Berita Tergempar
Dapatkan 40% Potongan 0
Baharu! 💥 Dapatkan ProPicks untuk lihat strategi yang telah atasi S&P 500 sebanyak 1,183%+ Tuntut 40% POTONGAN
Tutup

ProShares UltraPro Short QQQ (SQQQ)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
12.84 +0.77    +6.38%
20/04 - Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Selepas Masa
12.88
+0.04
+0.31%
6:59:47 - Data Masa Sebenar
Jenis:  ETF
Pasaran:  Amerika Syarikat
Penerbit:  ProShares
Terangkum:  Nasdaq 100 TR
Kelas Aset:  Ekuiti
  • Volum: 217,274,550
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 12.16 - 12.99
UltraPro Short QQQ 12.84 +0.77 +6.38%

Penarafan Pengguna SQQQ

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi ETF ProShares UltraPro Short QQQ.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Tomás García López99444.44+527.05%
2Chuan Waun Lee333100+452.18%
3Alexey Petrusha77228.57+447.03%
4James Lam222100+438.19%
5young cheol Ham111100+402.15%
6edwin tan111100+397.65%
7Tomy Shaw44375+395.34%
8Konstantin Ermakov222100+388.46%
9Junseok Park111100+387.06%
10Mike Robinson33266.67+385.1%
11성호 임111100+379.72%
12dAVID kAMINS111100+374.23%
13Stevenson Tin22150+371.76%
14Bill Choi22150+366.86%
15Eric Chang111100+362.43%
16Жандос Абдижафар33133.33+362.21%
17KEUNSIK Lee22150+359.18%
18Heng Kao111100+358.14%
19Dustin Berg111100+357.2%
20Yury Sushkevich44125+330.88%
21Daniel Adler109333.33+318.85%
22진택 임66466.67+315.18%
23james burke1111763.64+314.62%
24Jeff Slowik111100+313.74%
25Muhammad Asraf Roslan111100+306.44%
26Timothy Davis111100+293.2%
27Jun Hsin111100+284.48%
28Eric Grenon111100+281.78%
29Jeff Ball111100+280.64%
30Ekaterina Kutnyak333100+276.65%
31George Spanoudakis22150+275.09%
32Pascal Breda22150+271.3%
33Yakov Cohen22150+263.93%
34Oscar Velarde44250+227.27%
35Сергей Кар222100+220.78%
36Iris Tian44375+189.66%
37Fei Cheng111100+175.06%
38Free Surfer22150+173.19%
39Yan El111100+169.28%
40Liran Gafri111100+169.28%
41Mohammed Jishi111100+168.82%
42Yang Tae Hyun111100+168.6%
43Michael Peleg111100+168.6%
44foddl y111100+168.6%
45Jose Lecca111100+166.81%
46Dustin Caviasca111100+166.36%
47vinai Gopala111100+165.26%
48Zachary McCall111100+160.08%
49Alex Smith111100+155.31%
50Chun Lomoocean22150+154.62%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SQQQ

Tulis pendapat anda tentang ProShares UltraPro Short QQQ
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel