Himax Technologies Inc ADR (HIMX)

Matawang dalam USD
12.670
-0.110(-0.86%)
Ditutup·
13.000+0.330(+2.60%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
9.43J5.40%120.45J
Pelabur Institusi Lain
36.19J20.75%462.54J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
128.81J73.85%1.65B
Jumlah
174.43J100.00%2.23B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Acadian Asset Management LLC3.83%6,674,52385,300
Lazard Asset Management LLC3.81%6,647,36984,953
Boston Partners Global Investors, Inc.2.04%3,564,28345,552
Arch Finance Ltd.1.89%3,300,10642,175
Renaissance Technologies LLC1.58%2,749,86135,143
State Street Investment Management1.31%2,279,45229,131
Two Sigma Investments, LP1.30%2,259,08328,871
D. E. Shaw & Co., L.P.0.95%1,655,57321,158
Allianz Asset Management GmbH0.73%1,277,50016,326
Jane Street Group, LLC0.63%1,094,06213,982

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Robeco Capital Growth Funds - Robeco QI Emerging Markets Active Equities1.28%2,239,00628,614
SPDR Series Trust - State Street SPDR S&P Kensho New Economies Composite ETF1.13%1,974,29125,231
Allianz Global Investors Fund - Allianz Oriental Income0.86%1,500,00019,170
Upright Investments Trust - Upright Growth Fund0.38%671,2618,579
PrivilEdge - Robeco Emerging Markets Equities Beta Enhanced0.36%619,5547,918
Herald Investment Trust PLC0.23%399,3315,103
Harbor Funds - Harbor International Core Fund0.17%301,9593,859
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Emerging Markets ETF0.12%206,0532,633
Russell Investment Company plc - Acadian Emerging Markets Equity UCITS II0.08%140,0001,789
LUX IM - Global Emerging Equities Fund0.08%137,6001,759
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.