MongoDB (MDB)

Matawang dalam USD
371.09
+8.85(+2.44%)
Ditutup·
370.42-0.67(-0.18%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
37.49J46.53%14.65B
Pelabur Institusi Lain
39.00J48.42%15.24B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
4.07J5.05%1.59B
Jumlah
80.56J100.00%31.48B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.7.87%6,342,3872,478,288
Vanguard Portfolio Management, LLC5.56%4,478,0681,749,805
Vanguard Capital Management, LLC4.99%4,015,8451,569,191
FMR LLC4.44%3,577,1751,397,781
T. Rowe Price Group, Inc.3.32%2,674,5361,045,075
Union Asset Management Holding AG3.08%2,480,162969,123
State Street Investment Management2.40%1,934,054755,732
UBS Asset Management AG2.05%1,653,709646,187
Geode Capital Management, LLC1.93%1,554,896607,576
AQR Capital Management, LLC1.82%1,465,167572,514

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.02%2,430,437949,693
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF2.05%1,654,193646,376
Fidelity Select Portfolios - Technology Portfolio1.70%1,368,275534,653
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Growth ETF1.32%1,063,510415,567
Government Pension Fund Global1.19%960,635375,368
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.15%925,673361,707
Fidelity Funds - Global Technology Fund0.93%749,348292,808
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF0.84%675,906264,110
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap Growth ETF0.73%587,497229,564
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Capital Opportunity Fund0.64%513,588200,685
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.