Berita Tergempar

Investing Pro 0
JUALAN Black Friday: Sehingga 54% POTONGAN InvestingPro+ TUNTUT TAWARAN
  Masa Semasa: 20:53 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
15h 16m   JPY TImbalan Gabenor BOJ Amamiya Bercakap        

Matawang Kripto Utama

Title Padam
  Nama Simbol Harga (USD) Pmdln. Psrn. Volum (24J) Prbhn (24J)
Bitcoin BTC 16,572.5 $318.93B $17.97B +0.37%
Ethereum ETH 1,218.57 $149.32B $5.31B +2.27%
Tether USDT 0.9996 $65.33B $24.71B +0.04%
BNB BNB 314.9 $50.33B $1.14B +4.31%
USD Coin USDC 1.0005 $43.91B $2.40B -0.02%

Kajian Teknikal

KLCI
1487.23
Nov. 25, 2022 17:57
Sentimen Ahli
Bullish
85%
Bearish
15%
Ringkasan: BELI KUAT
Purata Pergerakan:Beli (11)Jual (1)
Petunjuk:Beli (6)Jual (1)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1482.081483.071484.421485.411486.761487.751489.10

Berita

Tunjuk Lebih Banyak Berita

Komik Mingguan

Ekuiti vs Bon: Siapakah akan memenangi Piala Dunia Pasaran?

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Pasangan Matawang Crypto

Dapatkan Sebutan Masa Sebenar Matawang Kripto
   
   
   
Cari
Nov. 26, 2022 12:53 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,486.54 -15.34 -1.02%
Up
10.00%
Down
80.00%
Unchanged
10.00%
3 24
Malaysia Top 100 10,299.69 -93.13 -0.90%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 12,638.35 -61.47 -0.48%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,191.64 -18.58 -0.36%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow Jones 34,347.03 +152.97 +0.45%
Up
66.67%
Down
33.33%
20 10
S&P 500 4,026.12 -1.14 -0.03%
Up
69.70%
Down
29.49%
Unchanged
0.81%
345 146
DAX 14,541.38 +1.82 +0.01%
Up
47.50%
Down
52.50%
19 21
S&P/ASX 200 7,259.50 +17.70 +0.24%
Up
69.47%
Down
26.32%
Unchanged
4.21%
132 50
Hang Seng 17,573.58 -87.32 -0.49%
Up
42.47%
Down
56.16%
Unchanged
1.37%
31 41
Shanghai 3,101.69 +12.38 +0.40%
Up
45.78%
Down
51.05%
Unchanged
3.17%
678 756

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow JonesDis 202234,356.00+0.42%
S&P 500Dis 20224,032.50-0.01%
Nasdaq 100Dis 202211,782.75-0.67%
Nikkei 225Dis 202228,347.5-0.08%
China A50Nov 202212,206.0-0.26%
Singapore MSCINov 2022294.20-0.39%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak Mentah WTIJan 202376.55-1.78%
Minyak BrentJan 202383.91-1.68%
EmasDis 20221,755.00+0.54%
Minyak Kacang SoyaJan 202371.65+0.29%
Kapas AS #2Mac 202380.16-3.31%
Gandum ASDis 2022771.50-2.77%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASDis 2022113.03+0.08
Bund EuroDis 2022140.53-1.61
Bon Kerajaan JepunDis 2022148.76-0.62
Gilt UKDis 2022107.06-0.86
Bon-T 30T ASDis 2022127.59-0.03
Indeks Dolar ASDis 2022105.940-0.027

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.22.50+1.03+4.80%
iShares MSCI EM37.77-0.18-0.47%
SPDR S&P 500402.33-0.09-0.02%
SPDR Gold Trust163.22+0.14+0.09%
Ishares Core S&P/Asx.29.30+0.07+0.24%
Wahed FTSE USA Shari.37.15-0.09-0.24%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil113.21-0.40-0.35%
Alibaba ADR75.50-3.00-3.82%
Twitter Inc53.70+0.00+0.00%
Meta Platforms111.41-0.83-0.74%
Alphabet A97.46-1.00-1.02%
Apple148.11-2.96-1.96%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.67-0.09-1.03%
Tenaga Nasional8.78-0.13-1.46%
Axiata3.03-0.15-4.72%
CIMB Group5.80-0.07-1.19%
IHH Healthcare6.000.000.00%
Sime Darby2.220-0.080-3.48%

 

 

 

 

 

 

Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel