Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
Tutup

Swedbank AB ser A (SWEDa)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
148.35 -0.95    -0.64%
28/09 - Ditutup. Matawang dalam SEK ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Sweden
ISIN:  SE0000242455 
S/N:  1132005722
  • Volum: 3,146,581
  • Bidaan/Permintaan: 0.00 / 0.00
  • Julat Hari: 145.25 - 149.40
Swedbank A 148.35 -0.95 -0.64%

Penarafan Pengguna SWEDa

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Swedbank AB ser A.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Mac Falk111100+24.02%
2ziya yılmaz26262076.92+23.83%
3Juho Vaara111100+20.56%
4Kestutis Vainilaitis433100+19.46%
5Dumitru Scripnic111100+19.26%
6stole Stefe99666.67+18.34%
7Ali Khattab222100+17.46%
8aopua Vang111100+16.18%
9Maurits Bagger111100+15.52%
10Anna Brindhag111100+15.52%
11Ma Ca111100+15.04%
12Pähr Bruks222100+14.66%
13Raffi Der Sarkissian111100+14.02%
14Juri Jakobson111100+13.66%
15Дмитрий Костюк111100+13.1%
16Eimar Lember111100+12.64%
17Björn Persson111100+12.35%
18Anders Sandell111100+11.81%
19Berisha Burim111100+11.28%
20Andreas Krse111100+11.06%
21Paul Nilsson222100+9.58%
22Daniel Karlsson111100+9.51%
23Henry Nguyen222100+9.37%
24Said adrovic111100+8.91%
25Daniel Byrsten111100+8.56%
26Emil Lindgren111100+8.35%
27Alberto Pala111100+8.1%
28Sebastian Norgren111100+7.97%
29Aleksei Zirnov22150+7.72%
30Casaluna Poppi222100+7.54%
31Tomaso Oliaro222100+7.52%
32Tao Le111100+7.38%
33Christer Beckman111100+6.96%
34Per Andersson111100+6.55%
35VJ VJ111100+6.16%
36ANDIS KO111100+5.81%
37Suzanne Lindgren22150+5.75%
38Siriwat Thanyarak111100+5.67%
39Henrik Lundström22150+5.65%
40Yuri Ivanov111100+5.51%
41Nicolae Dandu111100+5.5%
42Edgaras Mickus111100+5.43%
43Patrick Bezzina111100+5.39%
44Kestutis Vainilaitis111100+5.36%
45Bo Eriksson33266.67+5.3%
46Viktor Levin111100+5.22%
47Andis Kopāns111100+5.08%
48Antonio Javier Roman Arrebola111100+5.01%
49Daniel D.111100+4.89%
50Nafisa Hassan111100+4.86%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen SWEDa

Tulis pendapat anda tentang Swedbank AB ser A
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel