DocuSign Inc (DOCU)

Matawang dalam USD
71.08
-0.35(-0.49%)
Ditutup·
71.080.00(0.00%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
93.50J50.03%6.65B
Pelabur Institusi Lain
85.77J45.89%6.10B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
7.63J4.08%542.49J
Jumlah
186.9J100.00%13.29B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.11.17%20,870,3061,483,461
Vanguard Portfolio Management, LLC6.20%11,594,282824,122
Vanguard Capital Management, LLC5.35%10,001,935710,938
AQR Capital Management, LLC4.78%8,929,569634,714
Capital Research and Management Company3.78%7,055,601501,512
State Street Investment Management3.36%6,283,069446,601
Columbia Management Investment Advisers, LLC3.30%6,165,568438,249
Arrowstreet Capital, Limited Partnership2.99%5,581,037396,700
Geode Capital Management, LLC2.20%4,112,381292,308
UBS Asset Management AG2.15%4,017,354285,554

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Mid-Cap ETF3.64%6,801,521483,452
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.31%6,181,078439,351
Columbia Funds Series Trust II - Columbia Seligman Technology and Information Fund2.89%5,401,387383,931
The Growth Fund of America2.83%5,281,035375,376
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.39%4,470,777317,783
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Growth ETF1.37%2,565,381182,347
Vanguard World Fund - Vanguard Information Technology ETF1.27%2,382,050169,316
Vanguard Index Funds - Vanguard Extended Market ETF1.20%2,237,641159,052
T. Rowe Price Mid-Cap Value Fund, Inc.0.89%1,662,212118,150
Invesco Exchange-Traded Fund Trust - Invesco S&P MidCap Quality ETF0.87%1,628,074115,723
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.