Opera Ltd (OPRA)

Matawang dalam USD
17.63
-0.26(-1.45%)
Ditutup·
17.73+0.10(+0.57%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
5.11J5.86%90.03J
Pelabur Institusi Lain
70.52J80.92%1.24B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
11.52J13.22%203.08J
Jumlah
87.14J100.00%1.54B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Kunlun Tech Co., Ltd.68.03%59,280,8041,045,121
Tidal Investments LLC2.68%2,335,06141,167
American Century Investment Management Inc2.24%1,949,07534,362
Schonfeld Strategic Advisors LLC1.80%1,566,18527,612
Arrowstreet Capital, Limited Partnership1.13%985,22817,370
ExodusPoint Capital Management, LP0.96%836,41014,746
Penn Capital Management Company, LLC0.88%765,76713,500
New York State Common Retirement Fund0.58%503,4748,876
Susquehanna International Group, LLP0.57%494,1788,712
Marshall Wace LLP0.34%292,0795,149

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Amplify ETF Trust - Amplify Blockchain Technology ETF2.28%1,984,05934,979
American Century Capital Portfolios, Inc. - Small Cap Value Fund1.19%1,035,00018,247
Tidal Trust II - YieldMax Crypto Industry & Tech Portfolio Option Income ETF0.32%283,1834,993
Bridge Builder Trust - Bridge Builder Small/Mid Cap Value Fund0.28%243,1614,287
Indosuez Funds - America Small & Mid Caps0.25%219,8443,876
Schwab Strategic Trust - Schwab Crypto Thematic Natural Language Processing ETF0.18%156,6832,762
First Trust Exchange-Traded Fund VI - First Trust NASDAQ Technology Dividend Index Fund0.12%102,5011,807
Reuss - America0.11%93,1701,643
Keeley Funds, Inc.- Keeley Gabelli Small Cap Dividend Fund0.09%75,7791,336
10Xdna - Disruptive Technologies Fund0.09%74,3881,311
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.