Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Butiran Lanjut
Tutup

Tesla Inc (TSLA)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
904.50 -8.90    -0.97%
02:59:00 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  US88160R1014 
S/N:  A1CX3T
  • Volum: 43,220
  • Bidaan/Permintaan: 904.40 / 905.50
  • Julat Hari: 892.50 - 928.40
Tesla 904.50 -8.90 -0.97%
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Jaron Gr222100+35.05%
2olivier lecomte111100+33.74%
3Timo Blecher111100+31.21%
4Peter Hausmeister111100+25.07%
5Frank Meier33266.67+19.68%
6Elias Blum111100+18.66%
7Bernd Vierling111100+17.28%
8Jens Hibbeler111100+11.88%
9Matthias Raquet111100+11.77%
10Hermann Albrecht111100+10.62%
11sebastian helm22150+10.57%
12Maximilian Löffel111100+10.5%
13Anton Berbassov111100+8.96%
14Hermann Albrecht14141071.43+7.87%
15franco olterio111100+7.34%
16Gürkan Engin55360+5.55%
17Hermann Albrecht22150+3.73%
18Matthias Bodenheimer111100+2.59%
19Andrea Richard111100+2.05%
20Anil Mertol111100+1.96%
21Andreas Manzenreiter1000+0.46%
22Sebastian Vauth11000%
23pasquale dibattista1100-0.4%
24Zoltán Benkő1100-0.49%
25Paulo Franzini1100-0.73%
26Bert Danzer44125-1.69%
27Christian Belt1100-2.25%
28Gürkan Engin22150-2.8%
29Marko Herzog1100-3.5%
30Hasmi zaidi1100-5.04%
31Matthias Trapp1100-6.15%
32Javier Aguilar1100-7.45%
33Professor Zweistein1100-7.71%
34davide garulli1100-8.66%
35Tobert Neubias1100-11.03%
36Fred Dering2200-13.42%
37Andreas Urban1100-20.8%
38Fab And1100-30.12%
39Chris Peters1100-30.91%
40Mark Twain1100-32.56%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen TSLA

Tulis pendapat anda tentang Tesla Motors Inc
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
syamsul husni
syamsul husni Apr. 19, 2022 22:25
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
padu📶
Mohd ariff Azmi
Mohd ariff Azmi Mac 28, 2022 1:10
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
good Tesla
sheikh bilal
sheikh bilal Mac 28, 2022 1:10
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
no good tesla
Mohd Arshad
Mohd Arshad Mac 21, 2022 22:38
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
c'mon
Mohd ariff Azmi
Mohd ariff Azmi Mac 19, 2022 2:20
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Tesla good
Shaharudin Hamid
Shaharudin Hamid Feb. 26, 2022 4:49
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Tesla ok
syamsul husni
syamsul husni Feb. 01, 2022 13:30
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
ok
Ramli Abdul Hamid
Ramli Abdul Hamid Sep. 17, 2021 22:35
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Guma MIDF ...bgus..Ada Akaun Islamik....x payoh nk searching dh ..mmg smua dllus syariah...yg x syariah...x dlm list.....withdraw..sehari sahaja sampai ke akaun
Along Santan
Along Santan Nov. 27, 2020 3:24
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
maaf tanya ad sesiapa guna webull
mohd shaheed
mohd shaheed Feb. 20, 2020 20:55
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Trade platform saxo ke
mohd shaheed
mohd shaheed Feb. 20, 2020 20:55
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
Trade platform saxo ke
ZI ZI
ZI ZI Feb. 20, 2020 20:55
Disimpan. Lihat Item yang Disimpan.
Artikel ini telah disimpan dalam Item yang Disimpan anda
mana mana platform boleh
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel