Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 02:56 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Wednesday, July 28, 2021
Seluruh Hari   Thailand - Keputeraan Raja
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
1h 33m   USD Stok Mentah Mingguan API   -3.433M 0.806M
6h 33m   AUD CPI (YoY)   3.8% 1.1%
6h 33m   AUD CPI Pembulatan Purata (QoQ)   0.5% 0.3%
6h 33m   AUD CPI (QoQ)   0.7% 0.6%
11h 03m   GBP HPI Seluruh Negara (YoY)   12.1% 13.4%
11h 03m   GBP HPI Seluruh Negara (MoM)   0.6% 0.7%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
22:00   USD Keyakinan Pengguna CB 129.1 123.9 128.9

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 37,876.7 $710.89B $40.57B -3.44%
Ethereum ETH 2,236.8 $261.06B $26.21B -5.26%
Tether USDT 1.0004 $61.82B $77.70B +0.03%
Binance Coin BNB 307.18 $51.64B $2.13B -4.12%
Cardano ADA 1.249352 $39.96B $2.46B -6.89%

Kajian Teknikal

KLCI
1514.60
Jul. 27, 2021 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
51%
Bearish
49%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (2)Jual (10)
Petunjuk:Beli (1)Jual (7)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1508.941510.421511.981513.461515.021516.501518.06

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Jul. 27, 2021 18:56 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,514.60 +2.07 +0.14%
Up
50.00%
Down
33.33%
Unchanged
16.67%
15 10
Malaysia Top 100 10,803.63 +10.36 +0.10%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,604.99 -2.95 -0.02%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 7,251.24 -72.26 -0.99%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 34,989.31 -155.00 -0.44%
Up
33.33%
Down
66.67%
10 20
S&P 500 4,391.60 -30.70 -0.69%
Up
38.82%
Down
60.16%
Unchanged
1.02%
191 296
DAX 15,519.13 -99.85 -0.64%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P/ASX 200 7,431.40 +37.10 +0.50%
Up
43.22%
Down
50.75%
Unchanged
6.03%
86 101
Hang Seng 25,060.87 -1159.13 -4.42%
Up
29.31%
Down
68.97%
Unchanged
1.72%
17 40
Shanghai 3,381.18 -86.26 -2.49%
Up
17.69%
Down
80.09%
Unchanged
2.21%
264 1195

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
US 30Sep 202134,874.00-0.46%
S&P 500Sep 20214,382.00-0.73%
NasdaqSep 202114,891.50-1.50%
Nikkei 225Sep 202127,535.0-1.06%
China A50Ogos 202114,775.0-4.39%
Singapore MSCIOgos 2021356.65-0.43%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 202171.53-0.53%
Minyak BrentOkt 202173.37-0.45%
EmasOgos 20211,799.75+0.03%
Minyak Kacang SoyaDis 202163.14-1.45%
Kapas AS #2Dis 202190.47+0.97%
Gandum ASSep 2021674.25-0.26%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2021134.46+0.36
Bund EuroSep 2021176.32+0.49
Bon Kerajaan JepunSep 2021152.37-0.04
Gilt UKSep 2021129.83+0.17
Bon-T 30T ASSep 2021164.98+1.18
Indeks Dolar ASSep 202192.418-0.233

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.24.78-0.15-0.60%
iShares MSCI EM50.27-1.24-2.41%
SPDR S&P 500437.93-3.09-0.70%
SPDR Gold Trust168.45+0.29+0.17%
Ishares Core S&P/Asx.30.44+0.13+0.43%
ETFS Leveraged Soybe.1.5580.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil57.67-0.81-1.39%
Alibaba ADR184.00-7.76-4.05%
Twitter Inc68.29-0.40-0.58%
Facebook366.56-5.90-1.58%
Alphabet A2,631.8-48.9-1.82%
Apple146.88-2.11-1.42%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.000.000.00%
Tenaga Nasional9.73+0.03+0.31%
Axiata3.82-0.02-0.52%
CIMB Group4.53+0.04+0.89%
IHH Healthcare5.83+0.06+1.04%
Sime Darby2.190+0.020+0.92%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel