Berita Tergempar
Dapatkan 50% Potongan 0
🔥 Pilihan Saham Premium dikuasakan AI daripada InvestingPro Sekarang sehingga 50% Potongan TUNTUT JUALAN
Tutup

Nestle SA (NSRGF)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
105.5240 +1.0690    +1.02%
13/07 - Ditutup. Matawang dalam USD ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Amerika Syarikat
  • Volum: 4,188
  • Bidaan/Permintaan: 0.0000 / 0.0000
  • Julat Hari: 104.6320 - 105.9160
Nestle 105.5240 +1.0690 +1.02%

Penarafan Pengguna NSRGF

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Nestle SA.
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Cássio Eduardo dos Anjos Pazin111100+5.35%
2Antonio Barbarotto111100+5.23%
3Roberto Orlando111100+4.38%
4Luca Muraro111100+3.56%
5Leo Loewe111100+3.46%
6Rogelio Tovar111100+2.91%
7Mónica Ponce111100+2.47%
8Mohammad Alhamad111100+1.84%
9Алексей Семенов111100+1.49%
10Christian Busse111100+1.39%
11민석 이111100+1.32%
12Josue Dominguez111100+1.21%
13Shrey Kothari111100+0.92%
14Marc Perez111100+0.87%
15William Fontaine111100+0.6%
16Miguel Hoyos111100+0.3%
17Jose Prakash111100+0.2%
18Jeff Baxter111100+0.04%
19Wendy Espinoza11000%
20Luis Alvarez11000%
21Khirwan Wahap1100-0.21%
22Zahir Almusalmi2200-0.41%
23Zahir Almusalmi1100-0.72%
24Lee Harald1100-0.93%
25Максим Батуков1100-1.11%
26FAISMA KAMARUDDIN1100-1.55%
27neal macdougall1100-1.82%
28Андрей Кольцов1100-3.68%
29世根 杨1100-7.18%
Garis Panduan Komen

 

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen NESN

Tulis pendapat anda tentang Nestle SA
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel