Moderna Inc (MRNA)

Matawang dalam USD
245.88
+3.80(+1.57%)
Ditutup·
246.00+0.19(+0.08%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
197.61J49.50%44.84B
Pelabur Institusi Lain
129.82J32.52%29.45B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
71.81J17.99%16.29B
Jumlah
399.24J100.00%90.58B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
FMR LLC12.96%51,732,94911,737,689
BlackRock, Inc.7.66%30,599,4096,942,700
Vanguard Capital Management, LLC6.31%25,196,4195,716,816
Capital Research and Management Company5.58%22,276,9965,054,428
Baillie Gifford & Co.4.56%18,206,7784,130,936
State Street Investment Management3.94%15,726,1933,568,116
Vanguard Portfolio Management, LLC3.90%15,581,3133,535,244
Geode Capital Management, LLC2.43%9,710,3352,203,178
Theleme Partners LLP2.02%8,057,5711,828,182
Two Sigma Investments, LP1.80%7,193,5301,632,140

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
The Growth Fund of America3.75%14,983,2293,399,545
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.84%11,354,1052,576,133
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.44%9,755,1912,213,355
Scottish Mortgage Investment Trust PLC2.16%8,610,9101,953,729
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.06%8,216,8441,864,320
Fidelity Mt. Vernon Street Trust - Fidelity Growth Company Fund1.70%6,793,1751,541,303
Fidelity Securities Fund - Fidelity OTC Portfolio1.33%5,313,3001,205,535
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.31%5,218,1421,183,944
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.24%4,947,1521,122,459
American Funds Insurance Series - Growth Fund1.16%4,620,7001,048,391
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.