Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 5,766.3 $99.55B $7.09B -11.80%
Ethereum ETH 184.82 $18.76B $2.49B -13.69%
Ripple XRP 0.46574 $18.71B $909.07M -11.54%
Bitcoin Cash BCH 443.35 $7.64B $1.15B -18.60%
Stellar Lumens XLM 0.2348 $4.37B $96.27M -11.50%

Kajian Teknikal

KLCI
1688.41
Nov. 14, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
46%
Bearish
54%
Ringkasan: BELI
Purata Pergerakan:Beli (6)Jual (6)
Petunjuk:Beli (6)Jual (3)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1676.101678.561683.491685.951690.881693.341698.27
  Masa Semasa: 06:03 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
56min   USD Pengerusi Fed Powell Bercakap        
2h 26m   AUD Kadar Pengangguran   5.1% 5.0%
2h 26m   AUD Perubahan Pekerjaan Sepenuh Masa     20.3K
2h 26m   AUD Perubahan Pengambilan Pekerja   19.9K 5.6K
3h 26m   AUD Penolong Gabenor RBA Debelle Bercakap        
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
06:00   USD Ahli FOMC Daly Bercakap        
05:30   USD Stok Mentah Mingguan API     7.830M

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Nov. 14, 2018 22:03 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,688.41 +0.84 +0.05%
Up
60.00%
Down
40.00%
18 12
Malaysia Top 100 11,555.79 +15.41 +0.13%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,698.38 +55.74 +0.41%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,924.54 +7.04 +0.14%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,080.50 -205.99 -0.81%
Up
20.00%
Down
76.67%
Unchanged
3.33%
6 23
S&P 500 2,701.58 -20.60 -0.76%
Up
32.86%
Down
66.33%
Unchanged
0.81%
163 329
DAX 11,412.53 -59.69 -0.52%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P/ASX 200 5,732.80 -101.40 -1.74%
Up
15.50%
Down
81.50%
Unchanged
3.00%
31 163
Hang Seng 25,654.43 -138.44 -0.54%
Up
40.00%
Down
52.00%
Unchanged
8.00%
20 26
Shanghai 2,632.24 -22.64 -0.85%
Up
36.88%
Down
57.25%
Unchanged
5.88%
458 711

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dis 201825,079.0-0.99%
S&P 500Dis 20182,701.75-0.94%
NasdaqDis 20186,782.25-1.03%
Nikkei 225Dis 201821,683.0-0.63%
China A50Nov 201811,050.5+0.50%
Singapore MSCINov 2018342.65-0.03%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIDis 201856.00+0.56%
Minyak BrentJan 201965.84-0.06%
EmasDis 20181,211.40+1.02%
Minyak Kacang SoyaDis 201827.56+0.04%
Kapas AS #2Mac 201978.34+0.88%
Gandum ASDis 2018503.75-0.72%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2018118.69+0.17
Bund EuroDis 2018160.25+0.17
Bon Kerajaan JepunDis 2018150.87+0.03
Gilt UKDis 2018122.00+0.26
Bon-T 30T ASDis 2018138.72+0.13
Indeks Dolar ASDis 201896.86-0.28

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.29.97-0.03-0.10%
iShares MSCI EM39.9300+0.2400+0.60%
SPDR S&P 500270.15-1.91-0.70%
SPDR Gold Trust114.64+0.94+0.83%
Ishares Core S&P/Asx.23.69-0.41-1.70%
ETFS Leveraged Soybe.1.5160.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil77.39-0.61-0.78%
Alibaba150.44+3.46+2.35%
Twitter Inc32.91+0.42+1.29%
Facebook144.22+2.06+1.45%
Alphabet A1,054.58+6.61+0.63%
Apple186.80-5.43-2.82%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.29+0.10+1.09%
Tenaga Nasional14.90+0.12+0.81%
Axiata3.44-0.01-0.29%
Bumiputra Commerce5.500-0.190-3.34%
IHH Healthcare4.61+0.07+1.54%
Sime Darby2.38-0.02-0.83%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel