Ionic Digital Inc (IOND)

Matawang dalam USD
64.84
-2.49(-3.70%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
401.36K0.89%27.02J
Pelabur Institusi Lain
6.94J15.42%467.12J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
37.66J83.69%2.54B
Jumlah
45J100.00%3.03B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Celsius Network LLC8.77%3,947,650265,795
Sachem Head Capital Management LP5.03%2,264,150152,445
Attestor Capital LLP1.37%616,83441,531
Charles Schwab Investment Management, Inc.0.43%195,05913,133
BlackRock, Inc.0.35%156,75710,554
Attestor Limited0.12%54,5713,674
Attestor Value Master Fund, LP0.12%54,5713,674
Geode Capital Management, LLC0.11%49,5413,336

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Schwab Strategic Trust - Schwab U.S. Small-Cap ETF0.39%175,09811,789
Ishares III PLC - Ishares Blockchain Technology UCITS ETF0.20%90,4856,092
Fidelity Covington Trust - Fidelity Crypto Industry and Digital Payments ETF0.11%49,5413,336
iShares Trust - iShares Core S&P Total U.S. Stock Market ETF0.10%45,0143,031
iShares Trust - iShares Blockchain and Tech ETF0.05%21,2581,431
Schwab Strategic Trust - Schwab U.S. Broad Market ETF0.04%19,9611,344
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.