x
Berita Tergempar

0

Kajian Teknikal

KLCI
1776.22
Ogos 18, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
100%
Bearish
0%
Ringkasan: BELI KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (12)Jual (0)
Petunjuk:Beli (9)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1770.831771.691772.401773.261773.971774.831775.54
  Masa Semasa: 00:26 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
34min   USD Kiraan Pelantar Minyak Baker Hughes     768
3h 04m   AUD Kedudukan bersih spekulatif CFTC AUD     58.0K
3h 04m   USD Kedudukan bersih spekulatif CFTC S&P 500     77.0K
3h 04m   USD Kedudukan bersih spekulatif CFTC Emas     148.8K
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
22:15   USD Pidato Anggota FOMC Kaplan        
22:00   USD Jangkaan Pengguna Michigan   89.0 81.0 80.5
22:00   USD Sentimen Pengguna Michigan   97.6 94.0 93.4

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Cari Syiling
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Ogos 18, 2017 16:26 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,776.22 -0.09 -0.01%
Up
46.67%
Down
33.33%
Unchanged
20.00%
14 10
Malaysia Top 100 12,284.26 +2.35 +0.02%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,992.91 +13.89 +0.09%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,512.63 -63.68 -0.97%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 21,734.22 -16.51 -0.08%
Up
40.00%
Down
60.00%
12 18
S&P 500 2,431.78 +1.77 +0.07%
Up
49.40%
Down
50.20%
Unchanged
0.40%
248 252
DAX 12,165.19 -38.27 -0.31%
Up
23.33%
Down
76.67%
7 23
S&P/ASX 200 5,747.11 -32.10 -0.56%
Up
32.00%
Down
61.00%
Unchanged
7.00%
64 122
Hang Seng 27,047.57 -296.65 -1.08%
Up
10.20%
Down
83.67%
Unchanged
6.12%
5 41
Shanghai 3,268.72 +0.29 +0.01%
Up
38.02%
Down
53.14%
Unchanged
8.84%
473 661

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 1721,716.0-0.08%
S&P 500Sep 172,431.00+0.06%
NasdaqSep 175,817.12+0.29%
Nikkei 225Sep 1719,475.0-1.04%
China A50Aug 1711,652.50+0.28%
Singapore MSCISep 17362.07-0.53%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTISep 1748.38+2.74%
Minyak BrentOct 1752.55+2.98%
EmasDec 171,294.19+0.14%
Minyak Kacang SoyaSep 1733.67+1.39%
Kapas AS #2Dec 1767.42+0.76%
Gandum ASSep 17414.75+0.04%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 17126.66-0.15
Bund EuroSep 17164.11-0.21
Bon Kerajaan JepunSep 17150.80+0.17
Gilt UKSep 17127.59-0.11
Bon-T 30T ASSep 17155.74-0.15
Indeks Dolar ASSep 1793.43-0.21

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.31.89+0.33+1.03%
iShares MSCI EM43.6750+0.3750+0.87%
SPDR S&P 500243.37+0.28+0.12%
SPDR Gold Trust122.53+0.04+0.03%
Ishares Core S&P/Asx.23.73-0.13-0.54%
ETFS Leveraged Soybe.2.5180.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil76.75+0.49+0.64%
Alibaba168.20+4.28+2.61%
Twitter Inc16.02+0.15+0.92%
Facebook168.09+1.18+0.71%
Alphabet A928.29+0.63+0.07%
Apple158.90+1.04+0.66%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.66-0.04-0.41%
Tenaga Nasional14.240.000.00%
Axiata4.84-0.01-0.21%
Bumiputra Commerce6.7700.0000.00%
IHH Healthcare6.01-0.02-0.33%
Sime Darby9.28-0.02-0.22%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel