikat - Hari Selepas Thanksgiving - Tutup awal pada 13:00
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
1h 53m   USD PMI Pembuatan     54.8 54.6
1h 53m   USD PMI Perkhidmatan     55.6 55.3
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
20:30   EUR Constancio dari ECB Bercakap        
17:30   GBP Kelulusan Gadai Janji BBA 40.5K 40.9K 41.6K
17:00   EUR Indeks Suasana Perniagaan Ifo Jerman 117.5 116.6 116.8
17:00   EUR Penilaian Semasa Jerman 124.4 125.0 124.8
17:00   EUR Jangkaan Perniagaan Jerman 111.0 108.9 109.2

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Nov. 24, 2017 12:52 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,717.23 -4.04 -0.23%
Up
43.33%
Down
43.33%
Unchanged
13.33%
13 13
Malaysia Top 100 12,046.89 -41.17 -0.34%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,344.51 -99.92 -0.65%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,402.62 -28.37 -0.44%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 23,526.18 -64.65 -0.27%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P 500 2,597.08 -1.95 -0.07%
Up
39.41%
Down
59.80%
Unchanged
0.79%
199 302
DAX 13,134.00 +125.45 +0.96%
Up
93.33%
Down
6.67%
28 2
S&P/ASX 200 5,982.55 -3.64 -0.06%
Up
50.75%
Down
43.78%
Unchanged
5.47%
102 88
Hang Seng 29,866.32 +158.38 +0.53%
Up
58.00%
Down
36.00%
Unchanged
6.00%
29 18
Shanghai 3,353.82 +1.90 +0.06%
Up
57.88%
Down
32.88%
Unchanged
9.24%
720 409

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dec 1723,556.5+0.30%
S&P 500Dec 172,601.00+0.25%
NasdaqDec 176,398.38+0.14%
Nikkei 225Dec 1722,638.0+0.26%
China A50Nov 1713,494.00+0.51%
Singapore MSCIDec 17388.65+0.41%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJan 1858.83+1.40%
Minyak BrentJan 1863.76+0.33%
EmasDec 171,288.78-0.26%
Minyak Kacang SoyaDec 1734.02+0.06%
Kapas AS #2Mar 1871.19+1.50%
Gandum ASDec 17422.25-0.55%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDec 17124.97-0.15
Bund EuroDec 17162.87-0.18
Bon Kerajaan JepunDec 17151.01-0.06
Gilt UKDec 17125.17-0.20
Bon-T 30T ASDec 17154.17-0.57
Indeks Dolar ASDec 1792.97-0.07

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.77+0.27+0.83%
iShares MSCI EM47.8100+0.1200+0.25%
SPDR S&P 500259.76-0.23-0.09%
SPDR Gold Trust122.63+1.12+0.92%
Ishares Core S&P/Asx.24.66-0.03-0.12%
ETFS Leveraged Soybe.2.56300%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.10+0.23+0.28%
Alibaba189.84-1.06-0.56%
Twitter Inc22.27+0.39+1.78%
Facebook180.87-0.99-0.54%
Alphabet A1,051.92+1.62+0.15%
Apple174.96+1.82+1.05%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.15-0.06-0.65%
Tenaga Nasional14.82-0.02-0.13%
Axiata5.31+0.01+0.19%
Bumiputra Commerce5.9800.0000.00%
IHH Healthcare5.64-0.01-0.18%
Sime Darby8.94+0.01+0.11%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel