EverQuote Inc (EVER)

Matawang dalam USD
22.11
-0.61(-2.68%)
Ditutup·
22.46+0.35(+1.58%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
13.21J37.50%293.36J
Pelabur Institusi Lain
26.33J62.50%584.46J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
39.54J100.00%877.83J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Link Equity Partners, LLC17.46%6,154,616136,632
BlackRock, Inc.10.84%3,818,45284,770
Allspring Global Investments, LLC5.31%1,869,79841,510
T. Rowe Price Group, Inc.4.19%1,475,36532,753
Vanguard Capital Management, LLC3.89%1,371,41530,445
Acadian Asset Management LLC3.38%1,192,30126,469
Emerald Advisers, LLC2.98%1,049,19023,292
Mackenzie Financial Corporation2.48%873,06919,382
Dimensional Fund Advisors LP2.41%847,72418,819
Nomura Investment Management Business Trust2.40%845,18718,763

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF2.43%855,74318,997
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF2.14%753,22116,722
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.07%728,44316,171
Ivy Funds - Nomura Small Cap Growth Fund1.62%570,51712,665
T. Rowe Price Integrated U.S. Small-Cap Growth Equity Fund1.40%493,40010,953
BlackRock Funds - BlackRock Advantage Small Cap Core Fund1.14%402,0238,925
TIAA-CREF Funds - Nuveen Quant Small Cap Equity Fund0.96%338,4807,514
Mackenzie Us Small-Mid Cap Growth Fund0.95%333,6757,408
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.89%312,4956,937
Xtrackers - MSCI World Swap UCITS ETF0.88%311,1576,908
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.