Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 3,426.9 $59.64B $4.12B +4.37%
Ripple XRP 0.30641 $12.48B $339.18M +4.44%
Ethereum ETH 90.13 $9.40B $1.64B +3.93%
Stellar XLM 0.10428 $1.97B $72.51M +4.76%
EOS EOS 2.1417 $1.94B $655.62M +8.68%

Kajian Teknikal

KLCI
1641.62
Dis. 17, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
45%
Bearish
55%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (0)Jual (12)
Petunjuk:Beli (0)Jual (6)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1625.161633.391637.501645.731649.841658.071662.18
  Masa Semasa: 20:56 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
33min   USD Indeks Pengeluaran Empire State NY   20.10 23.30
33min   CAD Pembelian Sekuriti Asing   6.20B 7.70B
8h 03m   USD Transaksi Jangka Panjang Bersih TIC     30.8B
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
18:00   EUR Imbangan Dagangan 14.0B   13.1B
18:00   EUR CPI (YoY) 1.9% 2.0% 2.0%
18:00   EUR CPI Teras (YoY) 1.0% 1.0% 1.0%
18:00   EUR CPI (MoM) -0.2% -0.2% 0.2%

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Dis. 17, 2018 12:56 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,641.62 -20.34 -1.22%
Up
13.33%
Down
83.33%
Unchanged
3.33%
4 25
Malaysia Top 100 11,162.46 -155.07 -1.37%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 12,947.97 -245.59 -1.86%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,262.87 -127.24 -2.90%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 24,100.51 -496.87 -2.02%
Up
6.67%
Down
93.33%
2 28
S&P 500 2,599.95 -50.59 -1.91%
Up
12.55%
Down
86.84%
Unchanged
0.61%
62 429
DAX 10,790.45 -75.32 -0.69%
Up
33.33%
Down
66.67%
10 20
S&P/ASX 200 5,658.30 +56.30 +1.00%
Up
79.00%
Down
14.50%
Unchanged
6.50%
158 29
Hang Seng 26,087.98 -6.81 -0.03%
Up
54.00%
Down
44.00%
Unchanged
2.00%
27 22
Shanghai 2,597.97 +4.23 +0.16%
Up
44.44%
Down
48.87%
Unchanged
6.68%
552 607

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mac 201924,066.0-0.26%
S&P 500Mac 20192,600.38-0.20%
NasdaqMac 20196,610.62-0.18%
Nikkei 225Mac 201921,308.0-0.66%
China A50Dis 201810,911.5-0.03%
Singapore MSCIDis 2018348.23-0.11%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIFeb 201952.09+1.20%
Minyak BrentFeb 201961.09+1.34%
EmasFeb 20191,243.65+0.18%
Minyak Kacang SoyaJan 201928.48-0.04%
Kapas AS #2Mac 201979.56-0.05%
Gandum ASMac 2019535.50+1.04%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMac 2019120.45+0.07
Bund EuroMac 2019163.18-0.03
Bon Kerajaan JepunMac 2019152.14+0.05
Gilt UKMac 2019123.21-1.21
Bon-T 30T ASMac 2019142.89+0.16
Indeks Dolar ASMac 201996.672-0.238

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.29.58-0.05-0.17%
iShares MSCI EM39.8300-0.5700-1.41%
SPDR S&P 500260.47-4.90-1.85%
SPDR Gold Trust117.06-0.47-0.40%
Ishares Core S&P/Asx.23.37+0.23+0.99%
ETFS Leveraged Soybe.1.605+0.000+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil75.58-1.40-1.82%
Alibaba149.00-2.48-1.64%
Twitter Inc35.87-0.02-0.06%
Facebook144.06-0.95-0.66%
Alphabet A1,051.71-21.83-2.03%
Apple165.48-5.47-3.20%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.30-0.07-0.75%
Tenaga Nasional12.92-0.34-2.56%
Axiata3.77-0.09-2.33%
Bumiputra Commerce5.710-0.090-1.55%
IHH Healthcare5.35-0.05-0.93%
Sime Darby2.31-0.01-0.43%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel