x

0

Kajian Teknikal

KLCI
1768.06
Apr. 28, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
100%
Bearish
0%
Ringkasan: BELI Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (7)Jual (5)
Petunjuk:Beli (4)Jual (3)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1762.721764.201767.121768.601771.521773.001775.92
  Masa Semasa: 13:06 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Sunday, April 30, 2017
Seluruh Hari   China - Hari Buruh
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
09:00   CNY PMI Pengeluaran China 51.2 51.6 51.8
09:00   CNY PMI Bukan-Pembuatan China 54.0   55.1

Berita

Komik Mingguan

Trump dan Macron terus anjakkan perlumbaan global

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Apr. 30, 2017 05:06 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,768.06 +0.14 +0.01%
Up
36.67%
Down
40.00%
Unchanged
23.33%
11 12
Malaysia Top 100 12,259.26 +14.90 +0.12%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,080.97 +70.70 +0.47%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 6,242.16 +42.69 +0.69%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 20,940.51 -40.82 -0.19%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P 500 2,384.20 -4.57 -0.19%
Up
28.57%
Down
71.43%
144 360
DAX 12,438.01 -5.78 -0.05%
Up
50.00%
Down
50.00%
15 15
S&P/ASX 200 5,924.06 +2.58 +0.04%
Up
51.00%
Down
40.50%
Unchanged
8.50%
102 81
Hang Seng 24,615.13 -83.35 -0.34%
Up
24.00%
Down
66.00%
Unchanged
10.00%
12 33
Shanghai 3,154.57 +2.38 +0.08%
Up
58.60%
Down
31.03%
Unchanged
10.37%
729 386

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Jun 1720,880.0-0.09%
S&P 500Jun 172,380.50-0.23%
NasdaqJun 175,580.50-0.19%
Nikkei 225Jun 1719,235.0-0.29%
China A50May 1710,392.50+0.02%
Singapore MSCIJun 17347.70+0.23%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJun 1749.14+0.35%
Minyak BrentJul 1751.84+0.04%
EmasJun 171,269.65+0.30%
Minyak Kacang SoyaJul 1731.44-1.63%
Kapas AS #2Jul 1778.77+1.04%
Gandum ASJul 17432.62+0.33%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 17125.69+0.06
Bund EuroJun 17161.82-0.21
Bon Kerajaan JepunJun 17151.05+0.02
Gilt UKJun 17128.25-0.15
Bon-T 30T ASJun 17153.02+0.28
Indeks Dolar ASJun 1798.89-0.13

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.31.69+0.09+0.28%
iShares MSCI EM40.0600+0.0600+0.15%
SPDR S&P 500238.08-0.52-0.22%
SPDR Gold Trust120.77+0.38+0.32%
Ishares Core S&P/Asx.24.330.000.00%
ETFS Leveraged Soybe.2.4340.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.65+0.39+0.48%
Alibaba115.50+0.07+0.06%
Twitter Inc16.48-0.13-0.78%
Facebook150.25+2.55+1.73%
Alphabet924.52+33.08+3.71%
Apple143.65-0.14-0.10%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.58+0.04+0.42%
Tenaga Nasional13.94+0.08+0.58%
Axiata5.15-0.01-0.19%
Bumiputra Commerce5.740-0.010-0.17%
IHH Healthcare6.18-0.02-0.32%
Sime Darby9.330.000.00%