Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 14:13 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
7h 47m   EUR President ECB Lagarde Bercakap        

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 62,125.7 $1.17T $46.07B +4.41%
Ethereum ETH 3,855.49 $454.71B $18.88B +0.19%
Binance Coin BNB 471.71 $79.33B $2.44B +0.58%
Cardano ADA 2.2102 $72.64B $3.19B +0.73%
Tether USDT 0.9999 $68.53B $83.03B -0.03%

Kajian Teknikal

KLCI
1598.28
Okt. 15, 2021 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
58%
Bearish
42%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (12)Jual (0)
Petunjuk:Beli (8)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1593.181594.061595.371596.251597.561598.441599.75

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Komik Mingguan

Turun Naik Pasaran Saham Berterusan Bila Fed Bersedia Untuk Pengurangan Kadar

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Okt. 16, 2021 06:13 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,598.28 +5.76 +0.36%
Up
66.67%
Down
23.33%
Unchanged
10.00%
20 7
Malaysia Top 100 11,406.74 +56.08 +0.49%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,444.56 +134.49 +0.88%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 7,186.31 +24.95 +0.35%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 35,294.76 +382.20 +1.09%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
S&P 500 4,471.37 +33.11 +0.75%
Up
63.95%
Down
34.42%
Unchanged
1.63%
314 169
DAX 15,587.36 +124.64 +0.81%
Up
73.68%
Down
26.32%
28 10
S&P/ASX 200 7,362.00 +50.30 +0.69%
Up
67.51%
Down
25.89%
Unchanged
6.60%
133 51
Hang Seng 25,330.96 +368.37 +1.48%
Up
63.33%
Down
31.67%
Unchanged
5.00%
38 19
Shanghai 3,572.37 +14.09 +0.40%
Up
29.53%
Down
66.91%
Unchanged
3.56%
440 997

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow Jones 30Dis 202135,191.00+1.17%
S&P 500Dis 20214,465.25+0.82%
Nasdaq 100Dis 202115,144.25+0.71%
Nikkei 225Dis 202129,180.0+2.14%
China A50Okt 202115,972.5-0.12%
Singapore MSCIOkt 2021367.60+0.19%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 202182.53+1.50%
Minyak BrentDis 202184.84+1.00%
EmasDis 20211,768.20-1.65%
Minyak Kacang SoyaDis 202161.39+1.57%
Kapas AS #2Dis 2021107.05-0.05%
Gandum ASDis 2021733.80+1.21%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2021130.95-0.55
Bund EuroDis 2021169.31-0.34
Bon Kerajaan JepunDis 2021151.38+0.01
Gilt UKDis 2021124.55-0.52
Bon-T 30T ASDis 2021159.50-0.59
Indeks Dolar ASDis 202193.960-0.001

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.26.770.000.00%
iShares MSCI EM51.94+0.62+1.21%
SPDR S&P 500445.87+3.37+0.76%
SPDR Gold Trust165.33-2.67-1.59%
Ishares Core S&P/Asx.30.12+0.12+0.40%
ETFS Leveraged Soybe.1.5580.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil62.59+0.59+0.95%
Alibaba ADR168.00+1.22+0.73%
Twitter Inc62.77-0.40-0.63%
Facebook324.76-3.77-1.15%
Alphabet A2,827.4+4.3+0.15%
Apple144.84+1.08+0.75%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.280.000.00%
Tenaga Nasional9.72+0.02+0.21%
Axiata4.10+0.09+2.24%
CIMB Group5.15+0.03+0.59%
IHH Healthcare6.72-0.04-0.59%
Sime Darby2.350+0.040+1.73%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel