DeFi Development Corp (DFDV)

Matawang dalam USD
4.160
+0.270(+6.94%)
Ditutup·
4.150-0.010(-0.24%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
1.70J5.21%6.61J
Pelabur Institusi Lain
3.86J11.85%15.03J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
27.06J82.95%105.25J
Jumlah
32.62J100.00%126.89J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Capital Management, LLC3.80%1,240,9874,827
SolSync Solutions Partnership1.85%604,8842,353
Defi Dev Llc1.44%468,5171,823
BlackRock, Inc.1.11%362,8761,412
Geode Capital Management, LLC0.90%293,6941,142
Two Sigma Investments, LP0.88%285,8151,112
Alyeska Investment Group, L.P.0.82%268,5221,045
Millennium Management LLC0.58%188,870735
DeepCurrents Investment Group LLC0.47%152,257592
Jain Global LLC0.46%151,611590

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.42%789,2803,070
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.85%275,8161,073
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Extended Market Index Fund0.46%149,678582
Vanguard Fiduciary Trust Co. Institutional Extended Market Index Trust Fund0.40%131,654512
iShares Trust - iShares Micro-Cap ETF0.24%79,747310
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Total Market Index Fund0.14%46,676182
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity Series Total Market Index Fund0.11%36,855143
Invesco Exchange-Traded Fund Trust II - Invesco Alerian Galaxy Crypto Economy ETF0.10%33,323130
Betashares Crypto Innovators ETF0.08%26,697104
Vanguard Fiduciary Trust Company - Institutional Total Stock Market Index Trust Fund0.06%19,04074
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.