Berita Tergempar
0
Versi Tanpa-Iklan. Naik taraf pengalaman Investing.com anda. Jimat sehingga 40% Naik Taraf Sekarang
Tutup

Continental AG O.N. (CONG)

Buat Makluman
Baru!
Buat Makluman
Laman web
  • Sebagai pemberitahuan makluman
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
Aplikasi Mudah Alih
  • Untuk menggunakan ciri ini, pastikan anda mendaftar masuk ke akaun anda
  • Pastikan anda mendaftar masuk dengan profil pengguna yang sama

Keadaan

Frekuensi

Sekali
%

Frekuensi

Frekuensi

Kaedah Penyampaian

Status

Tambah kepada/Keluarkan daripada Portfolio Tambah kepada Portfolio
Tambah ke Senarai Lihat
Tambah Kedudukan

Kedudukan berjaya ditambah ke:

Sila namakan portfolio pegangan anda
 
49.04 +1.85    +3.92%
04/10 - Ditutup. Matawang dalam EUR ( Penolak Tuntutan )
Jenis:  Ekuiti
Pasaran:  Jerman
ISIN:  DE0005439004 
WKN:  543900
  • Tutup Sebelumnya: 49.04
  • Buka: 48.30
  • Julat Hari: 47.92 - 49.24
AG Kontinental 49.04 +1.85 +3.92%

Penarafan Pengguna CONG

 
Di laman ini, pengguna ditarafkan berdasarkan prestasi sentimen mereka bagi saham Continental AG O.N..
PenarafanKata NamaJumlahDitutupKemenanganMenang %Prbhn. %
1Anita Vacca54545194.44+31.04%
2ziya yılmaz14141178.57+23.06%
3Ernesto Scettrini222100+19.95%
4Joe Bucks55360+18.89%
5Fabian Hake111100+18.74%
6Paulo Antunes211100+17.86%
7Dan Gabriel Tudoroiu222100+17.82%
8Miguel Gomes111100+17.68%
9Andreas Schmitt111100+16.41%
10Hermann Albrecht444100+14.67%
11Tiago Silva111100+14.65%
12Mihály Kabai222100+14.3%
13Alexander GRIESSEL111100+14.29%
14Jack Go111100+14.18%
15Paolo Dodero222100+13.91%
16Alessandro Marini111100+13.88%
17Diego Bonfante111100+13.75%
18Dmitry Zadorozhny44375+13.53%
19Daniel Heydel111100+12.95%
20Sylwek Pozorski111100+12.46%
21Thorsten Blinn222100+12.38%
22Phil Ehinger111100+12.12%
23Elis Gnoato88562.5+11.78%
24jachy josh111100+11.71%
25Panos Vasilagas111100+10.56%
26Tobias Za111100+10.25%
27davide garulli1111763.64+10.05%
28Nightbot lekek111100+9.62%
29Vitalij Barlit111100+9.29%
30nor rad111100+9.11%
31Andreas Attanasio111100+8.75%
32Gabi Kiendl111100+8.74%
33Nikolaos Englezopoulos111100+8.61%
34Nono Kort111100+8.6%
35jose san jose111100+8.54%
36Krystian Wencel111100+8.48%
37Zoheil Faieq111100+8.38%
38beauti marusya111100+8.35%
39Tobias Wirth111100+8.16%
40Andrej andrejč111100+8.16%
41Felix Heuck111100+8.16%
42Daniel Oliveira111100+8.12%
43Dominik Jeckle111100+8.11%
44Fabián Escoí111100+8.11%
45Rimvydas Str44250+8.1%
46Gianluca Gallia111100+7.95%
47Peggy Schmeink111100+7.93%
48Mac Walen111100+7.86%
49Harvey Specter111100+7.83%
50Gerhard Kempe111100+7.72%
Garis Panduan Komen

Kami menggalakkan anda agar menggunakan komen untuk berhubung dengan pengguna, berkongsi pandangan dan bertanya soalan tentang penulis dan satu sama lain. Bagaimanapun, bagi mengekalkan perbincangan terbaik yang kita jangka dan hargai, sila ambil perhatian akan kriteria berikut: 

  • Memperkayakan perbincangan.
  • Kekal fokus dan pada topik. Hanya nyatakan perkara yang relevan kepada topik yang dibincangkan.
  • Hormati yang lain. Pandangan negatif sekalipun boleh diutarakan dengan positif dan secara diplomatik.
  • Guna cara tulisan standard. Sertakan tanda dan huruf besar dan kecil.
  • NOTA: Mesej dan pautan spam dan/atau promosi dalam komen akan dikeluarkan.
  • Elakkan perkataan kotor, fitnah atau ancaman peribadi yang ditujukan kepada penulis atau pengguna lain.
  • Hanya komen Bahasa Melayu dibenarkan.
  • Jangan Memonopoli Perbualan. Kami hargai kesungguhan dan keyakinan, tetapi kami juga percaya dalam memberikan setiap orang peluang mengutarakan pandangan. Oleh itu, di samping interaksi beradab, kami berharap pemberi komen memberikan pandangan mereka dengan ringkas dan berhemah, tapi tidak terlalu kerap mengulanginya sehinggakan orang lain berasa tersinggung. Jika kami menerima aduan tentang individu yang memonopoli forum, kami berhak untuk menghalang mereka daripada laman ini, tanpa pampasan.

Pelaku spam atau penyalahgunaan akan dipadamkan daripada laman dan dilarang daripada pendaftaran akan datang pada budi bicara Investing.com.

Komen CONG

Tulis pendapat anda tentang Continental AG O.N.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
Hantarkan juga ke :
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Terima kasih atas komen anda. Sila ambil perhatian bahawa semua komen menanti sehingga diluluskan oleh moderator kami. Oleh itu ia mungkin mengambil masa sebelum ia terpapar di laman web kami.
 
Adakah anda pasti anda mahu padamkan carta ini?
 
Hantar
 
Gantikan carta yang disertakan dengan carta baru?
1000
Keupayaan anda untuk komen kini digantung kerana laporan negatif pengguna. Status anda akan disemak oleh moderator kami.
Sila tunggu seminit sebelum anda cuba untuk komen lagi.
Tambah Carta kepada Komen
Sahkan Halangan

Adakah anda pasti anda mahu halang %USER_NAME%?

Dengan berbuat demikian, anda dan %USER_NAME% tidak akan dapat melihat post satu sama lain.

%USER_NAME% telah berjaya ditambah ke Senarai Halangan anda

Oleh kerana anda baru sahaja berhenti halang orang ini, anda perlu menunggu 48 jam sebelum memperbaharui halangan itu.

Laporkan komen ini

Saya berpendapat komen ini:

Komen ditandakan

Thank You!

Laporan anda telah dihantar kepada moderator untuk semakan
Daftar dengan Google
atau
Daftar dengan E-mel