x

0

Kajian Teknikal

KLCI
1712.58
Feb. 20, 2017 17:06
Sentimen Ahli
Bullish
67%
Bearish
33%
Ringkasan: BELI KUAT Mula Berdagang
Purata Pergerakan:Beli (12)Jual (0)
Petunjuk:Beli (8)Jual (0)
S3S2S1Mata PivotR1R2R3
1710.171710.931711.991712.751713.811714.571715.63
  Masa Semasa: 01:44 (GMT +8:00)

Kalendar Ekonomi

Masa Cur. Peristiwa Sebenar Ramalan Sebelumnya
Acara Ekonomi Utama Akan Datang
6h 46m   AUD Minit Mesyuarat Dasar Monetari        
14h 01m   EUR CPI Perancis (MoM)   -0.2% -0.2%
14h 01m   EUR HICP akhir Perancis (MoM)   -0.2% -0.2%
14h 16m   EUR PMI Perkhidmatan Perancis     53.8 54.1
14h 16m   EUR PMI Pembuatan Perancis     53.5 53.6
Acara Ekonomi Utama Terkini Dikeluarkan
21:30   CAD Jualan Pukal (MoM) 0.7% 0.4% 0.1%
21:00   EUR Mesyuarat Eurogroup      

Berita

Pengimbas Saham

Imbas untuk Saham
   
   
   
Cari

Artikel Berkaitan

Feb. 20, 2017 17:44 GMT

Pasaran Kewangan Masa Sebenar

Malaysia - Indeks

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
KLCI 1,712.58 +4.90 +0.29%
Up
56.67%
Down
23.33%
Unchanged
20.00%
17 7
Malaysia Top 100 11,729.43 +30.08 +0.26%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
FTSE BM Mid 70 13,884.72 +22.42 +0.16%
Up
0.00%
Down
0.00%
0 0
Malaysia ACE 5,306.48 +14.84 +0.28%
Up
%
Down
%

Indeks Dunia

Nama Akhir Prbhn. Prbhn. % Tinjauan Pasaran Adv. Dec.
Dow 30 20,624.05 +4.28 +0.02%
Up
70.00%
Down
30.00%
21 9
S&P 500 2,351.16 +3.94 +0.17%
Up
61.03%
Down
38.57%
Unchanged
0.40%
307 194
DAX 11,827.62 +70.60 +0.60%
Up
76.67%
Down
20.00%
Unchanged
3.33%
23 6
S&P/ASX 200 5,795.09 -10.72 -0.18%
Up
33.50%
Down
53.50%
Unchanged
13.00%
67 107
Hang Seng 24,146.08 +112.34 +0.47%
Up
64.00%
Down
30.00%
Unchanged
6.00%
32 15
Shanghai 3,241.46 +39.38 +1.23%
Up
74.53%
Down
20.15%
Unchanged
5.32%
869 235

Hadapan Indeks

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Dow 30Mar 1720,642.0+0.26%
S&P 500Mar 172,353.75+0.24%
NasdaqMar 175,342.38+0.31%
Nikkei 225Mar 1719,270.0+0.36%
China A50Feb 1710,622.50+1.80%
Singapore MSCIMar 17342.75+0.03%

Komoditi

NamaBulanAkhirPrbhn. %
Minyak MentahApr 1753.97+0.35%
Minyak BrentApr 1756.12+0.56%
EmasApr 171,238.50-0.05%
Minyak Kacang SoyaMar 1732.94-1.73%
Kapas AS #2May 1775.520.00%
Gandum ASMar 17441.25-1.42%

Hadapan Kewangan

NamaBulanAkhirPrbhn.
Nota-T 10T ASMar 17124.68-0.08
Bund EuroMar 17164.560+0.130
Bon Kerajaan JepunMar 17149.98-0.05
Gilt UKMar 17126.29-0.12
Bon-T 30T ASMar 17151.20-0.32
Indeks Dolar ASJun 17100.88-0.01

ETF

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
iShares MSCI Malaysi.29.64+0.08+0.27%
iShares MSCI EM38.3900-0.1600-0.41%
SPDR S&P 500235.09+0.37+0.16%
SPDR Gold Trust117.68-0.40-0.34%
Ishares Core S&P/Asx.23.73-0.03-0.13%
ETFS Leveraged Soybe.2.6900.0000.00%

Leading Stocks

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Exxon Mobil81.76-0.54-0.66%
Alibaba100.52-0.30-0.30%
Twitter Inc16.62+0.27+1.65%
Facebook133.53-0.31-0.23%
Alphabet846.55+4.38+0.52%
Apple135.72+0.38+0.28%

Malaysia Saham

NamaAkhirPrbhn.Prbhn. %
Malayan Banking8.42-0.04-0.47%
Tenaga Nasional13.54+0.06+0.45%
Axiata4.830.000.00%
Bumiputra Commerce5.090+0.010+0.20%
IHH Healthcare6.19-0.01-0.16%
Sime Darby9.20+0.05+0.55%

Mula berdagang dengan broker industri utama

Broker Peraturan Deposit Minimum
Persatuan Hadapan Nasional (Amerika Syarikat), Suruhanjaya Dagangan Hadapan A.S. (Amerika Syarikat), Penguatkuasa Tata Laku Kewangan (United Kingdom), Suruhanjaya Sekuriti dan Pelaburan Australia (Australia), Penguatkuasa Seliaan Industri Kewangan (Amerika Syarikat), Badan Kawal Selia Industri Pelaburan Kanada (Kanada), Suruhanjaya Sekuriti dan Bursa (Amerika Syarikat), Suruhanjaya Sekuriti dan Hadapan (Hong Kong) $250 Mula Berdagang