Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 4,011.3 $71.19B $9.79B +0.51%
Ethereum ETH 138.34 $14.68B $4.54B +0.19%
Ripple XRP 0.31348 $13.15B $674.91M -0.13%
Litecoin LTC 59.912 $3.68B $2.00B +1.07%
EOS EOS 3.7096 $3.39B $1.47B -0.12%

Kajian Teknikal

KLCI
1684.21
Mac 20, 2019 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
50%
Bearish
50%
Ringkasan: NEUTRAL Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (8)Jual (4)
Petunjuk:Beli (2)Jual (6)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1677.671678.981681.591682.901685.511686.821689.43
  Masa Semasa: 19:50 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
2h 40m   USD Inventori Minyak Mentah Cushing     -0.672M
2h 40m   USD Inventori Minyak Mentah   0.309M -3.862M
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
19:00   GBP Arahan Trend Industri CBI 1 5 6
17:30   GBP CPIH (YoY) 1.9% 1.8% 1.8%
17:30   GBP CPI (MoM) 0.5% 0.5% -0.8%
17:30   GBP CPI (YoY) 1.9% 1.8% 1.8%
17:30   GBP Input PPI (MoM) 0.6% 0.6% -0.3%

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Mac 20, 2019 11:50 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,684.21 -3.47 -0.21%
Up
46.67%
Down
40.00%
Unchanged
13.33%
14 12
Malaysia Top 100 11,614.04 -8.09 -0.07%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,165.55 +54.64 +0.39%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,800.90 -18.92 -0.39%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,887.38 -26.72 -0.10%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P 500 2,832.57 -0.37 -0.01%
Up
39.31%
Down
60.29%
Unchanged
0.41%
193 296
DAX 11,646.31 -142.10 -1.21%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P/ASX 200 6,165.30 -19.50 -0.32%
Up
45.00%
Down
49.50%
Unchanged
5.50%
90 99
Hang Seng 29,320.97 -145.31 -0.49%
Up
26.00%
Down
70.00%
Unchanged
4.00%
13 35
Shanghai 3,090.64 -0.33 -0.01%
Up
46.17%
Down
49.88%
Unchanged
3.95%
573 619

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Jun 201925,900.5-0.02%
S&P 500Jun 20192,834.62-0.07%
NasdaqJun 20197,375.00-0.02%
Nikkei 225Jun 201921,413.0-0.08%
China A50Mac 201912,859.0-0.24%
Singapore MSCIMac 2019360.73-0.68%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIMei 201958.76-0.89%
Minyak BrentMei 201967.45-0.24%
EmasApr 20191,303.85-0.20%
Minyak Kacang SoyaMei 201929.36+0.41%
Kapas AS #2Mei 201975.62-0.04%
Gandum ASMei 2019456.62+0.05%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 2019122.87+0.13
Bund EuroJun 2019164.06+0.15
Bon Kerajaan JepunJun 2019152.730.00
Gilt UKJun 2019127.09+3.17
Bon-T 30T ASJun 2019146.02+0.22
Indeks Dolar ASJun 201995.910+0.079

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.30.83-0.07-0.23%
iShares MSCI EM43.5800+0.0200+0.05%
SPDR S&P 500282.40+0.07+0.02%
SPDR Gold Trust123.38+0.34+0.28%
Ishares Core S&P/Asx.25.59-0.06-0.23%
ETFS Leveraged Soybe.1.6370.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil80.87-0.21-0.26%
Alibaba182.14+0.31+0.17%
Twitter Inc31.27+0.19+0.61%
Facebook161.57+1.10+0.69%
Alphabet A1,202.46+13.91+1.17%
Apple186.53-1.49-0.79%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.47-0.01-0.11%
Tenaga Nasional13.02-0.18-1.36%
Axiata4.21+0.02+0.48%
Bumiputra Commerce5.390-0.080-1.46%
IHH Healthcare5.85+0.01+0.17%
Sime Darby2.18+0.01+0.46%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel