Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
  Masa Semasa: 06:12 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Cuti - Thursday, October 6, 2022
Seluruh Hari   China - Hari Kebangsaan
Seluruh Hari   China - Hari Kebangsaan
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
2h 17m   AUD Imbangan Dagangan   10.100B 8.733B
2h 47m   JPY Gabenor BoJ Kuroda Bercakap        
7h 47m   EUR Pesanan Kilang Jerman (MoM)   -0.7% -1.1%
10h 17m   GBP Pembinaan PMI   48.0 49.2
10h 47m   EUR Jualan Runcit (MoM)   -0.4% 0.3%
11h 47m   EUR Bidaan Obligacion 10-Tahun Sepanyol     2.810%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
04:00   USD Ahli FOMC Bostic Bercakap        

Matawang Kripto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 20,027.4 $384.42B $33.04B -1.30%
Ethereum ETH 1,347.1 $165.45B $9.67B -0.79%
Tether USDT 1.0002 $68.07B $41.80B 0%
BNB BNB 292.4 $47.26B $680.60M -1.09%
USD Coin USDC 0.9999 $46.47B $3.66B 0%

Kajian Teknikal

KLCI
1420.55
Okt. 05, 2022 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
70%
Bearish
30%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (7)Jual (5)
Petunjuk:Beli (8)Jual (1)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1416.821418.951420.391422.521423.961426.091427.53

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Kripto
   
   
   
Cari
Okt. 05, 2022 22:12 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,420.55 +11.19 +0.79%
Up
66.67%
Down
30.00%
Unchanged
3.33%
20 9
Malaysia Top 100 9,872.69 +69.86 +0.71%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 12,235.62 +54.91 +0.45%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 4,734.27 +25.27 +0.54%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 30,273.87 -42.45 -0.14%
Up
40.00%
Down
56.67%
Unchanged
3.33%
12 17
S&P 500 3,783.28 -7.65 -0.20%
Up
34.87%
Down
64.53%
Unchanged
0.60%
174 322
DAX 12,517.18 -153.30 -1.21%
Up
20.00%
Down
80.00%
8 32
S&P/ASX 200 6,815.70 +116.40 +1.74%
Up
80.00%
Down
16.84%
Unchanged
3.16%
152 32
Hang Seng 18,087.97 +1008.46 +5.90%
Up
95.89%
Down
4.11%
70 3
Shanghai 3,024.39 -16.81 -0.55%
Up
32.82%
Down
61.31%
Unchanged
5.87%
486 908

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesDis 202230,316.00+0.02%
S&P 500Dis 20223,794.00-0.01%
Nasdaq 100Dis 202211,623.50-0.01%
Nikkei 225Dis 202227,050.0-0.14%
China A50Okt 202213,351.0-0.48%
Singapore MSCIOkt 2022285.75+1.37%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTINov 202287.94-0.10%
Minyak BrentDis 202293.79+2.17%
EmasDis 20221,724.00-0.06%
Minyak Kacang SoyaDis 202265.68+1.02%
Kapas AS #2Dis 202283.42-5.42%
Gandum ASDis 2022904.50+0.17%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2022112.55+0.02
Bund EuroDis 2022139.97-1.65
Bon Kerajaan JepunDis 2022148.75-0.30
Gilt UKDis 202297.42-1.98
Bon-T 30T ASDis 2022126.94+0.16
Indeks Dolar ASDis 2022111.120+1.139

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.20.73+0.05+0.24%
iShares MSCI EM36.63+0.02+0.05%
SPDR S&P 500377.09-0.88-0.23%
SPDR Gold Trust159.81-0.89-0.55%
Ishares Core S&P/Asx.28.00+0.51+1.86%
Wahed FTSE USA Shari.35.31+0.06+0.17%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil99.12+3.85+4.04%
Alibaba ADR84.39+0.28+0.33%
Twitter Inc51.30-0.70-1.35%
Meta Platforms138.98-1.30-0.93%
Alphabet A101.43-0.21-0.21%
Apple146.40+0.30+0.21%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.70+0.02+0.23%
Tenaga Nasional8.32+0.04+0.48%
Axiata2.72+0.03+1.12%
CIMB Group5.26+0.03+0.57%
IHH Healthcare5.850.000.00%
Sime Darby2.200+0.050+2.33%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel