x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1771.04
Sep. 21, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
100%
Bearish
0%
Ringkasan: JUAL KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (1)Jual (9)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1767.561769.131770.081771.651772.601774.171775.12
  Masa Semasa: 01:20 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
11h 40m   SGD CPI Singapura (YoY)   0.6% 0.6%
12h 10m   USD Investing.com Gold Index     64.8%
12h 10m   CHF Investing.com USD/CHF Index     59.2%
12h 10m   NZD Investing.com NZD/USD Index     50.9%
12h 10m   AUD Investing.com AUD/USD Index     58.7%
12h 10m   JPY Investing.com USD/JPY Index     57.1%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
00:00   EUR Pilihanraya Persekutuan Jerman      

Berita

Komik Mingguan

Walaupun cuba diserang, harga Bitcoin tetap bertahan

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Sep. 24, 2017 17:20 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,771.04 -2.54 -0.14%
Down
0.00%
Unchanged
100.00%
0 0
Malaysia Top 100 12,276.94 -17.74 -0.14%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,091.75 -22.07 -0.15%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,652.34 -25.28 -0.38%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 22,349.59 -9.64 -0.04%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P 500 2,502.22 +1.62 +0.06%
Up
59.72%
Down
39.88%
Unchanged
0.40%
298 199
DAX 12,592.35 -7.68 -0.06%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P/ASX 200 5,682.14 +26.72 +0.47%
Up
57.79%
Down
33.67%
Unchanged
8.54%
115 67
Hang Seng 27,880.53 -229.80 -0.82%
Up
4.00%
Down
96.00%
2 48
Shanghai 3,352.53 -5.28 -0.16%
Up
28.86%
Down
63.34%
Unchanged
7.80%
359 788

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dec 1722,305.0-0.13%
S&P 500Dec 172,499.50-0.06%
NasdaqDec 175,934.76-0.18%
Nikkei 225Dec 1720,203.0-0.08%
China A50Oct 1712,032.500.00%
Singapore MSCIDec 17359.100.00%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 1750.64+0.18%
Minyak BrentDec 1756.420.00%
EmasDec 171,301.45+0.51%
Minyak Kacang SoyaDec 1734.220.00%
Kapas AS #2Dec 1768.53+0.41%
Gandum ASDec 17449.50-0.68%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDec 17125.81+0.21
Bund EuroDec 17161.16+0.14
Bon Kerajaan JepunDec 17150.86+0.07
Gilt UKDec 17123.800.00
Bon-T 30T ASDec 17154.36+0.44
Indeks Dolar ASDec 1791.95-0.02

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.63-0.04-0.12%
iShares MSCI EM45.3800-0.2600-0.57%
SPDR S&P 500249.44+0.05+0.02%
SPDR Gold Trust123.24+0.56+0.46%
Ishares Core S&P/Asx.23.67+0.08+0.34%
ETFS Leveraged Soybe.2.705+0.025+0.91%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil79.92+0.03+0.04%
Alibaba178.14+0.75+0.42%
Twitter Inc17.61+0.03+0.17%
Facebook170.54-0.57-0.33%
Alphabet A943.26-4.29-0.45%
Apple151.89-1.50-0.98%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.850.000.00%
Tenaga Nasional14.440.000.00%
Axiata5.08+0.00+0.00%
Bumiputra Commerce6.350+0.000+0.00%
IHH Healthcare5.800.000.00%
Sime Darby9.130.000.00%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel