Enovis Corp (ENOV)

Matawang dalam USD
18.57
-0.42(-2.21%)
Ditutup·
18.84+0.27(+1.45%)
·

Pemilikan

TInjauan Pemilikan

Jenis
Saham Biasa yang Dipegang% Jumlah SahamNilai Pasaran
Dana Amanah & ETF
38.66J67.04%705.53J
Pelabur Institusi Lain
32.77J32.96%597.98J
Syarikat Awam & Pelabur Runcit
0.000.00%0.00
Jumlah
71.42J100.00%1.3B

Pemegang Institusi Tertinggi

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
BlackRock, Inc.17.85%10,295,666187,896
American Century Investment Management Inc10.59%6,106,561111,445
Vanguard Portfolio Management, LLC6.81%3,926,26871,654
Rubric Capital Management LP6.76%3,900,00071,175
Vanguard Capital Management, LLC4.97%2,865,44252,294
State Street Investment Management4.27%2,462,78844,946
Davenport & Company LLC4.06%2,341,52142,733
Hood River Capital Management LLC3.99%2,299,32641,963
FMR LLC3.83%2,206,10240,261
Dimensional Fund Advisors LP3.03%1,744,91731,845

Pemegang Dana Amanah Teratas

Pemegang
% daripada pegangan
Saham Dipegang
Tarikh Dilaporkan
Nilai (Dalam 1,000-an)
iShares Trust - iShares Core S&P Small-Cap ETF5.95%3,431,56962,626
American Century Capital Portfolios, Inc. - Small Cap Value Fund4.54%2,620,00047,815
Fidelity Securities Fund - Fidelity Small Cap Value Fund4.04%2,328,36042,493
American Century ETF Trust - Avantis U.S. Small Cap Value ETF3.80%2,189,18239,953
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Total Stock Market ETF3.02%1,739,26031,741
iShares Trust - iShares Russell 2000 ETF2.59%1,493,64327,259
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap ETF2.18%1,257,25522,945
Manager Directed Portfolios - Hood River Small-Cap Growth Fund1.62%931,52117,000
Williamsburg Investment Trust - Davenport Small Cap Focus Fund1.58%910,54316,617
Vanguard Index Funds - Vanguard Morningstar Small-Cap Value ETF1.39%799,06214,583
Pendedahan Risiko: Dagangan dalam instrumen kewangan dan/atau matawang kripto melibatkan risiko tinggi termasuk risiko kehilangan sedikit, atau kesemua, amaun pelaburan anda, dan mungkin tidak sesuai untuk semua pelabur. Harga matawang kripto adalah sangat volatil dan mungkin menerima kesan daripada faktor luaran seperti peristiwa kewangan, perundangan atau politik. Dagangan atas margin meningkatkan risiko kewangan.
Sebelum mengambil keputusan untuk berdagang dalam instrumen kewangan atau matawang kripto anda perlu dimaklumkan sepenuhnya tentang risiko dan kos yang berkaitaan dengan pasaran kewangan, mempertimbangkan dengan teliti matlamat pelaburan, tahap pengalaman, dan selera risiko anda, dan mendapatkan nasihat profesional di mana perlu.
Fusion Media ingin mengingatkan anda bahawa data yang terkandung dalam laman web ini tidak semestinya masa sebenar atau tepat. Data dan harga di laman web ini tidak semestinya disediakan oleh mana-mana pasaran atau bursa, tetapi disediakan oleh pembuat pasaran, jadi harga mungkin tidak tepat dan mungkin berbeza daripada harga sebenar di mana-mana pasaran tertentu, bermakna harga adalah indikatif dan tidak sesuai untuk tujuan dagangan. Fusion Media dan mana-mana penyedia data yang terkandung dalam laman web ini tidak akan menerima tanggungan bagi sebarang kerugian akibat dagangan anda, atau kebertanggungan anda pada maklumat yang terkandung dalam laman web ini.
Dilarang untuk mengguna, menyimpan, menerbit semula, memapar, mengubah, memindah, atau mengagihkan data yang terkandung dalam laman web ini tanpa kebenaran bertulis daripada Fusion Media dan/atau penyedia data. Semua hak cipta intelek adalah milik penyedia dan/atau bursa yang menyediakan data yang terkandung dalam laman web ini.
Fusion Media boleh menerima pampasan daripada pengiklan yang muncul di laman web ini, berdasarkan interaksi anda dengan iklan atau pengiklan tersebut.
Versi Bahasa Inggeris perjanjian ini adalah versi utama, yang akan kekal bilamana terdapat percanggahan antara versi Bahasa Inggeris dengan versi Bahasa Melayu.
© 2007-2026 - Fusion Media Limited. Semua Hak Cipta Terpelihara.