Information Services Group Inc (III)

Matawang dalam USD
6.100
+0.020(+0.33%)
Ditutup·
6.1000.000(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
9.01J18.61%54.95J
Pelabur Institusi Lain
29.29J60.49%178.64J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
10.12J20.90%61.73J
Jumlah
48.41J100.00%295.32J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Groupe Chevrillon10.82%5,237,49531,949
Private Capital Management, LLC10.07%4,874,06829,732
Cerity Partners LLC9.60%4,647,02028,347
BlackRock, Inc.6.41%3,103,56718,932
Vanguard Capital Management, LLC3.89%1,884,39511,495
Renaissance Technologies LLC3.85%1,863,23711,366
Dimensional Fund Advisors LP3.31%1,600,3179,762
Hillsdale Investment Management Inc.2.03%984,3036,004
Geode Capital Management, LLC1.96%947,2765,778
Crawford Investment Counsel, Inc.1.87%904,4535,517

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.51%1,214,8677,411
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.27%1,096,8536,691
Unified Series Trust - Crawford Small Cap Dividend Fund1.38%669,6834,085
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.85%413,3952,522
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0.81%391,1522,386
FundVantage Trust - Private Capital Management Value Fund0.76%369,7742,256
iShares Trust - iShares Russell 2000 Value ETF0.71%343,2742,094
Themes ETF Trust - Themes Generative Artificial Intelligence ETF0.58%281,3031,716
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Targeted Value Portfolio0.57%276,3361,686
WisdomTree Trust - WisdomTree U.S. SmallCap Dividend Fund0.52%251,8061,536
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.