Photronics Inc (PLAB)

Matawang dalam USD
28.93
+0.31(+1.08%)
Ditutup·
28.930.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
33.98J57.60%963.33J
Pelabur Institusi Lain
21.91J37.13%621.11J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
3.11J5.27%88.14J
Jumlah
59J100.00%1.67B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.16.08%9,486,185268,933
Dimensional Fund Advisors LP6.17%3,642,585103,267
American Century Investment Management Inc5.74%3,387,38096,032
Vanguard Portfolio Management, LLC5.04%2,972,13084,260
Vanguard Capital Management, LLC4.91%2,899,53482,202
State Street Investment Management3.97%2,339,87166,335
LSV Asset Management3.70%2,185,26861,952
Geode Capital Management, LLC3.67%2,167,67761,454
Invesco Capital Management LLC3.04%1,794,39250,871
T. Rowe Price Group, Inc.2.66%1,571,25444,545

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.95%3,508,95999,479
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF4.73%2,788,67279,059
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.00%1,771,20350,214
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.56%1,510,73942,829
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF2.49%1,470,06641,676
Victory Portfolios - Victory Sycamore Small Company Opportunity Fund1.74%1,025,00029,059
T. Rowe Price Integrated U.S. Small-Cap Growth Equity Fund1.27%750,28321,271
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.15%680,13619,282
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.08%636,77918,053
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Value Portfolio1.03%606,86017,204
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.