Rocket Lab Corp (RKLB)

Matawang dalam USD
52.600
+1.380(+2.69%)
Ditutup·
52.310-0.290(-0.55%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
194.09J32.43%10.42B
Pelabur Institusi Lain
206.55J34.51%11.09B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
197.81J33.05%10.62B
Jumlah
598.46J100.00%32.12B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.6.78%40,580,1302,177,936
Khosla Ventures, LLC5.83%34,888,2721,872,454
Khosla Ventures III, L.P.5.83%34,888,2721,872,454
Vanguard Capital Management, LLC4.79%28,651,9511,537,750
Vanguard Portfolio Management, LLC4.53%27,118,2581,455,437
Invesco Capital Management LLC2.92%17,460,576937,109
State Street Investment Management2.41%14,442,067775,106
JP Morgan Asset Management1.78%10,656,038571,910
Geode Capital Management, LLC1.76%10,503,238563,709
Baillie Gifford & Co.1.74%10,384,512557,337

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.07%18,392,855987,145
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF2.09%12,518,693671,878
Invesco QQQ Trust, Series 12.09%12,496,543670,689
Government Pension Fund Global1.55%9,257,514496,851
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Growth ETF1.30%7,750,680415,979
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.98%5,866,120314,835
iShares Trust - iShares U.S. Aerospace & Defense ETF0.87%5,182,082278,122
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap Growth ETF0.74%4,446,093238,622
JPMorgan Trust II - JPMorgan Large Cap Growth Fund0.72%4,336,400232,735
The Growth Fund of America0.64%3,810,549204,512
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.