Alphabet Inc Class A (GOOGL)

Matawang dalam USD
318.41
+1.61(+0.51%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.22B34.48%1.34T
Pelabur Institusi Lain
4.02B32.88%1.27T
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
3.99B32.64%1.26T
Jumlah
12.23B100.00%3.87T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.6.79%830,895,305263,227,633
Vanguard Capital Management, LLC6.14%750,699,871237,821,719
State Street Investment Management3.52%429,900,701136,192,542
FMR LLC2.72%333,021,774105,501,298
Capital Research and Management Company2.36%288,137,09091,281,830
Geode Capital Management, LLC2.17%264,855,36783,906,180
Vanguard Portfolio Management, LLC1.45%177,562,84156,251,908
T. Rowe Price Group, Inc.1.42%173,827,50955,068,555
Norges Bank Investment Management1.27%155,720,18649,332,155
JP Morgan Asset Management1.17%143,189,20545,362,340

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.74%335,384,688106,249,869
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.28%278,952,54488,372,166
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.16%141,527,12044,835,792
Government Pension Fund Global1.15%141,066,74844,689,946
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1.12%136,940,75743,382,832
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1.07%131,406,06541,629,441
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Growth ETF0.87%105,875,12533,541,240
Invesco QQQ Trust, Series 10.70%86,215,21827,312,981
Vanguard Institutional Index Funds - Vanguard Institutional Index Fund0.46%56,181,90017,798,426
The Growth Fund of America0.46%55,767,39517,667,111
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.