Berita Tergempar

0

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 6,415.6 $110.32B $3.48B -1.13%
Ethereum ETH 298.2 $30.26B $1.57B -3.85%
Ripple XRP 0.34 $13.48B $328.90M -0.00%
Bitcoin Cash BCH 560.28 $9.61B $361.11M -4.07%
EOS EOS 5.19 $4.71B $648.94M -3.57%

Kajian Teknikal

KLCI
1783.47
Ogos 17, 2018 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
56%
Bearish
44%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (8)Jual (4)
Petunjuk:Beli (6)Jual (1)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1779.441780.841781.781783.181784.121785.521786.46
  Masa Semasa: 19:19 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
15h 11m   THB KDNK Thai (YoY)   4.5% 4.8%

Berita

Komik Mingguan

Kemungkinan Wujud Situasi Buruk Dalam Kekacauan China, Turki

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Ogos 19, 2018 11:19 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,783.47 +6.20 +0.35%
Up
66.67%
Down
26.67%
Unchanged
6.67%
20 8
Malaysia Top 100 12,389.40 +41.38 +0.34%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 15,383.45 +44.98 +0.29%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,552.40 +29.36 +0.53%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 25,669.32 +110.59 +0.43%
Up
76.67%
Down
23.33%
23 7
S&P 500 2,850.13 +9.44 +0.33%
Up
77.60%
Down
21.00%
Unchanged
1.40%
388 105
DAX 12,210.55 -26.62 -0.22%
Up
30.00%
Down
70.00%
9 21
S&P/ASX 200 6,339.20 +10.90 +0.17%
Up
56.78%
Down
35.68%
Unchanged
7.54%
113 71
Hang Seng 27,213.41 +113.35 +0.42%
Up
50.00%
Down
44.00%
Unchanged
6.00%
25 22
Shanghai 2,668.97 -36.23 -1.34%
Up
11.50%
Down
82.64%
Unchanged
5.87%
143 1028

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Sep 201825,702.0+0.43%
S&P 500Sep 20182,853.25+0.30%
NasdaqSep 20187,390.00+0.01%
Nikkei 225Sep 201822,258.0-1.34%
China A50Ogos 201811,014.0+0.06%
Singapore MSCIOgos 2018362.05+0.18%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIOkt 201865.210.00%
Minyak BrentOkt 201871.80+0.52%
EmasDis 20181,191.80+0.66%
Minyak Kacang SoyaDis 201828.560.00%
Kapas AS #2Dis 201881.43-0.45%
Gandum ASSep 2018560.00+3.44%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2018120.310.00
Bund EuroSep 2018163.56+0.04
Bon Kerajaan JepunSep 2018150.45+0.11
Gilt UKSep 2018123.67-0.06
Bon-T 30T ASSep 2018144.72+0.10
Indeks Dolar ASSep 201896.00-0.48

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.32.36+0.18+0.56%
iShares MSCI EM42.2200+0.4500+1.08%
SPDR S&P 500285.02+0.96+0.34%
SPDR Gold Trust112.12+1.02+0.92%
Ishares Core S&P/Asx.26.21+0.05+0.19%
ETFS Leveraged Soybe.1.6590.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil78.26+0.26+0.33%
Alibaba172.76+0.77+0.45%
Twitter Inc32.73-0.10-0.30%
Facebook173.80-0.90-0.52%
Alphabet A1,215.85-8.21-0.67%
Apple217.58+4.26+2.00%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking9.78-0.01-0.10%
Tenaga Nasional15.70-0.04-0.25%
Axiata4.35+0.06+1.40%
Bumiputra Commerce5.890+0.010+0.17%
IHH Healthcare5.48+0.05+0.92%
Sime Darby2.590.000.00%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel