Unity Software Inc (U)

Matawang dalam USD
40.79
+0.52(+1.29%)
Ditutup·
40.790.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
125.17J28.44%5.11B
Pelabur Institusi Lain
280.18J63.66%11.43B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
34.74J7.89%1.42B
Jumlah
440.09J100.00%17.95B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Silver Lake Technology Management, L.L.C.7.89%34,735,4041,416,857
Sequoia Capital Operations LLC7.23%31,824,9241,298,139
BlackRock, Inc.5.31%23,380,305953,683
Vanguard Portfolio Management, LLC4.65%20,466,738834,838
Silver Lake Partners IV, L.P.4.53%19,943,044813,477
Vanguard Capital Management, LLC4.42%19,453,560793,511
Slate Path Capital LP3.65%16,075,152655,705
Atreides Management, LP2.33%10,245,819417,927
Capital Research and Management Company2.28%10,030,978409,164
D. E. Shaw & Co., L.P.2.06%9,082,560370,478

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.84%12,515,221510,496
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.03%8,915,191363,651
Government Pension Fund Global1.45%6,375,744260,067
SMALLCAP World Fund, Inc.1.39%6,099,520248,799
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.13%4,959,684202,306
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.92%4,064,025165,772
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF0.84%3,718,360151,672
Columbia Funds Series Trust II - Columbia Seligman Technology and Information Fund0.83%3,647,324148,774
Fidelity Select Portfolios - Software and IT Services Portfolio0.77%3,396,484138,543
Vanguard Explorer Fund0.62%2,734,446111,538
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.