Escalade Incorporated (ESCA)

Matawang dalam USD
18.64
-0.14(-0.75%)
Ditutup·
18.640.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
2.06J14.96%38.39J
Pelabur Institusi Lain
2.57J18.63%47.81J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
9.14J66.40%170.39J
Jumlah
13.77J100.00%256.6J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Minerva Advisors LLC4.12%567,22210,573
BlackRock, Inc.3.81%524,5439,777
Dimensional Fund Advisors LP3.35%461,2988,599
North Star Investment Management Corporation3.05%420,3457,835
Vanguard Capital Management, LLC3.00%412,5017,689
Rehmann LLC2.25%309,2135,764
KPW Family Limited Partnership2.10%289,4875,396
Geode Capital Management, LLC1.57%215,6734,020
State Street Investment Management0.96%132,5692,471
BNY Asset Management0.67%91,5971,707

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.91%262,9394,901
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.66%228,0264,250
Northern Lights Fund Trust II - North Star Micro Cap Fund1.55%214,0003,989
Northern Lights Fund Trust II - North Star Dividend Fund1.04%143,0002,666
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund0.68%94,0611,753
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF0.63%87,1511,624
iShares Trust - iShares Russell 2000 Value ETF0.59%81,9021,527
WisdomTree Trust - WisdomTree U.S. SmallCap Dividend Fund0.45%62,1901,159
Argenta Fund - Lifestyle Dynamic0.44%60,5181,128
DFA Investment Dimensions Group Inc. - U.S. Small Cap Portfolio0.41%56,1601,047
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.