Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 9,154.0 $155.70B $11.83B -3.49%
Ethereum ETH 645.34 $64.18B $4.39B -9.12%
Ripple XRP 0.83211 $33.22B $1.73B -15.07%
Bitcoin Cash BCH 1,351.45 $23.33B $2.00B -8.30%
EOS EOS 14.9155 $12.35B $3.16B -3.90%

Kajian Teknikal

KLCI
1851.93
Apr. 25, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
54%
Bearish
46%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (1)Jual (11)
Petunjuk:Beli (0)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1848.071849.311850.711851.951853.351854.591855.99
  Masa Semasa: 06:12 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
7h 48m   EUR Suasana Pengguna Jerman GfK   10.9 10.9
10h 18m   GBP Kelulusan Gadai Janji Kasar   37.1K 38.1K
10h 48m   EUR CPI Itali (MoM)    0.1% 0.3%
13h 33m   EUR Kemudahan Pinjaman Marginal ECB   0.25% 0.25%
13h 33m   EUR Tahap Kemudahan Simpanan   -0.40% -0.40%
13h 33m   EUR Keputusan Kadar Faedah   0.00% 0.00%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
04:15   CAD Gabenor BoC Poloz Bercakap        

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Apr. 25, 2018 22:12 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,851.93 -13.41 -0.72%
Up
13.33%
Down
76.67%
Unchanged
10.00%
4 23
Malaysia Top 100 12,675.84 -114.75 -0.90%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,070.78 -215.46 -1.41%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,252.69 -69.77 -1.31%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 24,083.83 +59.70 +0.25%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 2,639.40 +4.84 +0.18%
Up
62.03%
Down
37.38%
Unchanged
0.60%
312 188
DAX 12,422.30 -128.52 -1.02%
Up
10.00%
Down
86.67%
Unchanged
3.33%
3 26
S&P/ASX 200 5,921.60 +35.60 +0.60%
Up
70.00%
Down
23.50%
Unchanged
6.50%
140 47
Hang Seng 30,328.15 -308.09 -1.01%
Up
22.00%
Down
76.00%
Unchanged
2.00%
11 38
Shanghai 3,117.97 -10.95 -0.35%
Up
42.77%
Down
46.95%
Unchanged
10.29%
532 584

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Jun 1824,121.0+0.12%
S&P 500Jun 182,651.50+0.20%
NasdaqJun 186,597.25+0.37%
Nikkei 225Jun 1822,360.0+0.25%
China A50May 1812,549.00-1.13%
Singapore MSCIJun 18403.40-0.20%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJun 1868.06+0.06%
Minyak BrentJun 1874.06+0.08%
EmasJun 181,323.00-0.11%
Minyak Kacang SoyaMay 1830.78-0.74%
Kapas AS #2Jul 1883.89+2.92%
Gandum ASMay 18485.75+2.70%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 18119.06+0.03
Bund EuroJun 18157.77-0.13
Bon Kerajaan JepunJun 18150.46-0.19
Gilt UKJun 18121.04-0.17
Bon-T 30T ASJun 18141.72-0.03
Indeks Dolar ASJun 1891.03+0.47

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.35.17-0.14-0.40%
iShares MSCI EM46.3000-0.3600-0.77%
SPDR S&P 500263.63+0.65+0.25%
SPDR Gold Trust125.39-0.84-0.67%
Ishares Core S&P/Asx.24.39+0.12+0.49%
ETFS Leveraged Soybe.2.0910.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil79.50+1.15+1.47%
Alibaba170.22-2.87-1.66%
Twitter Inc29.75-0.72-2.36%
Facebook159.690.000.00%
Alphabet A1,022.99+0.35+0.03%
Apple163.65+0.71+0.44%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking10.58-0.04-0.38%
Tenaga Nasional15.84-0.04-0.25%
Axiata5.30-0.03-0.56%
Bumiputra Commerce7.170-0.050-0.69%
IHH Healthcare6.05-0.04-0.66%
Sime Darby2.57-0.11-4.10%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel