HelloFresh SE (HFGG)

Matawang dalam EUR
2.92
+0.10(+3.55%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
60.41J41.93%160.45J
Pelabur Institusi Lain
78.05J54.17%207.30J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
5.62J3.90%14.93J
Jumlah
144.08J100.00%382.68J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Active Ownership Fund9.31%13,407,00035,609
Active Ownership Fund SCS FIS SCS9.30%13,403,70035,600
Active Ownership Capital S.à R.L.9.30%13,403,70035,600
BIT Capital GmbH5.91%8,510,99422,605
Joh. Berenberg, Gossler & Co. KG5.55%7,997,70021,242
Norges Bank Investment Management3.97%5,726,83415,210
Vanguard Capital Management, LLC3.91%5,633,12814,962
Bestinver Gestión, S.A. SGIIC3.67%5,294,70014,063
Deka Investment GmbH3.64%5,247,00013,936
IPConcept Fund Management SA3.45%4,974,95313,213

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Global Internet Leaders SICAV-FIS5.91%8,510,99422,605
DekaFonds4.08%5,885,14515,631
UniDeutschland XS2.64%3,800,00010,093
BIT Global Technology Leaders1.78%2,571,5076,830
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.42%2,045,9995,434
Bestinfond F.I.1.41%2,036,0515,408
Bestinver Internacional F.I.1.40%2,013,3175,347
iShares MDAX UCITS ETF (DE)1.32%1,904,1445,057
BNP Paribas B Pension - Sustainable Balanced1.26%1,813,2194,816
American Century ETF Trust - Avantis International Equity ETF1.05%1,510,6864,012
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.