ERock (EROC)

Matawang dalam USD
8.97
-0.03(-0.33%)
Ditutup·
8.50-0.47(-5.24%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
8.76J18.18%78.83J
Pelabur Institusi Lain
46.92J81.82%422.31J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
55.68J100.00%501.14J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Energy Impact Partners LP40.39%19,458,636175,128
T. Rowe Price Group, Inc.4.72%2,275,98320,484
Balyasny Asset Management L.P.4.36%2,099,61918,897
Cinctive Capital Management LP4.04%1,947,26117,525
Encompass Capital Advisors LLC3.94%1,900,00017,100
Zimmer Partners, LP3.93%1,891,74517,026
Columbia Management Investment Advisers, LLC3.79%1,825,17916,427
Massachusetts Financial Services Company3.69%1,776,26515,986
AllianceBernstein L.P.3.53%1,702,12115,319
Citadel Advisors LLC3.13%1,505,99713,554

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF1.91%919,5928,276
Franklin Strategic Series - Franklin Small Cap Growth Fund1.71%824,8397,424
AB Discovery Growth Fund, INC. - AB Small Cap Growth Portfolio1.70%819,2127,373
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF1.43%689,7056,207
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF1.35%650,2375,852
T. Rowe Price Real Assets Fund, Inc.0.95%459,2274,133
Reaves Utility Income Fund0.90%435,0003,915
T. Rowe Price New Era Fund, Inc.0.89%426,3643,837
Principal Funds, Inc. - SmallCap Growth Fund I0.86%412,2593,710
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF0.75%362,0503,258
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.