Protalix Biotherapeutics Inc (PLX)

Matawang dalam USD
2.620
-0.080(-2.96%)
Ditutup·
2.581-0.039(-1.48%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
7.78J9.65%20.37J
Pelabur Institusi Lain
15.61J19.37%40.89J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
57.19J70.98%149.84J
Jumlah
80.57J100.00%211.1J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Hold Alapkezelo Zrt5.16%4,157,79110,893
BlackRock, Inc.5.02%4,046,65010,602
MAK Capital Fund L.P.4.49%3,616,2899,475
Renaissance Technologies LLC1.36%1,096,0002,872
State Street Investment Management1.22%983,5822,577
Geode Capital Management, LLC1.22%979,9952,568
Northern Trust Global Investments1.14%922,3402,417
I.B.I Mutual Funds Management (1978) Ltd.0.75%605,3981,586
Vanguard Portfolio Management, LLC0.63%510,6391,338
Stratos Wealth Partners, Ltd0.62%500,0001,310

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.41%1,942,5935,090
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.00%802,5332,103
iShares Trust - iShares Russell 2000 Growth ETF0.94%754,6481,977
St. James's Place Global Smaller Companies Unit Trust0.63%510,9111,339
Vanguard Scottsdale Funds - Vanguard Russell 2000 ETF0.52%415,6671,089
Meitav DS Mutual Funds - Top Alpha Overseas Shares Mutual Fund0.37%300,846788
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.31%250,464656
I.B.I. Mutual Funds Management (1978) Ltd - I.B.I. (1B) Up To 3 Years 90/100.29%233,498612
Schwab Capital Trust - Schwab Small-Cap Index Fund0.22%180,314472
EA Series Trust - EA Bridgeway Ultra-Small Company Market ETF0.22%180,000472
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.