Berita Tergempar
Investing Pro 0
JUALAN Cyber Monday Dilanjutkan: Sehingga 60% POTONGAN InvestingPro+ TUNTUT TAWARAN
Tutup

iShares Russell 2000 ETF (IWM)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
186.97 -0.40    -0.21%
03:23:16 - Real-time Cboe. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  ETF
Pasaran:  Amerika Syarikat
Penerbit:  iShares
Terangkum:  Russell 2000
Kelas Aset:  Ekuiti
  • Volum: 17,025,568
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 186.13 - 189.24
iShares Russell 2000 186.97 -0.40 -0.21%

Penarafan Pengguna IWM

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi ETF iShares Russell 2000 ETF.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1sultan al111100+16.85%
2Gabi Florentino111100+12.77%
3Ryan Carr33133.33+12.51%
4Валерий Самарцев111100+10.72%
5Marc Weisener111100+8.99%
6Kirby Zhang111100+8.83%
7Brian Callahan111100+8.81%
8Quang Nguyen111100+7.88%
9Janeth Yupa111100+7.81%
10Erik Esparza111100+7.44%
11ray kreeter111100+7.06%
12Winston Castro111100+6.93%
13Valdek Kazana16161487.5+6.1%
14kawaguchi tetsuji111100+6.04%
15Michael Christiansen111100+5.79%
16davide garulli333100+5.59%
17Sundaresan Manoharan111100+5.46%
18Egor Runov111100+5.25%
19Raffaele Abbate111100+5.2%
20Funny People111100+5.02%
21leo buescher111100+5%
22Sophie Zhang222100+4.89%
23Yongjin Baek111100+4.81%
24Ying Yu111100+4.74%
25Mike Franklin111100+4.56%
26ابو حسن111100+4.55%
27Jim Bayse111100+4.45%
28alex fonseca111100+4.15%
29Michael Kindred111100+4.09%
30Brent Sutherland111100+3.98%
31Joe Bucks111100+3.56%
32Tibor Komoroczy111100+3.46%
33Christopher Powers22150+3.43%
34Jitesh Thakkar111100+3.36%
35richard tremblay444100+3.24%
36Ryan Kyler111100+3.22%
37Dimitar Troshanov22150+3.21%
38Corwin Yong111100+3.11%
39raymond jeffries111100+2.92%
40Didier Donzelli111100+2.83%
41Maggie Donius111100+2.78%
42adrian segev111100+2.76%
43neal macdougall22150+2.71%
44Daniel Horton111100+2.7%
45بنجور يتحدى المرور111100+2.65%
46Pablo Praino111100+2.63%
47John Reynolds111100+2.62%
48eric Berns111100+2.48%
49Maor Shoham111100+2.45%
50Anita Vacca333100+2.38%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen IWM

Tulis pendapat anda tentang iShares Russell 2000 ETF
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel