RTX A/S (RTX)

Matawang dalam DKK
101.50
-0.50(-0.49%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
773.89K9.93%79.71J
Pelabur Institusi Lain
1.47J18.85%151.26J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.55J71.21%571.36J
Jumlah
7.79J100.00%802.33J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Polaris PPU Master Fund ICAV7.61%592,43561,021
Polaris Management A/S7.61%592,43561,021
Arbejdsmarkedets Tillægspension (Atp)7.40%576,05859,334
Fundamental Fondsmaeglerselskab A/S5.08%395,34240,720
Dimensional Fund Advisors LP1.05%81,6788,413
KBC Asset Management NV0.02%1,836189
SEI Investments Company0.02%1,658171
Acadian Asset Management LLC0.01%1,009104
AL Sydbank A/S0.00%202

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
ATP7.40%576,05859,334
Danica Pension Aktier1.43%111,62711,498
DFA Investment Trust Company - Continental Small Company Series0.48%37,2003,832
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Core Equity 2 Portfolio0.33%25,4392,620
DFA Investment Dimensions Group Inc. - International Vector Equity Portfolio0.06%4,831498
Brighthouse Funds Trust II - Brighthouse/Dimensional International Small Company Portfolio0.03%2,486256
Dimensional ETF Trust - Dimensional World ex U.S. Core Equity 2 ETF0.03%2,195226
PRICOS Defensive0.02%1,836189
SEI Institutional Investments Trust - Screened World Equity Ex-US Fund0.02%1,658171
Dimensional Funds Plc - World Equity Fund0.02%1,208124
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.