Space Exploration Technologies Corp (SPCX)

Matawang dalam USD
156.22
-7.20(-4.41%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
605.23J4.46%98.91B
Pelabur Institusi Lain
4.31B31.75%704.31B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
8.66B63.79%1.41T
Jumlah
13.57B100.00%2.22T

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Alphabet Inc.4.06%551,189,50090,075,388
Valor Management LLC3.39%460,624,30775,275,224
The Founders Fund, LLC3.15%427,306,02569,830,351
FMR LLC2.24%303,483,61049,595,292
Vy Capital2.00%271,811,50044,419,435
Valor Space Holdings, LLC1.37%186,091,03230,410,996
Gigafund1.27%171,826,74528,079,927
Founders Fund II, L.P.1.14%155,393,35025,394,381
Public Investment Fund1.14%154,146,83525,190,676
Baron Capital Group, Inc.1.07%145,775,14723,822,575

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Invesco QQQ Trust, Series 10.66%89,604,74114,643,207
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund0.54%73,395,52211,994,296
Baron Select Funds - Baron Partners Fund0.27%36,938,3006,036,457
Fidelity Securities Fund - Fidelity Blue Chip Growth Fund0.21%28,763,3304,700,503
Fidelity Mt. Vernon Street Trust - Fidelity Growth Company Fund0.18%24,694,9404,035,647
Invesco Exchange-Traded Fund Trust II - Invesco NASDAQ 100 ETF0.15%19,722,2963,223,018
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF0.14%18,763,7943,066,379
Fidelity Securities Fund - Fidelity OTC Portfolio0.13%18,131,6082,963,067
Fidelity Contrafund - Fidelity Advisor New Insights Fund0.09%12,074,8381,973,270
Fidelity Contrafund - Fidelity Contrafund K60.08%10,694,9961,747,776
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.