Berita Tergempar
Investing Pro 0
👀 Bezos, Buffett & Berkowitz: Apakah Yang Ada dalam Portfolio Mereka? Buka Data
Tutup

Tesla Inc (TSLA)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
204.70 +0.15    +0.07%
22:35:42 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US88160R1014 
WKN:  A1CX3T
  • Volum: 88,757
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 199.34 - 204.95
Tesla 204.70 +0.15 +0.07%

Penarafan Pengguna TSLA

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Tesla Inc.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Rui Sousa44375+60.66%
2Leonardo Lomeli111100+49.83%
3Stefano Bacchiocchi222100+45.24%
4Helen Di111100+43.8%
5Michael Kr444100+43.41%
6Edu So111100+42.72%
7Francesco Zielonka111100+42.69%
8Daniel Cerhak33266.67+42.43%
9Amir Rana111100+41.77%
10Jose Maria Guardo222100+38.51%
11Lukas St111100+37.46%
12Alexander Hofbauer111100+35.66%
13Timo Blecher111100+35.33%
14Harry Zi111100+34.78%
15olivier lecomte111100+34.27%
16Le On111100+34.13%
17Paul Lambert111100+33.95%
18Peter Frech111100+31.32%
19Hermann Albrecht66583.33+30.7%
20Inga Zaurs33266.67+29.64%
21Zr Ku111100+29.39%
22HaXeZ HXZ111100+28.74%
23Leonard Verlande111100+28.29%
24Maschine Vd111100+27.94%
25Hellcat Furz111100+27.85%
26Alex Heberlein111100+27.21%
27Volker Freudenberg33266.67+27.11%
28manuel sanchez111100+24.65%
29Konstantin Todte111100+24.03%
30An Ka76466.67+23.47%
31Adrian Rogl111100+23.35%
32Janik Eriksson33266.67+22.95%
33Leon Baisch22150+22.68%
34Mario Lucic111100+20.77%
35Manuele Crescini44250+19.43%
36Igor Bittner33266.67+18.99%
37Nils Schenk111100+18.96%
38Daresta Luca111100+18.71%
39Philip Fehér111100+18.26%
40Daniel Beck111100+17.86%
41Lukas Koch111100+16%
42Nico Hesse111100+15.5%
43Nadia Barbosa Garatva111100+15.17%
44Andreas Maier111100+14.53%
45Ana Jiménez111100+13.23%
46Jerome VDA111100+13.11%
47Victor vdb111100+12.62%
48Tom Burgard111100+12.42%
49Osman Tanburacı111100+12.23%
50Kestutis Vainilaitis88450+12.05%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen TSLA

Tulis pendapat anda tentang Tesla Motors Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
Zaidi Ady
Zaidi Ady Mei 01, 2023 23:52
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
bulan Mei Tesla akan melambung semula..
Apr. 20, 2023 8:23
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
data indusry tesla 180.59.-3.72(-2.02%) menurung
Mohd Bakree Abdul Halim
Mohd Bakree Abdul Halim Apr. 03, 2023 20:21
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
green itu menawan..
syamsul husni
syamsul husni Apr. 19, 2022 22:25
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu📶
Mohd ariff Azmi
Mohd ariff Azmi Mac 28, 2022 1:10
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
good Tesla
sheikh bilal
sheikh bilal Mac 28, 2022 1:10
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
no good tesla
Mohd Arshad
Mohd Arshad Mac 21, 2022 22:38
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
c'mon
Mohd ariff Azmi
Mohd ariff Azmi Mac 19, 2022 2:20
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Tesla good
Shaharudin Hamid
Shaharudin Hamid Feb. 26, 2022 4:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Tesla ok
syamsul husni
syamsul husni Feb. 01, 2022 13:30
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
ok
Ramli Abdul Hamid
Ramli Abdul Hamid Sep. 17, 2021 22:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Guma MIDF ...bgus..Ada Akaun Islamik....x payoh nk searching dh ..mmg smua dllus syariah...yg x syariah...x dlm list.....withdraw..sehari sahaja sampai ke akaun
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel