Teradata Corp (TDC)

Matawang dalam USD
30.36
-0.90(-2.88%)
Ditutup·
30.360.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
58.78J63.20%1.76B
Pelabur Institusi Lain
70.29J36.80%2.10B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
129.07J100.00%3.86B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.17.63%16,392,455489,970
Vanguard Portfolio Management, LLC10.61%9,864,883294,861
Lynrock Lake Master Fund LP6.68%6,212,370185,688
Lynrock Lake LP6.68%6,212,370185,688
AQR Capital Management, LLC5.11%4,751,695142,028
Vanguard Capital Management, LLC5.11%4,750,229141,984
LSV Asset Management4.88%4,538,286135,649
Columbia Management Investment Advisers, LLC4.86%4,517,198135,019
State Street Investment Management4.27%3,967,865118,599
UBS Asset Management AG3.92%3,645,633108,968

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.95%5,536,917165,498
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.06%2,846,08685,070
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.68%2,493,84274,541
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF2.31%2,147,83664,199
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.21%2,055,55761,441
ETF Series Solutions - Defiance Quantum ETF2.11%1,966,70658,785
Capitol Series Trust - Fuller & Thaler Behavioral Small-Cap Growth Fund1.65%1,534,21445,858
PIMCO Equity Series - PIMCO RAE US Small Fund1.47%1,371,23140,986
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.40%1,306,26439,044
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Strategic Equity Fund1.33%1,240,00637,064
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.