Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 6,748.8 $116.19B $6.55B +3.85%
Ethereum ETH 247.46 $25.08B $2.87B +9.31%
Ripple XRP 0.57005 $22.49B $4.13B +21.04%
Bitcoin Cash BCH 499.6 $8.60B $595.96M +8.68%
EOS EOS 6.1843 $5.55B $1.09B +6.99%

Kajian Teknikal

KLCI
1810.64
Sep. 21, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
56%
Bearish
44%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (11)Jual (1)
Petunjuk:Beli (11)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1806.691808.551809.591811.451812.491814.351815.39
  Masa Semasa: 07:46 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
03:30   USD Kedudukan Bersih Spekulatif Minyak Mentah CFTC 530.4K   543.8K
03:30   USD Kedudukan bersih spekulatif CFTC S&P 500 150.0K   122.2K
03:30   USD Kedudukan bersih spekulatif CFTC Emas -10.8K   -7.6K
03:30   AUD Kedudukan bersih spekulatif CFTC AUD -68.0K   -44.3K
03:30   JPY Kedudukan bersih spekulatif CFTC JPY -63.8K   -53.9K
03:30   GBP Kedudukan bersih spekulatif CFTC GBP -79.3K   -61.2K
03:30   EUR Kedudukan bersih spekulatif CFTC EUR 1.7K   11.2K

Berita

Komik Mingguan

Peningkatan jjualan matawang pasaran membangun cetus kebimbangan.

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Sep. 21, 2018 23:46 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,810.64 +6.94 +0.38%
Up
83.33%
Down
10.00%
Unchanged
6.67%
25 3
Malaysia Top 100 12,423.33 +42.95 +0.35%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,846.96 +33.76 +0.23%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,204.44 +10.29 +0.20%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 26,743.50 +86.52 +0.32%
Up
73.33%
Down
26.67%
22 8
S&P 500 2,929.65 -1.10 -0.04%
Up
57.11%
Down
42.28%
Unchanged
0.60%
285 211
DAX 12,430.88 +104.40 +0.85%
Up
70.00%
Down
30.00%
21 9
S&P/ASX 200 6,194.60 +25.10 +0.41%
Up
56.00%
Down
34.00%
Unchanged
10.00%
112 68
Hang Seng 27,953.58 +475.91 +1.73%
Up
76.00%
Down
20.00%
Unchanged
4.00%
38 10
Shanghai 2,797.48 +68.24 +2.50%
Up
88.17%
Down
7.64%
Unchanged
4.18%
1096 95

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dis 201826,746.0+0.07%
S&P 500Dis 20182,932.25-0.25%
NasdaqDis 20187,547.75-0.80%
Nikkei 225Dis 201823,728.0+5.18%
China A50Sep 201811,761.5+3.40%
Singapore MSCISep 2018364.52+1.30%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 201870.72+0.57%
Minyak BrentNov 201878.68-0.03%
EmasDis 20181,203.40-0.65%
Minyak Kacang SoyaDis 201828.49+2.26%
Kapas AS #2Dis 201879.14+0.85%
Gandum ASDis 2018522.50-0.29%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2018118.70+0.01
Bund EuroDis 2018159.06+0.19
Bon Kerajaan JepunDis 2018150.09-0.08
Gilt UKDis 2018121.28+0.31
Bon-T 30T ASDis 2018140.47-0.03
Indeks Dolar ASDis 201893.79+0.32

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.66-0.06-0.18%
iShares MSCI EM43.2300+0.2000+0.46%
SPDR S&P 500291.99-0.27-0.09%
SPDR Gold Trust113.49-0.78-0.68%
Ishares Core S&P/Asx.25.81+0.08+0.31%
ETFS Leveraged Soybe.1.567+0.059+3.91%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil85.17+0.35+0.41%
Alibaba164.63-1.25-0.75%
Twitter Inc28.50-1.35-4.52%
Facebook162.93-3.09-1.86%
Alphabet A1,172.12-19.45-1.63%
Apple217.66-2.37-1.08%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.790.000.00%
Tenaga Nasional15.68-0.08-0.51%
Axiata4.68+0.05+1.08%
Bumiputra Commerce6.200+0.060+0.98%
IHH Healthcare5.24+0.08+1.55%
Sime Darby2.62+0.02+0.77%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel