Lexinfintech Holdings Ltd ADR (LX)

Matawang dalam USD
0.642
-0.042(-6.14%)
Ditutup·
0.6420.000(0.03%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
10.37J6.29%6.66J
Pelabur Institusi Lain
30.38J18.44%19.51J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
124.04J75.27%79.63J
Jumlah
164.79J100.00%105.79J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC2.36%3,888,8022,497
Brilliance Asset Management Limited2.31%3,800,2652,440
Principal Global Investors, LLC2.03%3,339,1722,144
The Goldman Sachs Group, Inc.1.99%3,273,3852,102
BlackRock, Inc.1.91%3,142,5082,017
Bank of America Corporation1.53%2,525,6961,621
Acadian Asset Management LLC1.43%2,363,6561,517
Two Sigma Investments, LP1.39%2,283,6891,466
Oasis Management Company Ltd.1.06%1,744,0751,120
Nomura Holdings, Inc.1.04%1,714,0731,100

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares V Public Limited Company - iShares EM Dividend UCITS ETF0.99%1,624,9311,043
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF0.83%1,369,923879
iShares, Inc. - iShares Emerging Markets Dividend ETF0.78%1,291,283829
Vanguard International Equity Index Funds - Vanguard FTSE Emerging Markets ETF0.76%1,254,958806
DFA Investment Dimensions Group Inc. - Emerging Markets Core Equity 2 Portfolio0.44%728,159467
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.40%660,555424
Principal Life Style Fund - Principal Hong Kong Equity Fund0.35%573,219368
LionGlobal China Growth Fund0.26%432,430278
Principal Life Style Fund - Principal China Equity Fund0.21%339,525218
Lazard Global Active Funds PLC - Lazard Emerging Markets Equity Advantage Fund0.16%256,153164
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.