x
Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

  Nama Simbol Harga USD Permodalan Pasaran Volum 24J Prbhn (1H)
Bitcoin BTC 11,461.0 $195.19B $9.08B -5.14%
Ethereum ETH 1,047.80 $102.31B $3.17B -3.73%
Ripple XRP 1.35610 $53.39B $2.40B -4.85%
Bitcoin Cash BCH 1,739.4 $29.72B $618.09M -6.47%
Cardano ADA 0.59535 $15.44B $643.55M -7.86%

Kajian Teknikal

KLCI
1827.23
Jan. 22, 2018 14:00
Sentimen Ahli
Bullish
79%
Bearish
21%
Ringkasan: BELI
Purata Pergerakan:Beli (10)Jual (2)
Petunjuk:Beli (3)Jual (2)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1827.231827.231827.231827.231827.231827.231827.23
  Masa Semasa: 14:04 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
26min   NZD Investing.com NZD/USD Index     48.6%
26min   AUD Investing.com AUD/USD Index     52.6%
26min   JPY Investing.com USD/JPY Index     67.2%
26min   USD Investing.com Gold Index     68.1%
26min   GBP Investing.com GBP/USD Index     48.7%
26min   EUR Investing.com EUR/USD Index     56.1%
26min   CAD Investing.com USD/CAD Index     50.5%

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jan. 22, 2018 06:04 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,827.23 -1.60 -0.09%
Up
43.33%
Down
26.67%
Unchanged
30.00%
13 8
Malaysia Top 100 12,861.18 +0.58 +0.01%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 16,512.79 +40.42 +0.25%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,710.51 -2.61 -0.04%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 26,071.72 +53.91 +0.21%
Up
56.67%
Down
43.33%
17 13
S&P 500 2,810.30 +12.27 +0.44%
Up
74.40%
Down
24.80%
Unchanged
0.79%
375 125
DAX 13,434.45 +153.02 +1.15%
Up
83.33%
Down
13.33%
Unchanged
3.33%
25 4
S&P/ASX 200 5,991.90 -13.90 -0.23%
Up
46.50%
Down
42.50%
Unchanged
11.00%
93 85
Hang Seng 32,354.50 +99.61 +0.31%
Up
52.94%
Down
43.14%
Unchanged
3.92%
27 22
Shanghai 3,495.40 +7.53 +0.22%
Up
56.43%
Down
33.04%
Unchanged
10.53%
702 411

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mar 1826,024.0-0.08%
S&P 500Mar 182,808.00-0.11%
NasdaqMar 186,843.00-0.04%
Nikkei 225Mar 1823,808.0+0.03%
China A50Jan 1814,599.00+0.44%
Singapore MSCIMar 18404.50-0.09%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIMar 1863.44+0.21%
Minyak BrentMar 1868.81+0.29%
EmasFeb 181,331.50-0.12%
Minyak Kacang SoyaMar 1832.35+0.15%
Kapas AS #2Mar 1883.75+0.38%
Gandum ASMar 18426.25+0.71%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMar 18122.22+0.10
Bund EuroMar 18160.58+0.09
Bon Kerajaan JepunMar 18150.370.00
Gilt UKMar 18123.62-0.09
Bon-T 30T ASMar 18148.84+0.28
Indeks Dolar ASMar 1890.41-0.08

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.35.01+0.40+1.16%
iShares MSCI EM50.4400+0.4100+0.82%
SPDR S&P 500280.41+1.27+0.46%
SPDR Gold Trust126.42+0.56+0.44%
Ishares Core S&P/Asx.24.61-0.04-0.16%
ETFS Leveraged Soybe.2.3370.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil87.15-0.28-0.32%
Alibaba184.05-0.35-0.19%
Twitter Inc23.66-0.38-1.58%
Facebook181.29+1.49+0.83%
Alphabet A1,143.50+7.53+0.66%
Apple178.46-0.80-0.45%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.870.000.00%
Tenaga Nasional15.820.000.00%
Axiata5.550.000.00%
Bumiputra Commerce6.810-0.020-0.29%
IHH Healthcare6.000.000.00%
Sime Darby2.800.000.00%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel