Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 6,555.5 $112.34B $3.66B -0.42%
Ethereum ETH 206.81 $20.96B $1.33B -0.27%
Ripple XRP 0.46053 $18.13B $250.73M -0.80%
Bitcoin Cash BCH 455.49 $7.79B $263.21M +0.05%
EOS EOS 5.4672 $4.88B $347.03M -0.90%

Kajian Teknikal

KLCI
1722.47
Okt. 22, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
41%
Bearish
59%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (9)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1719.941721.031721.751722.841723.561724.651725.37
  Masa Semasa: 07:36 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Tuesday, October 23, 2018
Seluruh Hari   Thailand - Hari Chulalongkorn
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
1h 53m   AUD Penolong Gabenor RBA Boulton Bercakap        
3h 23m   AUD Penolong Gabenor RBA Bullock Bercakap        
4h 53m   AUD Penolong Gabenor RBA Debelle Bercakap        
5h 23m   SGD CPI Singapura (YoY)   0.8% 0.7%
6h 23m   EUR PPI Jerman (MoM)   0.3% 0.3%
7h 43m   IDR Keputusan Kadar Faedah Indonesia   5.75% 5.75%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
06:35   AUD Penolong Gabenor RBA Debelle Bercakap        

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Okt. 22, 2018 23:36 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,722.47 -9.67 -0.56%
Up
26.67%
Down
56.67%
Unchanged
16.67%
8 17
Malaysia Top 100 11,733.16 -66.83 -0.57%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,692.42 -81.73 -0.59%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,071.60 -28.36 -0.56%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,317.41 -126.93 -0.50%
Up
36.67%
Down
63.33%
11 19
S&P 500 2,755.88 -11.90 -0.43%
Up
30.12%
Down
69.48%
Unchanged
0.40%
150 346
DAX 11,524.34 -29.49 -0.26%
Up
36.67%
Down
63.33%
11 19
S&P/ASX 200 5,888.90 -16.00 -0.27%
Up
42.50%
Down
47.00%
Unchanged
10.50%
85 94
Hang Seng 26,153.15 +591.75 +2.32%
Up
94.00%
Down
4.00%
Unchanged
2.00%
47 2
Shanghai 2,654.88 +104.41 +4.09%
Up
98.23%
Down
0.40%
Unchanged
1.37%
1221 5

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Dis 201825,278.0-0.06%
S&P 500Dis 20182,754.00-0.09%
NasdaqDis 20187,147.75-0.10%
Nikkei 225Dis 201822,458.0-0.76%
China A50Okt 201811,566.5+4.11%
Singapore MSCIOkt 2018347.35-0.39%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIDis 201869.61+0.36%
Minyak BrentDis 201879.970.24%
EmasDis 20181,224.90+0.02%
Minyak Kacang SoyaDis 201829.17+0.00%
Kapas AS #2Dis 201880.01+2.68%
Gandum ASDis 2018508.500.00%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2018118.000.00
Bund EuroDis 2018159.28-0.12
Bon Kerajaan JepunDis 2018150.21+0.02
Gilt UKDis 2018121.52+0.39
Bon-T 30T ASDis 2018137.75-0.06
Indeks Dolar ASDis 201895.77+0.33

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.30.54-0.20-0.65%
iShares MSCI EM40.1000+0.4300+1.08%
SPDR S&P 500275.01-1.24-0.45%
SPDR Gold Trust115.71-0.30-0.26%
Ishares Core S&P/Asx.24.23-0.04-0.16%
ETFS Leveraged Soybe.1.7420.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.15-0.82-1.00%
Alibaba148.80+5.87+4.11%
Twitter Inc29.18+0.35+1.21%
Facebook154.78+0.73+0.47%
Alphabet A1,111.37+6.19+0.56%
Apple220.65+1.34+0.61%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.60-0.000.00%
Tenaga Nasional14.56-0.02-0.14%
Axiata3.71-0.18-4.63%
Bumiputra Commerce6.020-0.010-0.17%
IHH Healthcare4.96-0.11-2.17%
Sime Darby2.50-0.07-2.72%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel