Strategy 8 00 Perpetual Strike Prf Series A (STRK)

Matawang dalam USD
70.35
-0.12(-0.17%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
124.23J32.33%9.07B
Pelabur Institusi Lain
98.31J25.59%7.18B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
161.68J42.08%11.80B
Jumlah
384.23J100.00%28.05B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Capital Research and Management Company10.99%42,231,2463,082,881
BlackRock, Inc.5.05%19,394,2841,415,783
Vanguard Capital Management, LLC4.43%17,032,9441,243,405
Vanguard Portfolio Management, LLC4.00%15,353,4081,120,799
Jane Street Group, LLC3.40%13,064,661953,720
Invesco Capital Management LLC2.35%9,043,369660,166
State Street Investment Management1.96%7,527,561549,512
UBS Asset Management AG1.64%6,290,336459,195
Morgan Stanley Investment Management Inc.1.49%5,742,686419,216
The Goldman Sachs Group, Inc.1.45%5,562,325406,050

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
The Growth Fund of America5.42%20,813,4801,519,384
American Funds Fundamental Investors3.00%11,507,558840,052
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.74%10,515,460767,629
Invesco QQQ Trust, Series 11.98%7,615,608555,939
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF1.86%7,155,550522,355
Government Pension Fund Global1.07%4,105,629299,711
American Funds Insurance Series - Growth Fund1.06%4,082,954298,056
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.99%3,810,370278,157
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Value ETF0.82%3,165,304231,067
Harvest Strategy Inc. Enhanced High Income Shares ETF0.70%2,677,894195,486
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.