Berita Tergempar

0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
  Masa Semasa: 02:01 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
5h 28m   JPY CPI Teras Nasional (YoY)   0.1% -0.1%
5h 28m   JPY CPI Nasional (MoM)     -0.4%
8h 58m   JPY Kenyataan Dasar Monetari BoJ        
11h 58m   GBP Jualan Runcit Teras (YoY)   27.3% 37.7%
11h 58m   GBP Jualan Runcit Teras (MoM)   1.5% 9.0%
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
22:00   USD Pengerusi Persekutuan Yellen Mengesahkan        
22:00   EUR ECB's Elderson Speaks        

Matawang Crypto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 37,746.4 $707.02B $38.37B -3.66%
Ethereum ETH 2,322.28 $270.19B $22.62B -4.30%
Tether USDT 0.9999 $62.59B $57.55B 0%
Binance Coin BNB 348.2 $53.44B $1.46B -0.59%
Cardano ADA 1.46249 $46.79B $1.92B -3.61%

Kajian Teknikal

KLCI
1570.86
Jun. 17, 2021 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
44%
Bearish
56%
Ringkasan: JUAL KUAT
Purata Pergerakan:Beli (2)Jual (10)
Petunjuk:Beli (0)Jual (8)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1565.331567.001567.841569.511570.351572.021572.86

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Crypto
   
   
   
Cari
Jun. 17, 2021 18:01 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,570.86 -7.46 -0.47%
Up
33.33%
Down
53.33%
Unchanged
13.33%
10 16
Malaysia Top 100 11,173.73 -36.64 -0.33%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 14,982.96 +14.47 +0.10%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 7,576.09 -59.20 -0.78%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 33,846.96 -186.71 -0.55%
Up
43.33%
Down
56.67%
13 17
S&P 500 4,225.40 +1.70 +0.04%
Up
31.10%
Down
68.90%
153 339
DAX 15,727.67 +17.10 +0.11%
Up
46.67%
Down
53.33%
14 16
S&P/ASX 200 7,359.00 -27.20 -0.37%
Up
30.65%
Down
68.34%
Unchanged
1.01%
61 136
Hang Seng 28,506.00 +54.13 +0.19%
Up
55.17%
Down
41.38%
Unchanged
3.45%
32 24
Shanghai 3,525.60 +7.28 +0.21%
Up
46.72%
Down
47.45%
Unchanged
5.83%
697 708

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
US 30Sep 202133,717.0-0.55%
S&P 500Sep 20214,215.12+0.05%
NasdaqSep 202114,171.25+1.42%
Nikkei 225Sep 202129,075.0-0.60%
China A50Jun 202117,338.5+0.13%
Singapore MSCIJun 2021356.98-0.08%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJul 202170.75-1.94%
Minyak BrentOgos 202172.84-2.08%
EmasOgos 20211,780.15-4.36%
Minyak Kacang SoyaJul 202156.56-8.88%
Kapas AS #2Jul 202184.09-1.45%
Gandum ASJul 2021639.62-3.38%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASSep 2021132.15+0.50
Bund EuroSep 2021172.65+0.12
Bon Kerajaan JepunSep 2021151.68-0.09
Gilt UKSep 2021127.59-1.23
Bon-T 30T ASSep 2021160.20+2.47
Indeks Dolar ASSep 202191.825+0.617

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.26.33+0.03+0.11%
iShares MSCI EM54.71+0.40+0.74%
SPDR S&P 500422.29+0.18+0.04%
SPDR Gold Trust166.58-4.53-2.65%
Ishares Core S&P/Asx.30.35-0.07-0.23%
ETFS Leveraged Soybe.1.558+0.00+0.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil62.37-1.73-2.70%
Alibaba ADR212.05+2.73+1.30%
Twitter Inc60.98+1.05+1.75%
Facebook336.86+5.78+1.75%
Alphabet A2,444.47+29.02+1.20%
Apple131.79+1.64+1.26%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.170.000.00%
Tenaga Nasional9.95-0.07-0.70%
Axiata3.98-0.01-0.25%
CIMB Group4.630.000.00%
IHH Healthcare5.68+0.01+0.18%
Sime Darby2.220-0.020-0.89%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel