Riot Platforms (RIOT)

Matawang dalam USD
13.97
+0.25(+1.82%)
Ditutup·
13.57-0.40(-2.86%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
130.89J34.88%1.83B
Pelabur Institusi Lain
199.32J53.11%2.78B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
45.05J12.01%629.41J
Jumlah
375.26J100.00%5.24B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.8.52%31,984,547446,824
FMR LLC7.90%29,642,663414,108
Vanguard Portfolio Management, LLC5.79%21,725,129303,500
Vanguard Capital Management, LLC4.65%17,440,236243,640
Situational Awareness LP4.56%17,100,000238,887
Jane Street Group, LLC4.48%16,826,113235,061
Starboard Value LP2.70%10,114,576141,301
State Street Investment Management2.52%9,438,485131,856
Geode Capital Management, LLC2.47%9,275,453129,578
Dimensional Fund Advisors LP1.86%6,987,74497,619

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.89%10,829,456151,288
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.47%9,260,152129,364
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.09%7,831,679109,409
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF1.50%5,637,56578,757
Fidelity Select Portfolios - Software and IT Services Portfolio1.43%5,355,70074,819
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.20%4,494,49362,788
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.04%3,904,48854,546
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.99%3,715,89851,911
American Century Mutual Funds, Inc. - Small Cap Growth Fund0.79%2,947,97641,183
iShares Trust - iShares Russell 2000 Growth ETF0.59%2,215,83330,955
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.