Interface Inc (TILE)

Matawang dalam USD
36.70
-0.17(-0.46%)
Data Masa Sebenar·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
36.02J62.31%1.29B
Pelabur Institusi Lain
24.72J37.69%888.34J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
60.74J100.00%2.18B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.16.32%9,432,349338,904
American Century Investment Management Inc5.25%3,033,445108,992
Vanguard Portfolio Management, LLC5.18%2,994,330107,586
Vanguard Capital Management, LLC4.95%2,861,083102,799
Dimensional Fund Advisors LP4.72%2,729,94998,087
State Street Investment Management4.00%2,311,14483,039
Fuller & Thaler Asset Management, Inc.3.70%2,140,65076,914
Geode Capital Management, LLC3.34%1,927,83069,267
Barrow, Hanley, Mewhinney & Strauss, LLC3.19%1,843,67066,243
Hood River Capital Management LLC2.74%1,584,45256,929

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.95%3,440,262123,609
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF5.23%3,024,874108,684
Capitol Series Trust - Fuller & Thaler Behavioral Small-Cap Equity Fund3.55%2,050,73073,683
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.03%1,752,46462,966
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.62%1,516,10954,474
Manager Directed Portfolios - Hood River Small-Cap Growth Fund1.81%1,046,51537,601
Vanguard Explorer Fund1.15%664,35323,870
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.13%652,03023,427
First Trust Exchange-Traded Fund VI - First Trust SMID Cap Rising Dividend Achievers ETF1.12%649,79423,347
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.10%638,63822,946
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.