Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
🔥 Strategi saham yg dipilih AI kami, Gergasi Tech, naik +7.1% setakat ini pada Mei. Sertainya tika saham masih HANGAT.
Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

Apple Inc (AAPL)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
176.64 +0.32    +0.18%
20:43:07 - Data Tertunda. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US0378331005 
S/N:  865985
  • Volum: 1,992
  • Bidaan/Permintaan: 176.58 / 176.62
  • Julat Hari: 175.48 - 176.70
Apple 176.64 +0.32 +0.18%

Penarafan Pengguna AAPL

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Apple Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Vladimir Yevtushenko111100+85.66%
2Nicolas Baines111100+30.84%
3Sebastian Heintschel222100+17.22%
4Kent Chong111100+12.7%
5Csaba Tóth111100+12.42%
6Felix Johnen111100+11.5%
7Lourenco Debonnet111100+9.97%
8Viktor Mankovskiy111100+8.84%
9Hans Dalf111100+8.78%
10Hermann Albrecht111100+8.18%
11mike TerBurg111100+6.95%
12Peter Lenzin111100+6.49%
13Manuel Marino111100+6.45%
14KATHARINA RITTER OTT111100+6.39%
15Yesenia Usieda1000+4.7%
16Ratmir Kharaev111100+4.53%
17Marcello Fabio111100+4.43%
18James Montague111100+4.39%
19Marcel Olmann111100+4.17%
20Bronco Mailer111100+2.86%
21Jonas Alasker1000+2.75%
22Edwin Eberle111100+2.52%
23Moritz Roth Profenius111100+1.86%
24Richard K111100+1.66%
25Rodrigo Ābelītis211100+1.6%
26Hermann Albrecht111100+1.56%
27Sergey Miller111100+1.19%
28Ago Bravo111100+0.77%
29Juana Perez111100+0.55%
30Vadim Mavrin111100+0.2%
31Анатолий Чабыев11000%
32Gerardo Cavallaro11000%
33Arnold Mai1100-1.1%
34Rainer Lengfeld1100-1.51%
35Luigi Buttelli1100-1.9%
36Артур Хронин1100-2.37%
37Hermann Albrecht13131184.62-2.55%
38Michael B.2200-2.68%
39Tim Reitman1100-2.77%
40Андрей Петреня1100-2.83%
41Lennart Schuldt1100-2.87%
42Rustam Isanbirdin1100-3.38%
43Felix blume33133.33-3.39%
44Leonard Verlande1100-5.6%
45sancho san22150-6.88%
46Kiwoong Hong1100-6.92%
47Tom Reisinger1100-7.04%
48davide garulli55240-7.31%
49Alexey Voronkov1100-10.63%
50Jorge Herranz1100-10.98%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen AAPL

Tulis pendapat anda tentang Apple Incorporated
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
pinggie nyaie
pinggie nyaie Jun. 19, 2023 15:50
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
memang padu lah
Feb. 08, 2023 6:37
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Apple,, 154.65(+1.92%)
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
Nik Edy
Nik Edy Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
En mcm mna nk mula beli xde akaun utk daftar
Encik Zackir
Encik Zackir Okt. 25, 2022 20:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu saham apple, tgh menaik skrg ni
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:01
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
pasti
zulas Hanafi
zulas Hanafi Okt. 08, 2022 3:00
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tolong tunjukkan
Aiman Hakim
Aiman Hakim Sep. 24, 2022 0:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
tlong ajar Sya blh
LUQMAN HAKIM
LUQMAN HAKIM Sep. 22, 2022 1:57
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
macam mana nak start tolong trade saya
farid joker
farid joker Sep. 21, 2022 1:06
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
saya nk
B Dnxj
B Dnxj Sep. 20, 2022 0:40
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
terbaik Boss ku untung besar
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel