Wix.Com Ltd (WIX)

Matawang dalam USD
79.19
-1.19(-1.48%)
Ditutup·
79.190.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
15.91J38.01%1.28B
Pelabur Institusi Lain
27.85J61.99%2.24B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
43.76J100.00%3.52B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Columbia Management Investment Advisers, LLC19.87%8,314,993668,359
Senvest Management, LLC6.97%2,918,880234,620
Baillie Gifford & Co.6.07%2,542,059204,331
BlackRock, Inc.4.88%2,042,968164,214
Durable Capital Partners, LP4.88%2,041,688164,111
Two Sigma Investments, LP4.08%1,706,584137,175
The Goldman Sachs Group, Inc.3.92%1,640,803131,888
Wellington Management Group LLP3.51%1,469,518118,120
Atreides Management, LP3.49%1,458,458117,231
Acadian Asset Management LLC3.26%1,365,492109,758

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Columbia Funds Series Trust II - Columbia Seligman Technology and Information Fund12.49%5,228,390420,258
Vanguard World Fund - Vanguard International Growth Fund2.84%1,188,09895,499
Columbia Funds Series Trust II - Columbia Seligman Global Technology Fund1.44%600,73948,287
Government Pension Fund Global1.42%595,77847,889
Global X Funds - Global X Artificial Intelligence & Technology ETF1.35%565,11045,424
Fidelity Capital Trust - Fidelity Value Fund1.21%507,80040,817
First Trust Exchange-Traded Fund II - First Trust Cloud Computing ETF1.04%435,72535,024
Vanguard Explorer Fund0.98%409,49032,915
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.73%305,88624,587
Baillie Gifford Funds - Baillie Gifford International Growth Fund0.64%268,45521,578
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.