DexCom Inc (DXCM)

Matawang dalam USD
86.04
-1.67(-1.90%)
Ditutup·
85.68-0.36(-0.42%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
215.99J57.24%18.03B
Pelabur Institusi Lain
181.02J42.76%15.11B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
397.02J100.00%33.14B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.10.13%38,244,1373,192,238
Vanguard Capital Management, LLC7.27%27,426,9312,289,326
Vanguard Portfolio Management, LLC5.21%19,656,5401,640,731
State Street Investment Management4.87%18,380,8061,534,246
UBS Asset Management AG4.59%17,327,6551,446,339
Baillie Gifford & Co.3.92%14,801,5901,235,489
Invesco Capital Management LLC3.86%14,582,7201,217,220
Geode Capital Management, LLC3.29%12,426,5151,037,241
AllianceBernstein L.P.3.10%11,693,409976,049
Wellington Management Group LLP2.26%8,527,471711,788

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.25%12,263,2441,023,613
Vanguard Index Funds - Vanguard S&P 500 ETF2.72%10,252,607855,785
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Mid-Cap ETF2.21%8,346,639696,694
Invesco QQQ Trust, Series 12.09%7,879,739657,722
Government Pension Fund Global1.50%5,651,828471,758
Vanguard Specialized Funds - Vanguard Health Care Fund1.43%5,384,037449,406
iShares Trust - iShares Core S&P 500 ETF1.33%5,028,467419,726
Fidelity Concord Street Trust - Fidelity 500 Index Fund1.32%4,989,740416,494
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Growth ETF1.30%4,904,343409,366
State Street SPDR S&P 500 ETF Trust1.23%4,650,974388,217
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.