Ginkgo Bioworks Holdings (DNA)

Matawang dalam USD
11.760
-0.030(-0.25%)
Ditutup·
11.820+0.060(+0.51%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
14.66J21.77%172.87J
Pelabur Institusi Lain
25.15J37.35%296.54J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
27.53J40.88%324.53J
Jumlah
67.34J100.00%793.94J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.6.36%4,282,90350,495
Viking Global Investors LP5.31%3,577,12842,174
Cascade Investment, L.L.C.4.93%3,322,58439,173
Erste Asset Management GmbH3.77%2,536,93929,911
Vanguard Capital Management, LLC3.56%2,399,86628,294
Baillie Gifford & Co.3.55%2,391,64928,198
Anchorage Capital Group, L.L.C.2.59%1,746,36320,590
Legal & General Investment Management Limited2.48%1,669,41919,682
State Street Investment Management2.19%1,472,37017,359
Geode Capital Management, LLC1.81%1,222,01614,408

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Scottish Mortgage Investment Trust PLC3.54%2,386,35928,135
Legal & General Ucits Etf Plc - L&G Artificial Intelligence Ucits Etf2.31%1,553,14218,312
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.21%1,489,85117,565
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.87%1,258,02914,832
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.82%551,1366,498
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0.78%523,1476,168
PIMCO Equity Series - PIMCO RAE US Small Fund0.75%506,3125,969
iShares Trust - iShares Russell 2000 Value ETF0.67%448,5785,289
Exchange Traded Concepts Trust - ROBO Global Artificial Intelligence ETF0.61%407,6674,806
iShares Trust - iShares Biotechnology ETF0.56%378,3254,460
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.