First Advantage Corp (FA)

Matawang dalam USD
18.95
-0.23(-1.20%)
Ditutup·
18.86-0.09(-0.47%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
72.21J42.04%1.37B
Pelabur Institusi Lain
110.82J57.96%2.10B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
183.03J100.00%3.47B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Silver Lake Technology Management, L.L.C.42.82%73,542,6781,393,634
T. Rowe Price Group, Inc.9.15%15,707,023297,648
BlackRock, Inc.7.02%12,063,590228,605
Capital Research and Management Company6.22%10,690,358202,582
FMR LLC4.45%7,647,839144,927
AllianceBernstein L.P.4.44%7,620,910144,416
Cat Rock Capital Management LP2.46%4,228,01880,121
Vanguard Portfolio Management, LLC2.40%4,118,35778,043
Vanguard Capital Management, LLC2.33%4,004,26175,881
Emerald Advisers, LLC2.10%3,614,73368,499

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
SMALLCAP World Fund, Inc.6.05%10,398,714197,056
T. Rowe Price Mid-Cap Value Fund, Inc.4.62%7,929,592150,266
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF3.25%5,575,100105,648
Baron Investment Funds Trust - Baron Small Cap Fund2.04%3,500,00066,325
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.59%2,733,31651,796
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.38%2,372,73344,963
Fidelity Capital Trust - Fidelity Value Fund1.28%2,205,12641,787
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.15%1,974,98137,426
AB Trust - AB Discovery Value Fund1.04%1,784,25033,812
American Century Mutual Funds, Inc. - Small Cap Growth Fund0.99%1,708,71032,380
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.