Gitlab Inc (GTLB)

Matawang dalam USD
52.79
-3.15(-5.63%)
Ditutup·
52.41-0.35(-0.66%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
47.83J28.70%2.54B
Pelabur Institusi Lain
99.65J59.81%5.30B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
19.13J11.48%1.02B
Jumlah
166.62J100.00%8.86B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
AQR Capital Management, LLC6.16%10,265,497545,714
Vanguard Portfolio Management, LLC5.35%8,910,927473,705
BlackRock, Inc.5.31%8,847,331470,324
PRIMECAP Management Company4.61%7,683,350408,447
Vanguard Capital Management, LLC4.43%7,374,705392,039
D. E. Shaw & Co., L.P.2.51%4,190,123222,747
Impactive Capital LP2.50%4,157,224220,998
UBS Asset Management AG2.27%3,783,511201,131
Atreides Management, LP2.02%3,373,169179,318
Disciplined Growth Investors, Inc.1.99%3,308,421175,876

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Horizon Funds - Vanguard Capital Opportunity Fund3.27%5,454,970289,986
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.73%4,543,170241,515
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.97%3,282,539174,500
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF1.53%2,553,171135,727
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.13%1,883,840100,145
Franklin Templeton Investment Funds SICAV - Franklin Technology Fund1.12%1,867,06999,253
Government Pension Fund Global1.05%1,756,97893,401
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.00%1,668,50088,697
Edmond De Rothschild Fund - Big Data0.96%1,603,90085,263
PRIMECAP Odyssey Funds - PRIMECAP Odyssey Aggressive Growth Fund0.81%1,350,23071,778
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.