Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 6,753.4 $115.60B $4.05B +0.50%
Ethereum ETH 538.10 $53.89B $1.73B +3.75%
Ripple XRP 0.54965 $21.57B $255.40M +2.07%
Bitcoin Cash BCH 907.36 $15.55B $397.23M +2.62%
EOS EOS 10.7100 $9.61B $715.93M +0.24%

Kajian Teknikal

KLCI
1715.36
Jun. 19, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
36%
Bearish
64%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (6)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1703.621709.491712.431718.301721.241727.111730.05
  Masa Semasa: 08:05 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
3h 55m   MYR CPI Malaysia (YoY)   1.8% 1.4%
3h 55m   IDR Imbangan Dagangan Indonesia   0.70B -1.62B
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
07:50   JPY Minit Mesyuarat Dasar Monetari        
06:45   NZD Current Account (YoY) -7.91B -8.07B -7.72B
06:45   NZD Akaun Semasa (QoQ) 0.18B 0.05B -2.77B
06:00   NZD Sentimen Pengguna Westpac 108.6   111.2
04:30   USD Stok Mentah Mingguan API -3.016M   0.833M

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Jun. 20, 2018 00:05 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,715.36 -28.07 -1.61%
Up
6.67%
Down
83.33%
Unchanged
10.00%
2 25
Malaysia Top 100 11,881.34 -170.75 -1.42%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,622.14 -121.54 -0.82%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,233.01 -87.37 -1.64%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 24,700.21 -287.26 -1.15%
Up
26.67%
Down
70.00%
Unchanged
3.33%
8 21
S&P 500 2,762.57 -11.18 -0.40%
Up
35.33%
Down
63.07%
Unchanged
1.60%
177 316
DAX 12,677.97 -156.14 -1.22%
Up
16.67%
Down
83.33%
5 25
S&P/ASX 200 6,122.50 +20.40 +0.33%
Up
7.50%
Down
3.00%
Unchanged
89.50%
15 6
Hang Seng 29,468.15 -841.34 -2.78%
Up
2.00%
Down
98.00%
1 49
Shanghai 2,907.82 -114.08 -3.78%
Up
4.58%
Down
88.59%
Unchanged
6.83%
57 1102

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 201824,752.0-1.06%
S&P 500Sep 20182,768.75+0.09%
NasdaqSep 20187,263.25-0.18%
Nikkei 225Sep 201822,293.0+0.29%
China A50Jun 201812,080.50-2.12%
Singapore MSCIJun 2018374.85+0.52%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIOgos 201865.15-0.82%
Minyak BrentOgos 201875.30+0.43%
EmasOgos 20181,277.00-0.13%
Minyak Kacang SoyaJul 201829.06+0.59%
Kapas AS #2Jul 201883.33-4.57%
Gandum ASJul 2018477.75-0.47%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2018119.80-0.01
Bund EuroSep 2018161.50+0.39
Bon Kerajaan JepunSep 2018150.82-0.03
Gilt UKSep 2018123.02+0.47
Bon-T 30T ASSep 2018144.06+0.06
Indeks Dolar ASSep 201894.66+0.01

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.31.74-0.26-0.83%
iShares MSCI EM43.9000-0.4901-1.10%
SPDR S&P 500275.50-1.06-0.38%
SPDR Gold Trust120.80-0.31-0.26%
Ishares Core S&P/Asx.25.31+0.00+0.00%
ETFS Leveraged Soybe.1.8620.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil80.70-0.12-0.15%
Alibaba204.43-4.14-1.98%
Twitter Inc44.95-1.05-2.28%
Facebook197.49-0.82-0.41%
Alphabet A1,178.69-4.89-0.41%
Apple185.69-3.05-1.62%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.28-0.27-2.83%
Tenaga Nasional14.16-0.16-1.12%
Axiata4.34-0.07-1.59%
Bumiputra Commerce5.860-0.040-0.68%
IHH Healthcare5.96-0.07-1.16%
Sime Darby2.45-0.05-2.00%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel