Endava PLC (DAVA)

Matawang dalam USD
1.96
-0.05(-2.49%)
Ditutup·
1.96-0.01(-0.51%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
4.11J7.78%8.26J
Pelabur Institusi Lain
14.65J27.71%29.44J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
34.09J64.51%68.52J
Jumlah
52.84J100.00%106.21J

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
T. Rowe Price Group, Inc.7.69%4,064,6118,170
Prescott Group Capital Management L.L.C.6.06%3,200,9216,434
Paradice Investment Management Pty Ltd.5.58%2,948,6355,927
CDAM (UK) Ltd4.49%2,374,6264,773
Acadian Asset Management LLC2.96%1,562,1033,140
Alberta Investment Management Corporation1.37%726,3151,460
Kerrisdale Advisers, LLC1.07%567,4161,141
Prescott Group Aggressive Mid-Cap, L.P.0.76%400,004804
Rathbones Investment Management Limited0.68%360,823725
Marshall Wace LLP0.59%310,181623

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
T. Rowe Price Small-Cap Value Fund, Inc.4.13%2,180,8294,383
Montlake Ucits Platform ICAV - Invenomic Us Equity Long/Short UCITS Fund0.61%320,188644
Northern Lights Fund Trust II - Invenomic Fund0.55%288,796580
Northwestern Mutual Series Fund, Inc. - Small Cap Value Portfolio0.34%178,675359
Invesco American Investment Series ICVC - Invesco Emerging Markets ex China Fund (UK)0.29%155,024312
Old Westbury Funds, Inc. - Old Westbury Small & Mid Cap Strategies Fund0.24%129,429260
Barometer Group of Funds - Barometer Disciplined Leadership Equity Fund0.22%115,600232
SPDR Index Shares Funds - State Street SPDR Portfolio Developed World ex-US ETF0.15%81,334163
Momentum Global Funds - Momentum GF Global Equity Fund0.15%81,212163
Invesco Funds - Invesco Pacific Equity Fund0.14%74,903151
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.