Figs Inc (FIGS)

Matawang dalam USD
19.450
+0.330(+1.73%)
Ditutup·
19.496+0.046(+0.23%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
70.04J42.16%1.34B
Pelabur Institusi Lain
87.97J52.95%1.68B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
8.13J4.89%155.45J
Jumlah
166.14J100.00%3.18B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baron Capital Group, Inc.36.09%59,959,4491,146,425
BlackRock, Inc.5.14%8,543,033163,343
Vanguard Capital Management, LLC3.43%5,690,571108,804
Driehaus Capital Management LLC3.11%5,161,23898,683
Vanguard Portfolio Management, LLC2.64%4,392,85483,991
Marshall Wace LLP2.61%4,335,69882,899
Arrowstreet Capital, Limited Partnership2.25%3,739,07471,491
Geode Capital Management, LLC2.19%3,641,70669,629
Dimensional Fund Advisors LP2.15%3,568,38468,228
Divisadero Street Capital Management, LP1.92%3,191,02661,012

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Baron Investment Funds Trust - Baron Generational Growth Fund7.44%12,368,569236,487
Baron Select Funds - Baron Focused Growth Fund6.16%10,226,106195,523
Threadneedle Investment Funds ICVC - American Smaller Companies Fund (US)2.72%4,525,38686,525
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.66%2,758,70352,746
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.48%2,456,86846,975
Threadneedle (Lux) - American Smaller Companies Fund1.41%2,345,15444,839
Lincoln Variable Insurance Products Trust - LVIP Baron Growth Opportunities Fund1.40%2,321,13444,380
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.21%2,008,17938,396
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.10%1,824,91034,892
Capitol Series Trust - Fuller & Thaler Behavioral Small-Cap Growth Fund0.83%1,380,10026,388
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.