Safe Pro Group Inc (SPAI)

Matawang dalam USD
3.32
0.00(0.00%)
Ditutup·
3.30-0.02(-0.60%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
822.03K4.04%2.74J
Pelabur Institusi Lain
3.53J17.34%11.76J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
16.01J78.62%53.31J
Jumlah
20.36J100.00%67.81J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Citadel Advisors LLC3.71%755,0782,514
American Protection Works, Inc3.68%750,0002,498
Vanguard Capital Management, LLC3.14%639,7632,130
DL2 Capital, Inc.2.31%470,0001,565
Cresset Asset Management, LLC1.51%306,7351,021
Perkins Capital Management, Inc.1.13%230,500768
Erdberg Foundation Inc0.96%195,000649
Geode Capital Management, LLC0.72%147,046490
Jane Street Group, LLC0.69%139,551465
Tudor Investment Corporation0.64%129,459431

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.97%400,8471,335
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.72%146,362487
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.34%69,878233
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.31%62,715209
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.19%38,305128
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.10%20,43768
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.09%18,98763
T. Rowe Price Index Trust, Inc. - T. Rowe Price Extended Equity Market Index Fund0.08%15,40051
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Nasdaq Composite Index Fund0.07%13,77546
Vanguard Institutional Index Funds - Vanguard Morningstar Institutional Total Stock Market Index Fun0.05%9,76633
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.