Nutrien Ltd (NTR)

Matawang dalam USD
71.26
+1.68(+2.41%)
Ditutup·
70.81-0.45(-0.63%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
198.16J41.53%14.12B
Pelabur Institusi Lain
151.42J31.73%10.79B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
127.62J26.74%9.09B
Jumlah
477.21J100.00%34.01B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.5.20%24,818,9351,768,597
Vanguard Capital Management, LLC3.98%19,005,6151,354,340
BMO Asset Management Corp.2.85%13,622,719970,755
RBC Global Asset Management Inc.2.77%13,208,644941,248
RBC Dominion Securities Inc.2.74%13,055,787930,355
Wellington Management Group LLP2.18%10,389,040740,323
First Eagle Investment Management, LLC2.09%9,971,263710,552
Capital Research and Management Company2.09%9,959,597709,721
The Toronto-Dominion Bank2.07%9,863,339702,862
Mackenzie Financial Corporation1.63%7,789,956555,112

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.49%7,113,776506,928
Government Pension Fund Global1.11%5,314,256378,694
EUPAC Fund1.01%4,820,953343,541
First Eagle Funds - First Eagle Global Fund1.00%4,777,887340,472
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.99%4,723,200336,575
FlexShares Trust - Northern Trust Morningstar Global Upstream Natural Resources ETF0.89%4,247,334302,665
RBC Funds - RBC Canadian Dividend Fund0.88%4,182,730298,061
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR S&P Global Natural Resources ETF0.76%3,627,900258,524
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.75%3,590,422255,853
iShares Core S&P/TSX Capped Composite Index ETF0.69%3,315,279236,247
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.