VTEX (VTEX)

Matawang dalam USD
4.11
-0.03(-0.72%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
8.60J5.20%35.59J
Pelabur Institusi Lain
123.20J74.52%510.06J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
33.53J20.28%138.82J
Jumlah
165.33J100.00%684.48J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SBLA Advisers Corp.23.25%38,434,587159,119
SoftBank Latin America Fund23.25%38,434,587159,119
Riverwood Capital Management L.P.9.62%15,906,10265,851
Riverwood Capital Partners II, L.P.7.63%12,607,90752,197
Acadian Asset Management LLC2.09%3,460,15514,325
Arrowstreet Capital, Limited Partnership1.64%2,712,86611,231
Millennium Management LLC0.85%1,397,9795,788
Citadel Advisors LLC0.85%1,397,3685,785
Russell Investment Management, LLC0.76%1,259,2175,213
UBS Asset Management AG0.76%1,249,5025,173

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Polar Capital Funds Plc - Emerging Market Stars Fund3.28%5,425,86522,463
Equitas Master Selection Fundo de Investimento de Ações0.32%521,1782,158
Russell Investment Company - U.S. Small Cap Equity Fund0.24%404,4931,675
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.13%209,571868
ONYX LATAM EQUITY FUNDO DE INVESTIMENTO EM AÇÕES - INVESTIMENTO NO EXTERIOR0.12%195,839811
MGTS AFH DA Fund - MGTS AFH DA Global Emerging Markets Equity Fund0.11%187,660777
Fidelity Covington Trust - Fidelity Enhanced Small Cap Core ETF0.11%178,025737
Bestinver - Latin America Fund0.10%173,504718
Dunham Funds - Dunham Small Cap Value Fund0.10%166,037687
Janus Henderson Investment Funds Series I - Janus Henderson Emerging Markets Opportunities Fund0.08%138,904575
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.