Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 7,503.9 $127.99B $5.03B -0.24%
Ethereum ETH 597.56 $59.63B $2.22B +2.53%
Ripple XRP 0.60337 $23.86B $327.18M -2.37%
Bitcoin Cash BCH 1,024.67 $17.60B $653.70M -0.65%
EOS EOS 12.2144 $10.81B $1.81B +2.26%

Kajian Teknikal

KLCI
1797.40
Mei 25, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
57%
Bearish
43%
Ringkasan: NEUTRAL
Purata Pergerakan:Beli (5)Jual (7)
Petunjuk:Beli (6)Jual (2)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1786.361788.571792.981795.191799.601801.811806.22
  Masa Semasa: 00:41 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
18min   USD Kiraan Pelantar Minyak Baker Hughes     844
2h 38m   EUR Presiden Buba Jerman Weidmann Bercakap        
2h 48m   USD Kedudukan Bersih Spekulatif Minyak Mentah CFTC     644.4K
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
23:45   USD Ahli FOMC Bostic Bercakap        
23:45   USD Pidato Anggota FOMC Kaplan        
22:00   USD Jangkaan Pengguna Michigan 89.1 86.9 89.5
22:00   USD Sentimen Pengguna Michigan 98.0 98.8 98.8

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Mei 25, 2018 16:41 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,797.40 +21.74 +1.22%
Up
66.67%
Down
20.00%
Unchanged
13.33%
20 6
Malaysia Top 100 12,348.68 +150.72 +1.24%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,840.62 +185.79 +1.27%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,189.61 +37.54 +0.73%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 24,759.36 -52.40 -0.21%
Up
36.67%
Down
63.33%
11 19
S&P 500 2,722.08 -5.68 -0.21%
Up
45.73%
Down
54.08%
Unchanged
0.20%
230 272
DAX 12,938.01 +82.92 +0.65%
Up
86.67%
Down
13.33%
26 4
S&P/ASX 200 6,032.80 -4.30 -0.07%
Up
48.50%
Down
43.50%
Unchanged
8.00%
97 87
Hang Seng 30,588.04 -172.37 -0.56%
Up
38.00%
Down
58.00%
Unchanged
4.00%
19 29
Shanghai 3,141.30 -13.35 -0.42%
Up
25.72%
Down
64.55%
Unchanged
9.73%
320 803

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Jun 201824,735.0-0.27%
S&P 500Jun 20182,719.75-0.28%
NasdaqJun 20186,978.75+0.31%
Nikkei 225Jun 201822,328.0-0.37%
China A50Mei 201812,238.00-0.48%
Singapore MSCIJun 2018400.30-0.45%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJul 201867.52-4.51%
Minyak BrentJul 201876.04-3.49%
EmasJun 20181,303.30-0.08%
Minyak Kacang SoyaJul 201831.26-1.42%
Kapas AS #2Jul 201888.30+0.96%
Gandum ASJul 2018540.25+1.82%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASJun 2018119.88+0.40
Bund EuroJun 2018161.10+0.96
Bon Kerajaan JepunJun 2018150.96+0.12
Gilt UKJun 2018123.49+0.93
Bon-T 30T ASJun 2018143.72+0.84
Indeks Dolar ASJun 201894.12+0.40

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.33.90+0.51+1.51%
iShares MSCI EM46.4250+0.1850+0.40%
SPDR S&P 500272.15-0.65-0.24%
SPDR Gold Trust123.55-0.04-0.03%
Ishares Core S&P/Asx.25.00+0.01+0.04%
ETFS Leveraged Soybe.2.131+0.000+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil78.09-2.18-2.71%
Alibaba201.04+3.67+1.86%
Twitter Inc33.68+0.16+0.48%
Facebook185.14-0.79-0.42%
Alphabet A1,085.29-0.16-0.01%
Apple189.49+1.34+0.71%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking10.260.000.00%
Tenaga Nasional15.04+0.28+1.90%
Axiata4.52+0.22+5.12%
Bumiputra Commerce6.120+0.070+1.16%
IHH Healthcare6.26+0.08+1.29%
Sime Darby2.76+0.08+2.99%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel