Danone SA (DANO)

Matawang dalam EUR
62.24
-0.14(-0.22%)
Ditutup·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
298.19J46.35%18.56B
Pelabur Institusi Lain
57.30J8.91%3.57B
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
287.81J44.74%17.91B
Jumlah
643.3J100.00%40.04B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.7.30%46,933,9922,921,172
Artisan Partners Limited Partnership6.25%40,238,2242,504,427
Capital Research and Management Company5.25%33,803,6882,103,942
Vanguard Capital Management, LLC3.98%25,605,9961,593,717
Norges Bank Investment Management2.69%17,330,6581,078,660
Amundi Asset Management SAS2.18%14,008,760871,905
Groupe DANONE, ESOP1.79%11,535,822717,990
First Eagle Investment Management, LLC1.61%10,358,520644,714
FMR LLC1.42%9,121,347567,713
Dodge & Cox1.14%7,314,800455,273

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
Artisan Partners Funds, Inc. - Artisan International Value Fund3.04%19,533,0671,215,738
Government Pension Fund Global2.69%17,330,6581,078,660
Vanguard STAR Funds - Vanguard Total International Stock ETF1.45%9,318,640579,992
Dodge & Cox Funds - Dodge & Cox International Stock Fund1.09%7,036,200437,933
First Eagle Funds - First Eagle Global Fund0.97%6,223,910387,376
Vanguard Tax-Managed Funds - Vanguard FTSE Developed Markets ETF0.96%6,149,464382,743
New Perspective Fund0.93%6,009,924374,058
iShares Trust - iShares Core MSCI EAFE ETF0.74%4,756,951296,073
Vanguard Fiduciary Trust Company Institutional Total International Stock Market Index Trust II0.74%4,733,634294,621
EUPAC Fund0.61%3,898,822242,663
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.