Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 07:44 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Thursday, August 11, 2022
Seluruh Hari   Jepun - Hari Gunung
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
8h 16m   USD Laporan Bulanan IEA        
11h 16m   USD Laporan Bulanan OPEC        
12h 46m   USD PPI (MoM)   0.2% 1.1%
12h 46m   USD Tuntutan Pengangguran Awal   263K 260K
12h 46m   USD PPI Teras (MoM)   0.4% 0.4%
13h 31m   CNY Pinjaman Baru China     2,810.0B
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
07:01   GBP Imbangan Harga Rumah RICS 63% 60% 65%

Matawang Kripto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 23,908.4 $457.33B $32.77B +3.18%
Ethereum ETH 1,847.88 $225.72B $23.49B +8.48%
Tether USDT 1.0002 $66.53B $60.04B 0%
USD Coin USDC 0.9998 $53.93B $7.94B 0%
BNB BNB 327.3 $52.93B $1.74B +0.37%

Kajian Teknikal

KLCI
1492.33
Ogos 10, 2022 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
60%
Bearish
40%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (3)Jual (9)
Petunjuk:Beli (0)Jual (9)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1488.151489.301490.811491.961493.471494.621496.13

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Kripto
   
   
   
Cari
Ogos 10, 2022 23:44 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,492.33 -5.35 -0.36%
Up
40.00%
Down
53.33%
Unchanged
6.67%
12 16
Malaysia Top 100 10,314.16 -56.99 -0.55%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 12,552.10 -150.01 -1.18%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,831.63 -55.11 -1.13%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 33,309.51 +535.10 +1.63%
Up
96.67%
Down
3.33%
29 1
S&P 500 4,210.24 +87.77 +2.13%
Up
92.18%
Down
7.41%
Unchanged
0.40%
460 37
DAX 13,700.93 +165.96 +1.23%
Up
82.50%
Down
17.50%
33 7
S&P/ASX 200 6,992.70 -37.10 -0.53%
Up
23.16%
Down
71.05%
Unchanged
5.79%
44 135
Hang Seng 19,610.84 -392.60 -1.96%
Up
5.80%
Down
94.20%
4 65
Shanghai 3,230.02 -17.41 -0.54%
Up
38.69%
Down
57.06%
Unchanged
4.25%
573 845

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesSep 202233,280.00+0.06%
S&P 500Sep 20224,210.25+0.01%
Nasdaq 100Sep 202213,391.00-0.01%
Nikkei 225Sep 202228,120.0+0.06%
China A50Ogos 202213,449.0+0.73%
Singapore MSCIOgos 2022308.55+1.11%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 202291.50-0.47%
Minyak BrentOkt 202297.05+0.01%
EmasDis 20221,806.85-0.38%
Minyak Kacang SoyaDis 202265.78+0.18%
Kapas AS #2Dis 2022100.47+1.41%
Gandum ASSep 2022803.10+2.70%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2022119.75-0.02
Bund EuroSep 2022156.58+0.40
Bon Kerajaan JepunSep 2022150.42-0.16
Gilt UKSep 2022117.54+0.21
Bon-T 30T ASSep 2022142.03+0.09
Indeks Dolar ASSep 2022105.102-1.150

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.22.64+0.12+0.53%
iShares MSCI EM40.46+0.50+1.25%
SPDR S&P 500419.99+8.64+2.10%
SPDR Gold Trust166.78-0.42-0.25%
Ishares Core S&P/Asx.28.20-0.15-0.53%
Wahed FTSE USA Shari.39.29+0.87+2.26%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil91.45+0.86+0.95%
Alibaba ADR92.42+1.23+1.35%
Twitter Inc44.41+1.58+3.69%
Meta Platforms178.34+9.81+5.82%
Alphabet A119.70+3.07+2.63%
Apple169.24+4.32+2.62%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.90+0.01+0.11%
Tenaga Nasional8.43-0.01-0.12%
Axiata2.90-0.05-1.69%
CIMB Group5.30+0.01+0.19%
IHH Healthcare6.42+0.02+0.31%
Sime Darby2.300-0.040-1.71%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel