Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 00:58 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
1h 02m   USD Keputusan Kadar Faedah   0.25% 0.25%
1h 02m   USD Kenyataan FOMC        
1h 32m   USD Sidang Akhbar FOMC        
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
22:30   USD Inventori Minyak Mentah Cushing -1.268M   -1.347M
22:30   USD Inventori Minyak Mentah -4.089M -2.928M 2.108M
20:30   CAD CPI Teras (MoM) 0.3% 0.4% 0.4%
20:30   CAD CPI (MoM) 0.3% 0.4% 0.5%

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 40,092.8 $747.63B $37.25B +6.44%
Ethereum ETH 2,318.03 $270.36B $19.86B +1.73%
Tether USDT 1.0004 $61.82B $64.07B 0%
Binance Coin BNB 315.71 $53.05B $1.65B +3.77%
Cardano ADA 1.304166 $41.66B $1.87B +4.99%

Kajian Teknikal

KLCI
1515.39
Jul. 28, 2021 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
54%
Bearish
46%
Ringkasan: NEUTRAL
Purata Pergerakan:Beli (6)Jual (6)
Petunjuk:Beli (4)Jual (2)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1506.021508.211511.111513.301516.201518.391521.29

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Jul. 28, 2021 16:58 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,515.39 +0.79 +0.05%
Up
43.33%
Down
36.67%
Unchanged
20.00%
13 11
Malaysia Top 100 10,799.06 -4.57 -0.04%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,558.97 -46.02 -0.32%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 7,240.18 -11.06 -0.15%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 34,938.40 -120.12 -0.34%
Up
40.00%
Down
60.00%
12 18
S&P 500 4,398.00 -3.46 -0.08%
Up
39.02%
Down
60.37%
Unchanged
0.61%
192 297
DAX 15,570.36 +51.23 +0.33%
Up
63.33%
Down
36.67%
19 11
S&P/ASX 200 7,379.30 -52.10 -0.70%
Up
25.13%
Down
69.85%
Unchanged
5.03%
50 139
Hang Seng 25,421.00 +360.13 +1.44%
Up
56.90%
Down
39.66%
Unchanged
3.45%
33 23
Shanghai 3,361.59 -19.59 -0.58%
Up
20.91%
Down
76.68%
Unchanged
2.41%
312 1144

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
US 30Sep 202134,835.00-0.34%
S&P 500Sep 20214,390.75-0.09%
NasdaqSep 202115,001.75+0.36%
Nikkei 225Sep 202127,777.5-0.47%
China A50Ogos 202115,601.5+5.84%
Singapore MSCIOgos 2021357.40-0.25%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 202172.22+0.80%
Minyak BrentOkt 202173.88+0.49%
EmasOgos 20211,801.15+0.08%
Minyak Kacang SoyaDis 202163.41+0.79%
Kapas AS #2Dis 202190.24+0.01%
Gandum ASSep 2021690.88+2.35%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2021134.36-0.11
Bund EuroSep 2021176.50+0.24
Bon Kerajaan JepunSep 2021152.41+0.12
Gilt UKSep 2021129.70-0.03
Bon-T 30T ASSep 2021164.50-0.50
Indeks Dolar ASSep 202192.487+0.051

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.24.75-0.10-0.42%
iShares MSCI EM51.50+1.03+2.04%
SPDR S&P 500438.58-0.43-0.10%
SPDR Gold Trust168.65+0.21+0.12%
Ishares Core S&P/Asx.30.23-0.21-0.69%
ETFS Leveraged Soybe.1.5580.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil58.13+0.30+0.52%
Alibaba ADR194.50+8.43+4.53%
Twitter Inc70.87+2.54+3.72%
Facebook372.85+5.04+1.37%
Alphabet A2,727.8+89.8+3.40%
Apple144.88-1.89-1.29%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.04+0.04+0.50%
Tenaga Nasional9.78+0.05+0.51%
Axiata3.820.000.00%
CIMB Group4.51-0.02-0.44%
IHH Healthcare5.80-0.03-0.51%
Sime Darby2.1900.0000.00%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel