Enersys (ENS)

Matawang dalam USD
159.95
-11.41(-6.66%)
Ditutup·
159.950.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
19.57J54.26%3.13B
Pelabur Institusi Lain
17.90J45.74%2.86B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
37.47J100.00%5.99B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.14.48%5,223,912835,565
Vanguard Portfolio Management, LLC6.51%2,346,138375,265
Vanguard Capital Management, LLC5.30%1,910,900305,648
State Street Investment Management4.20%1,514,758242,286
T. Rowe Price Group, Inc.3.43%1,236,932197,847
Dimensional Fund Advisors LP3.42%1,233,243197,257
Geode Capital Management, LLC3.10%1,117,453178,737
EARNEST Partners, LLC2.49%896,981143,472
AQR Capital Management, LLC2.48%893,616142,934
First Trust Advisors LP2.29%827,150132,303

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Mid-Cap ETF3.56%1,284,709205,489
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.15%1,134,768181,506
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.66%957,721153,187
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.25%811,344129,774
First Trust Exchange-Traded Fund VI - First Trust SMID Cap Rising Dividend Achievers ETF1.51%545,78187,298
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.46%528,33184,507
Government Pension Fund Global1.35%487,68778,006
Fidelity Salem Street Trust - Fidelity Small Cap Index Fund1.13%407,00165,100
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.13%406,35464,996
AIM Sector Funds (Invesco Sector Funds) - Invesco Small Cap Value Fund1.03%371,49659,421
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.