Quantinuum (QNT)

Matawang dalam USD
38.65
+2.97(+8.32%)
Ditutup·
38.50-0.15(-0.39%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
18.22J49.39%636.54J
Pelabur Institusi Lain
17.01J46.12%594.30J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
1.66J4.49%57.86J
Jumlah
36.89J100.00%1.29B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Capital Research and Management Company19.72%7,274,729254,106
Citadel Advisors LLC6.51%2,403,42783,952
BlackRock, Inc.6.12%2,259,34778,919
Defiance ETFs, LLC3.29%1,215,28342,450
Penserra Capital Management LLC3.25%1,200,17641,922
Wellington Management Group LLP3.06%1,130,63939,493
Vanguard Portfolio Management, LLC2.79%1,028,38235,921
Vanguard Capital Management, LLC2.67%986,67634,465
Balyasny Asset Management L.P.2.23%821,91828,710
AllianceBernstein L.P.2.14%789,32627,571

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
American Funds Insurance Series - Asset Allocation Fund5.18%1,912,19666,793
The Growth Fund of America4.78%1,764,10061,620
ETF Series Solutions - Defiance Quantum ETF3.54%1,306,30945,629
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.41%890,68531,112
American Funds Global Balanced Fund2.23%822,22728,720
Blackrock ETF Trust - iShares A.I. Innovation and Tech Active ETF2.19%808,86428,254
Capital World Growth and Income Fund1.83%675,00023,578
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.74%642,41022,439
Government Pension Fund Global1.53%563,40719,680
Capital Group Core Balanced ETF1.49%550,30919,222
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.