x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1740.65
Okt. 20, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
100%
Bearish
0%
Ringkasan: JUAL KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1735.711738.181739.411741.881743.111745.581746.81

Berita

Komik Mingguan

Adakah Pedagang Saham Yang Teruja Menarik Pasaran Ke Tahap Ekstrem?

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Okt. 22, 2017 04:41 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,740.65 -3.34 -0.19%
Up
33.33%
Down
56.67%
Unchanged
10.00%
10 17
Malaysia Top 100 12,155.78 -16.69 -0.14%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,278.18 +3.71 +0.02%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,949.37 -6.99 -0.10%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 23,328.63 +165.59 +0.71%
Up
90.00%
Down
10.00%
27 3
S&P 500 2,575.21 +13.11 +0.51%
Up
75.55%
Down
23.25%
Unchanged
1.20%
377 116
DAX 12,991.28 +1.18 +0.01%
Up
56.67%
Down
43.33%
17 13
S&P/ASX 200 5,906.99 +10.86 +0.18%
Up
49.50%
Down
42.50%
Unchanged
8.00%
99 85
Hang Seng 28,487.24 +328.15 +1.17%
Up
88.00%
Down
10.00%
Unchanged
2.00%
44 5
Shanghai 3,378.65 +8.48 +0.25%
Up
80.23%
Down
13.99%
Unchanged
5.79%
998 174

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dec 1723,271.0+0.68%
S&P 500Dec 172,573.50+0.51%
NasdaqDec 176,110.38+0.21%
Nikkei 225Dec 1721,555.0+0.40%
China A50Oct 1712,405.00+0.10%
Singapore MSCIDec 17372.98+0.32%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 1751.70+0.80%
Minyak BrentDec 1757.90+1.17%
EmasDec 171,282.42-0.59%
Minyak Kacang SoyaDec 1734.16+0.98%
Kapas AS #2Dec 1766.84-0.70%
Gandum ASDec 17425.88-1.69%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDec 17124.82-0.52
Bund EuroDec 17161.51-0.63
Bon Kerajaan JepunDec 17150.26-0.15
Gilt UKDec 17124.37-0.51
Bon-T 30T ASDec 17152.14-1.28
Indeks Dolar ASDec 1793.57+0.57

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.14+0.01+0.03%
iShares MSCI EM46.2600+0.1700+0.37%
SPDR S&P 500257.11+1.32+0.52%
SPDR Gold Trust121.61-0.78-0.64%
Ishares Core S&P/Asx.24.24+0.07+0.29%
ETFS Leveraged Soybe.2.4780.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil83.11+0.37+0.45%
Alibaba177.32-0.61-0.34%
Twitter Inc17.87-0.02-0.11%
Facebook174.98+0.42+0.24%
Alphabet A1,005.07+3.23+0.32%
Apple156.25+0.27+0.17%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.29-0.06-0.64%
Tenaga Nasional14.320.000.00%
Axiata5.16-0.02-0.39%
Bumiputra Commerce6.190+0.010+0.16%
IHH Healthcare5.800.000.00%
Sime Darby9.06+0.02+0.22%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel